Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: NE ÇÖZÜL DÜ ACABA ?????????

NE ÇÖZÜL DÜ ACABA ????????? 07 Kas 2014 13:38 #1

• hancan
  • hancan Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 165
  • Teşekkür Sayısı: 102
  • Başarı: 2
Hiç birşey çözülmedi aslın da , 19 gün kurs görmüş öğretmen pazar günlerini çıkınca 136 saat kurs görmüş oluyor. Öğretmenimize sorduğumuz da sertifikamda görülen gün pazar günleri çıkmış haliydi diyor.

Eee şimdi ne olacak şimdiye kadar açılan kurslar 150, 152,156,160 imiş. öyleyse benim öğretmenim hangi katagoride sizce?? 19.8= 152 saat mi??
2 pazar düşersek 17.8= 136 saat mi??

136 saat lik kurs olmadığı söyleniyor. biz çözemedik.

1-Bunlar örnek arkadaşlar, MEB in yapması gereken bu değil aslında kurumları sıkıntıya sokmayacak kararlar alması gerekir. Ya kurslar açıp yeni sertifikalı öğretmenler vermeli, ya Alan mezunu öğretmen bulmalı yada bunlar olmuyorsa, kendi hatalarını telafi etmek için mevcut durumu felç etmemeliii.

Elimiz de mevcut içeceğimiz su bu kadar. Ya daha iyi bir su bulmalı yetkililer yada elimizdeki suyu almamalı.
İSTEYEREK KİMSE BULANIK SUYU İÇMEZ DEĞİL Mİ? Ama iyisini bulamazsa o suyu içmek zorundadır.

2-Bu öğretmenler yıllarca MEB de özel alt sınıf okutmuşlar ve bu hakkı elde etmişler. Verilen hakkın geri alındığı nerde görülmüş??? MEB istediği kişiyi istediği vasıflarda çalıştırırken bizlere bu zulüm neden???

3- Bu durum herşeyden önce hukuk kurallarına uygun değil. Ben istedim oldu mantığı ile bir yönetim şekli olmazzzz.

İNANIN HİÇ BİRŞEY ÇÖZÜLMEDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ.!!!!!!!!
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

NE ÇÖZÜL DÜ ACABA ????????? 07 Kas 2014 14:29 #2

• ÖmerFC
  • ÖmerFC Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 157
  • Teşekkür Sayısı: 40
Aynı sorun bizde de var Sn.Hancan. 96 saate denk geliyor hesaplayınca. Danıştay kararı var diye aradım Ankarayı müdüre sunmuşlar. Herhangi bir cevap gelmesi en az 1 hafta diyor. Kayıp üstüne kayıp yaşıyoruz maddi manevi.

NE ÇÖZÜL DÜ ACABA ????????? 07 Kas 2014 14:44 #3

• 4558
  • 4558 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 167
  • Teşekkür Sayısı: 58
  • Başarı: 0
BİZİMDE İKİ ÖĞRETMENİMİZ VAR TOPLAM 136 SAAT YAPIYOR HİZMET İÇİ DAİRE BAŞKANLIĞININDAN BİRİ ESKİ EĞİTİM UYGULAMA MÜDÜR DİĞERİ ÖZEL ALT SINIFTA ÇALIŞMIŞ DERNEĞİ ARADIM DÖNECEKLER BAKALIM...
Son Düzenleme: 07 Kas 2014 14:45 yazan 4558.

NE ÇÖZÜL DÜ ACABA ????????? 07 Kas 2014 15:05 #4

• hancan
  • Altın Uye
Sayın 4558 kusura bakmayın ama dernek filan hikaye.
Bundan böyle gemisini yüzdüren kaptan. Yani herkes kendini kurtarmaya çalışıyor. Kimse size geri dönmez, dönse bile görüşemedik, yine arayacaz, onlar bizi arayacaklar, ilgili kişi yerinde yoktu, çözülecek herhalde vs.vs..... gibi sebepler uyduracaklardır. Çünki onlarım böyle bir sıkıntıları yoktur emin olun. Olsa da Büyükşehir ler bizler kadar öğretmen sıkıntısı çekmiyorlar. Bizim işimiz Allah a kaldı.

Mevlam ıslah etsin demekten başka çare yokkkk.

NE ÇÖZÜL DÜ ACABA ????????? 07 Kas 2014 15:08 #5

• 4558
  • 4558 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 167
  • Teşekkür Sayısı: 58
  • Başarı: 0
hancan yazan:
Sayın 4558 kusura bakmayın ama dernek filan hikaye.
Bundan böyle gemisini yüzdüren kaptan. Yani herkes kendini kurtarmaya çalışıyor. Kimse size geri dönmez, dönse bile görüşemedik, yine arayacaz, onlar bizi arayacaklar, ilgili kişi yerinde yoktu, çözülecek herhalde vs.vs..... gibi sebepler uyduracaklardır. Çünki onlarım böyle bir sıkıntıları yoktur emin olun. Olsa da Büyükşehir ler bizler kadar öğretmen sıkıntısı çekmiyorlar. Bizim işimiz Allah a kaldı.

Mevlam ıslah etsin demekten başka çare yokkkk.

DÖNEN OLMADI :(

BİZİM ŞUANDA SİSTEME GİRİŞTE VEYA İLÇE MİLLİ EĞİTİM İLE İLGİLİ SIKINTI YOK AMA HER AN OLACAK DİYE BEKLİYORUZ....
Son Düzenleme: 07 Kas 2014 15:09 yazan 4558.

NE ÇÖZÜL DÜ ACABA ????????? 07 Kas 2014 15:14 #6

• ÖmerFC
  • ÖmerFC Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 157
  • Teşekkür Sayısı: 40
İşimiz Allah'a kaldıysa içim rahatlar, oldu bilirim. Ama durum sadece insanoğlunun fevri davranışları.

Kabul etmeyeceklerse eğer vermeselerdi bu sertifikaları. Kendiyle çelişen başka bir kurum yoktur herhalde!
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: 4558

NE ÇÖZÜL DÜ ACABA ????????? 07 Kas 2014 15:49 #7

• hancan
  • Altın Uye
Sayın 4558 , dün tarihli çıkan yazı en geç pazartesi il veya ilçe müdürlüklerinde işleme konulacaktır.İnşallah bizler için iyi sonuçlanır.

Sayın ömer fc ; Bizlere allah yardımcı olsun, bu insanlardan bir beklentim kalmadı demek istedim.
Rabbim onları ıslah etsin.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: 4558

NE ÇÖZÜL DÜ ACABA ????????? 07 Kas 2014 15:50 #8

• MZFZ
  • MZFZ Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 345
  • Teşekkür Sayısı: 70
  • Başarı: 3
BEKLENEN YAZI GELDİ...

ookgm.meb....suslar.pdf
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.288 saniye
Sistem Kunena Forum