Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Sitemizden Duyurular

BAŞLIK: 160 saat altındaki öğretmenler

160 saat altındaki öğretmenler 30 Eki 2014 21:36 #1

• karakaya
  • karakaya Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 1
  • Başarı: 0
mebbis şuan 160 saatin altında sertifikası olan öğretmenimizin bilgi girişi kabul etmiyor.Öğrenim bilgileri güncelleme ekranından sertifika saati belli olmayan şeçeneği kaldırılmış.şimdi bu da neyin nesi oluyor
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

160 saat altındaki öğretmenler 30 Eki 2014 22:02 #2

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3650
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Ayvayı yedik oluyor :(

160 saat altındaki öğretmenler 30 Eki 2014 22:49 #3

• yahya hoca
  • yahya hoca Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 43
  • Teşekkür Sayısı: 7
Devlet okullarında görev yapmasına istinaden sertifikasız çalışan arkadaşlar varmı aranızda sistem girişi yapılamıyor Özel öğretim kurumu çalışamaz cevabı gönderdi
..Mrb. arkadaşlar ben devlet okullarında İşitme ve Zihin engelliler okullarında toplamda 5 yıl kadrolu olarak görev yaptım. Emekliliğimden sonra halen sözleşmeli olarak çalışmakta olduğum rehabilitasyon merkezinde şu an imza yetkim elimden alındı. Özel Öğretim Genel Müdürlüğü ile görüşmelerim sonuçsuz kaldı. Bazı illerde hala bizim durumumuzda çalışanların olduğu duyumları sonucu bunu da önleyecekleri söylendi. Ben dava açıyorum. Özel Öğretim Genel Müdürlüğünün değişik zamanlara ait bizim ile ilgili çalışabilir mütalaa yazıları ve kazanılmış dava örnekleri var. Elinde bu tip dava örneği olan arkadaşlar varsa paylaşsın. Birlikte hareket edersek sesimizi duyurabiliriz diye düşünüyorum.
Son Düzenleme: 31 Eki 2014 00:01 yazan yahya hoca. Sebep: ekleme
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mağdur

160 saat altındaki öğretmenler 30 Eki 2014 23:10 #4

• islamveilim
  • islamveilim Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 48
  • Teşekkür Sayısı: 11
  • Başarı: 1
Sayın Karakaya 156 saatlik sertifkam var ve bugün onay aldık...156 nın altına onay vermiyor...

160 saat altındaki öğretmenler 30 Eki 2014 23:12 #5

• islamveilim
  • islamveilim Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 48
  • Teşekkür Sayısı: 11
  • Başarı: 1
Sertifikasız çalışan emekli hocamıza onay alamadık ama 24 ekimde yayımlanan yazıda açıkça yazıyor...156 saatlik sertifikası olanlar 160 olarak kabul edilecek ve 160 olan butondan onay alınacak diye ki benim sertifikam buna istinaden onaylandı...

160 saat altındaki öğretmenler 30 Eki 2014 23:15 #6

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3650
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Sertifikasında saat olmayanlar da büyük sıkıntı var. Bu durumda olan ciddi sayıda öğretmen var. Bugüne kadar olan bir şey,birdenbire şimdi olamıyor...

160 saat altındaki öğretmenler 30 Eki 2014 23:57 #7

• yahya hoca
  • yahya hoca Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 43
  • Teşekkür Sayısı: 7
Mrb. arkadaşlar ben devlet okullarında İşitme ve Zihin engelliler okullarında toplamda 5 yıl kadrolu olarak görev yaptım. Emekliliğimden sonra halen sözleşmeli olarak çalışmakta olduğum rehabilitasyon merkezinde şu an imza yetkim elimden alındı. Özel Öğretim Genel Müdürlüğü ile görüşmelerim sonuçsuz kaldı. Bazı illerde hala bizim durumumuzda çalışanların olduğu duyumları sonucu bunu da önleyecekleri söylendi. Ben dava açıyorum. Özel Öğretim Genel Müdürlüğünün değişik zamanlara ait bizim ile ilgili çalışabilir mütalaa yazıları ve kazanılmış dava örnekleri var. Elinde bu tip dava örneği olan arkadaşlar varsa paylaşsın. Birlikte hareket edersek sesimizi duyurabiliriz diye düşünüyorum..
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mağdur

160 saat altındaki öğretmenler 31 Eki 2014 00:03 #8

• ÖmerFC
  • ÖmerFC Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 157
  • Teşekkür Sayısı: 40
  • Başarı: 2
işe bak yahu. bizde de sertifikasında saat yazmayan öğretmen var. şuan ders girişi yapıp deneyim dedim içime kurt düştü. düşmez olaydı yahu hata ile yüzleştik resmen. zamanında yine böyle bir sorun ile çalışma izinleri elinden alındığında dava etmişler ve danıştay kararı bozmuş elimizde karar yazısı da var. nasıl bir yol izleyeceğiz bilmiyorum. durdular durdular ayın son gününü buldular yine.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.445 saniye
Sistem Kunena Forum