Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: sınıf öğretmeni problemi

sınıf öğretmeni problemi 05 Kas 2014 19:50 #1

• buggsbunny
  • buggsbunny Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 53
  • Teşekkür Sayısı: 11
  • Başarı: 0
Genel olarak öğrencilerimizin %80 i okul öğrencisi, olmayanlarda T-M modülleri ile dönüyor RAM dan, atamalar sonrası sınıf öğretmeni bulmakta güçlük çekiyoruz...Dernek bu konuda neden yetkililerle görüşüp kurs için acele etmiyor yada farklı bir metod geliştirmiyor...Dernek yetkilileri lütfen bu konuda bi atılım yapsın, yapıyor ise bizlerle paylaşsın...3 öğretmene ihtiyacımız var ve bulamıyoruz :evil:
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

sınıf öğretmeni problemi 05 Kas 2014 21:04 #2

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Hocam kurs büyük ihtimalle 1-2 ay içinde açılabilir.

Fakat tek ve önemli sorunumuz bu değil. Sıkıntılarımız baki.

Derneklerin iletişim konusunda bir zafiyetleri olduğu düşüncesindeyim. Aylık bülten gibi bir şey hazırlansa daha iyi olur düşüncesindeyim.

sınıf öğretmeni problemi 05 Kas 2014 21:42 #3

• faruksevindi
  • faruksevindi Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 70
  • Teşekkür Sayısı: 108
  • Başarı: 1
Eleştirilerde benim açımdan haklı olunan konular var. Ancak üyeler katıldıkları toplantıda bu konuda bilgilere ulaşıyorlar. Biraz da sorumluluğu bu konularda rasak olmaz mı.

Kurs programı konusunda çalışmalar mevcut. Bilgi edinilidiğinde paylaşılacaktır.

sınıf öğretmeni problemi 06 Kas 2014 14:11 #4

• kasımpaşa
  • kasımpaşa Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 23
  • Teşekkür Sayısı: 13
  • Başarı: 0
Bugüne kadar 5 yıl 10 yıl eğitim veren emekli öğretmenlerin bugüne kadar verdiği eğitimler eğitim değilmiş demekki...o zaman buna müsade eden tüm bürokratlara geriye dönük zimmet çıkmalı..

sınıf öğretmeni problemi 07 Kas 2014 09:38 #5

• esinti
  • esinti Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 483
  • Teşekkür Sayısı: 113
  • Başarı: -33
OKUL AÇARKEN DEVLET Size sözmü verdi ben sana imza mkinesi yetiştiririm diye herkesin burda istisnalar haric rant peşinde ister 160 ister 540 olsun o uyduruk sertifikaların bıreye sadece katkısı imza kurumada tabi ama eğitimi düşünen kim. devlet özel hastene acanlara sertıfıka açıp dr yetiştirıyormu bu alanda mezunlarım gıt çok istıyrsan oradan bul dıyor elaman sıkıntısı çekenler sektörde çoğu şaibeli kurumlar
bu işi yapacksan devletın unıversıtelerınde bu alan için yetiştirdiği uzmanlardan bulup yapacaksın sizlerde alan mezunları karşı dava açın yedırmeyın hakkınızı sız sessız kaldıkça sizler hariç herkes uzman olacak burda
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: hida

sınıf öğretmeni problemi 07 Kas 2014 11:51 #6

• black25
  • black25 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 118
  • Teşekkür Sayısı: 68
  • Başarı: -1
laf kalabalığına gerek yok,

sanki özel eğitimciler 4 4lük çalışıyor 3-5 ayda konuşamayanı konuşturup oturamayanı oturtuyor.

modüller koyup eğitimi sınırlamışsın, saat limiti koymuşssun kazanımlar için, haftada 2 saens dayatmışsın her şey hallolmuş bi eğitimci illa alan mezunu olsun kalmış. bırakın bu işleri

8 seansla ne otistik eğitilir nede spastik engelli nede diğer engelliler,

bir rehabilitasyon merkezinde hemen hemen tüm eğitim grupları bulunuyor engelli birey iyi kötü evinden alınıp evine bırakılıyor, topluma kazandırılmaya çalışılıyor her ne kadar 5-6 standart yönergesi çıksada,

bütün bunlara rağmen bir şekilde engellilerin bir ihtiyacını hiç olmazsa bir kısmını gideriyoruz,

bağlı olduğumuz kamu kurumlarında çalışan memur ve yöneticilerin engelli spastik vb isimleri duymaya bile tahammüleri yokken biz günümüzü ve ömrümüzü geçiriyoruz,

sen kalkmışsın uzman bul yap diye eseceksin, esmeye devam et bi uzman bulursan yollada çalışalım.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, ozal24, 007mac ve bu kullanıcının diğerlerinden 1 teşekkürü var

sınıf öğretmeni problemi 07 Kas 2014 12:23 #7

• SerdarEGER
  • SerdarEGER Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 95
  • Teşekkür Sayısı: 36
  • Başarı: -1
SN ESİNTİ YİNE MANGALDA KÜL BIRAKMAMIŞSINIZ ÖZEL EĞİTİMCİ VARDI DA BİZ Mİ İÇTİK?

sınıf öğretmeni problemi 07 Kas 2014 12:26 #8

• esinti
  • esinti Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 483
  • Teşekkür Sayısı: 113
  • Başarı: -33
Kızmayın arkadaşlar ben olması gerekeni doğruyu söyluyorum bir çoğunuz benle aynı düşüncedesınız buna inanıyorum ben sadece sesli düşünüyorum
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.222 saniye
Sistem Kunena Forum