Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: 156 SAATLİK SERTİFİKA PROĞRAMI

156 SAATLİK SERTİFİKA PROĞRAMI 19 Eyl 2014 10:11 #17

• cincir
  • cincir Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 18
  • Başarı: 0
sayın fzt halit dernek özel öğretim kurumları genel müdürlüğüne görüş yazısı yazdığınız zaman haber verin takip edelim soralım demişti isterseniz haber verin onlara sertifikanın örneği fakslanmış galiba
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

156 SAATLİK SERTİFİKA PROĞRAMI 19 Eyl 2014 10:12 #18

• BOKE
  • BOKE Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 24
  • Teşekkür Sayısı: 1
2006 kasım aralık dönemi ile ilgili yazıyı okudum yazıda 16 saat kurs yazmıyor öğretmen ihtiyacını karşılamak üzere kurs açılacağı belirtilmiş ayrıca o dönemde kursun son günü arafe gününe denk geleceği için 156 saat olmuş bir sıkıntı olmaz inşaallah.

156 SAATLİK SERTİFİKA PROĞRAMI 19 Eyl 2014 10:19 #19

• cincir
  • Yeni Uye
yazıyı buraya yazar mısınız

156 SAATLİK SERTİFİKA PROĞRAMI 19 Eyl 2014 10:25 #20

• BOKE
  • Junior Uye
sehven 16 yazmışım 160 saat yazmıyor çalıştığınız kurum eskiyse 2006 eyül yada ekim aylarına gelen evrak yazılarından bulabilirsiniz bulamazsanız haberleşelim ben size faks çekerim

156 SAATLİK SERTİFİKA PROĞRAMI 19 Eyl 2014 13:40 #21

• cincir
  • Yeni Uye
çalıştığımız kurum 2009 yılında kurulmuş sayın boke

156 SAATLİK SERTİFİKA PROĞRAMI 19 Eyl 2014 13:55 #22

• BOKE
  • Junior Uye
telefonunuzu bırakın görüşelim size kurs yazısını göndereyim

156 SAATLİK SERTİFİKA PROĞRAMI 19 Eyl 2014 17:27 #23

• sevgi
  • sevgi Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Teşekkür Sayısı: 25
  • Başarı: 3
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI EĞİTİM KURUMLARINA ÖĞRETMEN OLARAK

ATANACAKLARIN ATAMALARINA ESAS OLAN ALANLAR İLE MEZUN OLDUKLARI

YÜKSEKÖĞRETİM PROGRAMLARI VE AYLIK KARŞILIĞI OKUTACAKLARI DERSLERE

İLİŞKİN ESASLAR

Geçici Madde 7 - Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni ihtiyacının Karar eki çizelgedeki yükseköğretim programları mezunlarından, taban puanı aranmadan başvuruda bulunanların tamamının puan üstünlüğü esasına göre atanmasıyla karşılanamaması durumunda, Bakanlığımız ile ilgili Üniversite arasında 31/10/2008 tarihinde imzalanan “Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenliği Sertifika Programı İş Birliği Protokolü” kapsamında 1500 kişi kontenjanlı 540 saat süreli sertifika programını başarı ile tamamlayan,

Üniversitelerin;

a) Görme Engelliler Sınıfı Öğretmenliği, İşitme Engelliler Sınıfı Öğretmenliği, Sınıf Öğretmenliği, Okul Öncesi Öğretmenliği, Ana Okulu Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Eğitimi Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği bölümleri,

b) (Değişik :05/07/2012 tarih ve 97 sayılı TTKK) Ortaöğretim Alan Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans ya da Pedagojik Formasyon/Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifikası Programlarını başarı ile tamamlayan Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü,

c) Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü/Anabilim Dalı mezunlarının puan üstünlüğü esas alınarak Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenliğine ataması yapılır.

BU ÇİFTE STANDART NİYE!DEVLETTEKİ ZİHİNSEL ENGELLİ ÖĞRENCİ BİZDEKİ ÖĞRENCİ NE ENGELLİ!ARADAKİ FARKI BİRİ BANA ANLATSIN
GERÇEKTEN ANLAMIYORUM.
BUNUN HESABINI SORMAK LAZIM SAYIN DERNEKLER!
SAYIN UYELER!NEYİ BEKLİYORUZ ARKADAŞLAR!
NE KAYBEDERİZ ZATEN İYİ OLAN BİRŞEY KALMADI!MEZUN YOK MEZUN VE YAKINDA KURSA GÖNDERECEK SINIF ÖĞRETMENİ BİLE BULAMAYACAKSINIZ!YILLARDIR KURUMLARIMIZDA ÇALIŞAN ELEMANLAR NERDESİNİZ....

156 SAATLİK SERTİFİKA PROĞRAMI 19 Eyl 2014 17:33 #24

• sevgi
  • sevgi Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Teşekkür Sayısı: 25
  • Başarı: 3
YOK 160 , YOK 156, YOK 540 NEYİ TARTIŞIYORUZ...HİÇ BİRİ BİZE KALMIYOR ZATEN....YETİŞTİRİP YETİŞTİRP DEVLETE VERİN....BİZDE AVUCUMUZU YALAYALIM...ENAYİLİĞİMİZE Mİ YANAYIM,SAFLAŞTIK VALLA HEPİMİZ AKLIMIZI BASIMIZA NE ZAMAN GETİRECEĞİZ BİLMİYORUM...DERNEKLERİ HEMEN BİR EYLEM PLANI YAPMAYA DAVET EDİYORUM SÖZ HER KONUDA YANLARINDA OLACAĞIM KENDİ ADIMA...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: islamveilim
Sayfa oluşturma zamanı: 0.243 saniye
Sistem Kunena Forum