Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: SERTİFİKA KURSU

SERTİFİKA KURSU 13 Oca 2015 15:10 #9

• etikgrup
  • etikgrup Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 179
  • Teşekkür Sayısı: 124
  • Başarı: 0
evet kurum sahıbıyım benım yazdığım sadece bır tespıttır ayrıcaımzayla ısımız yok damar okumayla çalışıyoruzha bu arada sızın kurumdada sertıfıkalı vardı dımı :whistle:
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

SERTİFİKA KURSU 13 Oca 2015 15:12 #10

• esinti
  • esinti Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 483
  • Teşekkür Sayısı: 113
  • Başarı: -33
şu savunula bilir türkçe ve matematik modülüne sınıf öğretmenleri derse girebilir koşulsuz
gerisi arkaşımızın dediği gibi istihdam edelimden öteye gitmez
B) B) B) :cheer:

SERTİFİKA KURSU 13 Oca 2015 15:20 #11

• songulmavi
  • songulmavi Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 94
  • Teşekkür Sayısı: 29
  • Başarı: 0
Faks çekmeye başlayalım bence tırnağımızla kafamızı kaşıma vakti geldi :angry:

SERTİFİKA KURSU 13 Oca 2015 15:37 #12

• gibbon1
  • gibbon1 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 68
  • Teşekkür Sayısı: 26
  • Başarı: 1
kaynaştırma öğrencilerine destek eğitim kurs giderını devlet karşılamıyacak ve bencede bu çok yerinde bir karardır DEMİŞSİNİZ SAYIN ESİNTİ BULUNDUĞUNUZ YERDE KAYNAŞTIRMA ÖĞRENCİLERİNİ OKULDA ZİYARET EDİNİZ NE HALDELER (DİP NOT ÖZEL EĞİTİMCİYİM:)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mkirilmaz, songulmavi

SERTİFİKA KURSU 13 Oca 2015 16:16 #13

• esinti
  • esinti Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 483
  • Teşekkür Sayısı: 113
  • Başarı: -33
Sayın hocam bakanlığın çalışmasından bilgim var böyle öğrenciler için her okula kaynak eğitim odası açılacak ve uzman öğretmen görevlendirilecek bu şekilde daha faydalı olur düşüncesındeyım tamamen eğitimden mahrum kalmayacaklar

SERTİFİKA KURSU 13 Oca 2015 16:38 #14

• Kalemdar
  • Kalemdar Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 231
  • Teşekkür Sayısı: 92
  • Başarı: -6
Türkiye de destek eğitim alan öğrencilerin yüzde kaçı kaynaştırma öğrencisi sayın esinti???

SERTİFİKA KURSU 13 Oca 2015 17:12 #15

• stonegiant
  • stonegiant Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 17
  • Teşekkür Sayısı: 1
  • Başarı: 1
Sayın Dernek Yetkilileri:Elinizden tutup gerekli yerlere de biz götürelim sizi.Yirmi aydan beri Allah rızası için yaptığınız olumlu bir iş var mı? Neymiş faks çekecekmişiz,bırakın gidin de millet başının çaresine baksın.Bu yöntemlerin modası çoktan geçti.İçinizdeki dinamikleri harekete geçirseniz bu sıkıntılar çoktan hallolurdu.

SERTİFİKA KURSU 13 Oca 2015 17:20 #16

• kdrcalis
  • kdrcalis Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 162
  • Teşekkür Sayısı: 198
  • Başarı: 2
İsmi, cismi belli olmayan, fikrini savunurken bunları çakma nicklerle söyleyecek kadar "cesur", söyledikleri karşısında sorulara cevap vermeyecek kadar fikirsiz insanları muhatap almak istemem aslında. Çünkü gerçeklerle çelişkili olduğunu bile bile bir ütopyada yaşamakta oldukları, sözlerine sinirlenip her aldığı cevaptan haz alıp yeni cevaplarla hazzını tırmandıran kişiler oldukları aşikar.

Uzman öğretmenden kastınız her halde bölüm mezunu değildir. Sertifikalı öğretmen, özelde olunca kötü ama devlette olunca problem yok öyle mi?

Sürekli aynı şeyleri yazıyorsunuz, ama yazdıklarınıza karşın size sorulanların bir tanesine cevap veremiyorsunuz. Daha önce buradan size sormuştum. Aynı teraneleri tekrar edeceğinize şunlara bir cevap verin baride dahiyane fikirlerinizden faydalanalım. (üslubunuza yakışır şekilde cevap verdiğimi düşünüyorum. Çünkü her defasında insanları hak etmedikleri biçimde suçlayıcı, hakaret içeren yazılar yazdığınızı düşünüyorum.)

-1600 kurumun ve 240 bin öğrencinin olduğu bir sisteme yılda 500 (beş yüz) öğretmen mezun ederek ihtiyacı nasıl karşılayacaksınız?
-500 öğretmenin çoğunun devlet okullarında ve üniversitelerde akademisyen olarak görev aldığını bilmiyor musunuz?
-Bu gün talebiniz kabul edilirse şayet eğitim alamayan binlerce engelli öğrencinin mağduriyetini çözme öneriniz nedir?
-Ne sertifika alan öğretmenler ne de bu öğretmeleri çalıştıran kurumlar hatalıdır. Hatanın esas muhatapları için öneriniz nedir?
-Şu an bile her üniversiteye bu bölümler açılsa, ilk mezunların 4 yıl sonra verileceğini, bu üniversitelerde eğitim verecek kadar dahi öğretim görevlisi olmadığını bile bile sorunu nasıl çözeceğinizi anlatınız.
-Amacınız yokluktan faydalanmak, tekelleşmeye ve durumdan kar etmeye çalışmak değilse şikayetten önce muhataplarınızı ikna edecek başka ne tür çözüm önerileriniz olduğunu da söyler misiniz?
-Bugün öğrencimin devam ettiği özel alt sınıfta öğretmen olmadığı için 7 öğrenciye ilk dönem bitene kadar gelmeyin diyen müdürü mü suçlayalım?
-İl Milli Eğitim Müdürlüklerinin verdiği seminer eğitimiyle, her branştan binlerce öğretmen devlet okullarında özel eğitim öğretmeni olarak görev yapmaktayken kimi kime şikayet etmeyi düşünüyorsunuz?

KISACASI KONU BAŞLIĞIYLA İLGİLİ İHTİYACI OLAN OLMAYAN TÜM KURUMLARIN DİLEKÇELERLE BAŞVURMASINDA FAYDA VAR.
Son Düzenleme: 13 Oca 2015 17:28 yazan kdrcalis.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: zelis, ciga78, mkirilmaz ve bu kullanıcının diğerlerinden 4 teşekkürü var
Sayfa oluşturma zamanı: 0.432 saniye
Sistem Kunena Forum