Kurumsal Gold Üye Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

İnsan Kaynakları ve Kurumsal Forum bölümlerinden yararlanmak için önce "Kurumsal Gold Üye" veya "Kurumsal Platin Üye" olmanız gerekmektedir.Kurumsal Forumları takip etmek istiyorsanız sadece aşağıdaki Kurumsal Üyelik Formu'nu doldurarak "Kurumsal Gold Üye" olabilirsiniz. 

Kurumunuza Personel  personel aramak istiyorsanız ve sitemizden azami faydalanabilmek için  Kurumsal Platin Üye olmanız gerekmektedir. Kurumsal Platin Üyelik
Hesaba yapılacak olan havale işlemlerinden sonra aktif olacaktır. Havalenizi yaptıktan hemen sonra havale bilgilerinizi de kullanarak aşağıdaki Kurumsal Üyelik Formu'nu eksiksiz doldurmanız ve bize göndermeniz yeterlidir. 

 

İŞBANKASI: MEHMET TAN HESABI

IBAN NO: TR470006400000136160015396

GÖCEK İŞ BANKASI

 

 

DİKKAT: Kurumsal Üyelik başvurunuzu incelendikten sonra üyeliğiniz aktif edilmesi için formda vermiş olduğunuz e-posta ve telefon numarası ile sizinle irtibata geçilecektir. Eğer irtibat bilgileriniz yanlış ise üyeliğiniz aktif edilemiyecektir.

* İş Arayan kullanıcılarımız iş başvurularını yapmak için buraya tıklayarak veya menü üzerinden "İlan Ver" sekmesi altında "İş Arayanlar İçin Form" butonuna tıklayarak yapabilirler.

 

Kurumsal Üyelik Kaydı

Kurumsal Üye olarak kabul edilmeniz verdiğiniz bilgilerin doğruluğunda ve havale veya EFT işleminizden sonra gerçekleşecektir.
En fazla dosya boyutu 100 MB
    captcha
    Yeniden yükle

    210 ziyaretçi ve 2 üye çevrimiçi

    Bugün Ziyaretçi: 636 TOPLAM ZİYARETÇİ: 17368754

    web danışmanı: sadeceinternet