Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: 22 Ekim de Ankara da Buluşalım

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 11 Eki 2014 12:05 #161

• anestezi
  • anestezi Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • DENEYİMLİ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON
  • Gönderiler: 198
  • Teşekkür Sayısı: 81
  • Başarı: 1
Formu(siteyi) takip eden ve içinde bulunduğumuz şu zamanı dile getiren veya getirmeye çalışan herkese içten saygılarımla nacizane bir fikirle zamanınızı almak isterim.
22 Ekim Ankara buluşmasına az bir zaman kaldı ve sitede sürekli aynı kişilerin fikir ve düşünceleri paylaşılıyor. Bu oluşumun ortaya çıkmasında emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkürlerimi borç bilir aflarına sığınarak oluşumun daha anlamlı ve hareketli olabilmesi için fikrimi ortaya koymak isterim. Mebbis siteminde bulunan duyurular kısmında yer alan özel kurumların il-il ,ilçe-ilçe telefon ve adresleri mevcut. Buradan her kurumun kurucularına veya kurucu temsilcilerine ulaşılarak katılımcıların sayısal anlamda bir verinin toplanacağı kanaatinde olduğumu söylemek istedim. Bu sayede hangi ilden hangi kurum kaç kişiyle katılacağının bilgisi alına bilir. Bunu söylememdeki asıl gaye; çoğu kurum sahibi-temsilcisi siteye üye değil veya takip edemiyor herkesin ortak bir sıkıntısı var ve ortak bir oluşum kurulamıyor. Bu kalan zaman yeterli olur mu bilemiyorum ama eminin ki kesin ve net bir katılımcı kitlesi oluşabilir. Bunun sağlanması için gönüllü olduğumu da belirtmek isterim. Herkes elini taşın altına koysun söylemleri ile başlayan ve daha sonrasında katılımcı sayısının az olmasından yakınan arkadaşlarıma seslenmek istiyorum,1900 kurum varsa en azından 1800 kuruma ulaşılması ve bilgi alınması şart ondan sonra 23 ekimde burada yazılan ve paylaşımlar ortak olabilsin. Şu anda 50 kurum takip ediyor bu başlığı geriye kalan kurumlar nerede? şayet 50-100 kurumun sorunu ise kimse kendini yormasın= SONUÇ DEĞİŞMEZ.Saygılarımla..
ÖZEL DENEYİMLİ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kurs2, sizgin

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 11 Eki 2014 12:52 #162

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
BU GÜZEL FİKİRLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. DEDİĞİNİZ PLANI YAPMAMIZ İÇİN İL TEMSİLCİLERİ BELİRLEMEK İSTEDİK. ZİRA 2-3 KİŞİ OLARAK 1800 KURUMLA NE İLETİŞİME GEÇEBİLİRDİK NE DE ORGANİZE OLABİLİRDİK. GÜNLERDİR BEKLEMEDEYİZ İL TEMSİLCİLERİNİN SAYISINI ARTTIRMAK İÇİN ANCAK GEREK FACEBOOK ÜZERİNDEN YAZDIĞIMIZ ÖZEL MESAJLARLA GEREKSE DE MAİL YOLU VE TELEFONLA ARADIĞIMIZ ARKADAŞLARIMIZDAN SADECE 12 TANESİ TEMSİLCİLİK GÖREVİNİ ÜSTLENDİ.
ANCAK HER NE OLURSA OLSUN PAZARTESİ GÜNÜ BU TEMSİLCİ ARKADAŞLARIMIZLA ANKARA'DA TOPLANTI YAPILACAKTIR.
22 EKİM SÜRECİ VE SONRASI İÇİN PLAN VE GÜÇLÜ BİR ORGANİZASYON İÇİN HAREKETE GEÇİLECEKTİR.
SİZİN GİBİ FEDAKAR ARKADAŞLARIMIZIN DA TEMSİLCİLİK GÖREVİ ALMANIZ TÜM KURUMLARIN VE ÖZEL EĞİTİMİN YARARINA OLACAKTIR.
TEŞEKKÜRLER
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 11 Eki 2014 13:00 #163

• anestezi
  • anestezi Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • DENEYİMLİ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON
  • Gönderiler: 198
  • Teşekkür Sayısı: 81
  • Başarı: 1
ne yapmam gerekiyorsa seve seve yaparım. Ama sizin ama sektör için fak etmez.
ÖZEL DENEYİMLİ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kurs2, sizgin

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 11 Eki 2014 13:18 #164

• kurs2
  • kurs2 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 428
  • Teşekkür Sayısı: 256
  • Başarı: 4
Sayın anastezi çok haklı pazartesi ilk Ankara buluşmasında 1888 kurumun telefon bilgileri katılımcı arkadaşlarımıza pay edilerek bütün kurumlara proğram ve davet iletilecektir.Bu süreç bugüne kadar yaşamış olduğumuz süreçten asla zor değildir.Yeterki birlik ve beraberlik içerisinde olalım.Esen kalın.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: sizgin

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 11 Eki 2014 13:27 #165

• sizgin
  • Platin Uye
SAYIN ANESTEZİ;
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. üzerinden veya acileylemplani facebook hesabımızdan iletişime geçiniz lütfen.

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 11 Eki 2014 15:26 #166

• kurs2
  • kurs2 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 428
  • Teşekkür Sayısı: 256
  • Başarı: 4
ookgm.meb.....2014.xlsx
Pazartesi Toplantıya katılan arkadaşlar yukarıdaki link de bulunan Rehabilitasyon Merkezleri listesinden yanlarına birer çıktı almaları rica olunur.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: sizgin

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 11 Eki 2014 19:24 #167

• hancan
  • hancan Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 165
  • Teşekkür Sayısı: 102
  • Başarı: 2
Bu liste çok güzel olmuş arkadaşlar.Elinize sağlık....

Kimse ben duymadım demesinnn

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 11 Eki 2014 23:49 #168

• sizgin
  • Platin Uye
Degerli AEP destekcikeri; 13 Ekim 2014 gunu Ankarada yapilacak toplanti icin onceden gorustugumuz ve bize toplantimiz icin kurumunun imkanlarini sunan kurum yetkilisi arkadasimiza ulasamiyoruz. Burdan Ankara ilindeki degerli kurum sahibi arkadaslardan bu konuda destek bekliyoruz.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.210 saniye
Sistem Kunena Forum