Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: 22 Ekim de Ankara da Buluşalım

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 12 Eki 2014 20:33 #177

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
ACİL EYLEM PLANI İL TEMSİLCİLERİNİN YARIN ANKARA'DA YAPACAKALRI TOPLANTI SONRASINDA KARARLAR İVEDİLİKLE ACİLEYLEMPLANI FACEBOOK SAYFAMIZDAN VE BURADAN ANINDA PAYLAŞILACAKTIR. PLATFORMUMUZ BÜNYESİNDE BİRLEŞEN TÜM KURUMLARIMIZIN CESARETİNE, YÜREĞİNE SAĞLIK.
TÜM TÜRKİYE'DE BAŞTA ENGELLİ BİREYLERE SONRASINDA KURUMLARIMIZDA ÇALIŞAN FEDAKAR PERSONELLERİMİZE IŞIK TUTACAK OLUŞUMUMUZ İÇİN HEPİNİZE YÜREKTEN TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ.

ACİL EYLEM PLANI İL TEMSİLCİLERİ
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, egemenege

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 12 Eki 2014 23:07 #178

• sevgi
  • sevgi Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 18
  • Teşekkür Sayısı: 25
  • Başarı: 3
Yarin temsilcilerimizin alacagi kararlara kendi adima ekibim adina katilacagim.bulundugum ilden bir kac arkadas mutlaka eyleme katilacagiz.il temsilcimizin haberini bekliyoruz.kendim kesin yapilacak eylemde eylem gununde ankaradayim.bizim yararimiza engellinin yararina olacak her olusumda varim.sorunlarimizi dile getirirken cozumlerimizide sunmaliyiz.derneklerin ilgisizligi cok ilginc geliyor...bu olusuma katilmazlarsa yeni bir dernek kurulmasi sonraki adim olabilir bence...niye bu hale geldik anlasildi...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, egemenege, sizgin

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 13 Eki 2014 03:31 #179

• egemenege
  • egemenege Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 482
  • Teşekkür Sayısı: 380
  • Başarı: 4
bana kalırsa; toplantı yeri ve saati belirtilirse iyi olur...

kolaylıklar dileğiyle...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, sizgin

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 13 Eki 2014 03:50 #180

• sizgin
  • Platin Uye
Degerli arkadaslar, ankaradaki bir arkadasimizin kurumunda toplantimizin yapilacagi icin ve bu surecte koskoca bir baskentte sadece bir iki kurumun toplanti icin kapilarini actigini dusunurseniz yaratilan korkunun boyutunu cok iyi anlarsiniz. Hal boyle iken bu arkadasimizi herkesin kolaylikla gorebilecegi bir forumda paylasip teshir etmek istemedigimizi anlamanizi bekliyoruz. Ancak facebook hesabimiza gelmek istedigini yazan tum arkadaslarimiza adres ve yer bilgisi aninda gonderiliyor. Anlayisla karsilayacaginiza olan inancimiz tamdir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, ozeltercih, egemenege

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 13 Eki 2014 18:06 #181

• sizgin
  • Platin Uye
Tek kelime ile muhtesemdi demem simdilik yeterli olur umarim saygideger arkadaslarim. Hepimiz yollardayiz. Evlerimize vardigimizda ilk isimiz toplanti metnini yayinlamak olacaktir. :)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: egemenege, hancan

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 13 Eki 2014 18:49 #182

• anestezi
  • anestezi Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • DENEYİMLİ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON
  • Gönderiler: 198
  • Teşekkür Sayısı: 81
  • Başarı: 1
Toplantıda emeği geçen bütün arkadaşlara kendim ve kurumum namına teşekkür ederim.
ÖZEL DENEYİMLİ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, sizgin

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 13 Eki 2014 22:49 #183

• black25
  • black25 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 118
  • Teşekkür Sayısı: 68
  • Başarı: -1
Pilot ildeyiz ve sabah akşam el basıyoruz, Bu yüzden katılamıyoruz, başarılar dileriz, alınacak kararlara uyacağımızı bildiririm.

ekim ilk hafta bir öğretmen eksikle,

bayram dönemi olması sebebiyle eksik seans sayımız 70(haftalık)aylık 1000 seans giriyorduk, şimdilik kayıp seansımız aylık %25 tir. bir öğretmen eksik faktörü de dahil.

grup olan bireylerden biri gelmediği için diğer birey eğitim alamamakta, ve aile itiraz etmekte, ayrıca bayram nedeniyle gelmeyenler eksik seanslarını istemekte. önceden gelmedikleri seansları tamamlıyorduk, ama şimdi el okuma buna imkan vermiyor, haftada 2 seanstan fazla sistem kabul etmediği için programa alamıyoruz,

hem aileler itiraz ediyor hem de bizim seans kaybımız oluyor,

ilçe ve köylerde olup okul saatinde aldığımız ama seanslarını okul saati dışında yazdığımız bireyleri alamıyoruz, okul çıkışında çıkıp gelebilmeleri imkansız, ulaşım bulunmuyor, bu şekilde alamadığımız 8 birey bulunuyor,16 seans sadece bu bireylere ait eksik mevcut,

zihin eng. ve fzt. zorunlu 2 seanslara gelmeyen bireylerin diğer seansları alsalar bile onay vermemekte,

bütün bunların ışığında ay sonunda seans toplamımız %25 düşecek ve ilgililer bizi hırsız ilan edecekler, bizlerde kamuoyuna bunları izah etmekte zorlanacağız,

çünkü bir çok teknik konu (mebbis gibi, öğretmen açığı gibi,) içeriyor,

bilgilerinize sunarım,
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ptmehmet, tartanc, kurs2 ve bu kullanıcının diğerlerinden 7 teşekkürü var
Sayfa oluşturma zamanı: 0.358 saniye
Sistem Kunena Forum