Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: YÖNETMELİK YAYINLANDI

YÖNETMELİK YAYINLANDI 09 Tem 2018 08:16 #33

• MZFZ
  • MZFZ Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 345
  • Teşekkür Sayısı: 70
  • Başarı: 3
manager1 yazan:
Merhaba arkadaşlar , yarın kurumumuza bakanlıktan müfettiş gelecek teftiş için, daha önce hiç teftiş olmadık, dikkat etmemiz gerekenler nelerdir? Ayrıca haziran ayının bireyselleştirilmiş eğitim planlarını velilerin bir kısmı henüz imzalamamış ne yapmamız gerekiyor, Velilere imzalatılan evrakları kaç gün içerisinde imzalatmamız gerekiyor? Mesela Haziran ayının son günü ne zaman ?

haziran ayının kurum onay tarihi 4 temmuz sondu. mem lerin onay tarihi 9 temmuz son. sanki siz geç kalmışsınız.
bakanlık müfettişi genelikle evraklara bakar. evraklarınız tam olsun sıkıntı olamaz.
Son Düzenleme: 09 Tem 2018 08:20 yazan MZFZ. Sebep: a
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

YÖNETMELİK YAYINLANDI 09 Tem 2018 10:59 #34

• inan44
  • inan44 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 11
  • Başarı: 0
Arkadaşlar denetleme geçiren kurumlar hangi ilde olduklarını neden sır gibi saklıyorlar ???

YÖNETMELİK YAYINLANDI 09 Tem 2018 12:54 #35

• manager1
  • manager1 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 219
  • Teşekkür Sayısı: 20
  • Başarı: 1
Haziranın Velilere imzalatılan formları 4 temmuza kadar imzalatmakmı gerekiyor yani, kurumumuz trabzon ortahisar ilçe şube müdürü aradı bakanlıktan teftişe gelindiğini evraklarımızı vs hazırlamamızı söyledi. Bizde hazırladık bekliyoruz
Son Düzenleme: 09 Tem 2018 12:54 yazan manager1.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: inan44

YÖNETMELİK YAYINLANDI 10 Tem 2018 14:21 #36

• DENGE50
  • DENGE50 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 4
  • Teşekkür Sayısı: 2
(1) Özel eğitim okulunun özel eğitim ve rehabilitasyon biriminde ve özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde, 08.00 ile 19.00 saatleri arasında eğitim yapılır. Çalışma saatleri mülki idare amirinin izni doğrultusunda, merkezin bulunduğu ilin/ilçenin şartları da dikkate alınarak 09.00-20.00 olarak da düzenlenebilir. Bireysel ve grup eğitimin süresi 60 dakikadır. Bu sürenin 40 dakikası ders uygulaması, 10 dakikası dinlenme, sınıf ortamını hazırlama ve 10 dakikası da bireyin ailesini bilgilendirme süresi olarak uygulanır. Eğitimin içeriğine ilişkin yazılı bilgiler eğitimin pekiştirilmesi amacıyla aileye ulaştırılır.”

Süre verilmeyen bu gibi maddelerde hemen uygulamaya geçilmesi lazım biliyorum .Doğrumu ?

YÖNETMELİK YAYINLANDI 13 Tem 2018 15:20 #37

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
smsnn yazan:
işletme mezunuyum ve 6 yıl bir özel eğitim ve rehablitasyon merkezinde müdürlük yaptım,yeniden giriş olmuyor mu tekrardan doğru mu anladım

İstifa etseniz bile başka bir yerde müdürlük yapabilirsiniz. Bu madde bundan sonra ilk defa atanacakları belirtiyor. Şu an müdürlük yapanların VE YAPMIŞ OLANLARIN hakları baki...

YÖNETMELİK YAYINLANDI 14 Tem 2018 16:06 #38

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
''istifa etseniz bile başka bir yerde müdürlük yapabilirsiniz. Bu madde bundan sonra ilk defa atanacakları belirtiyor. Şu an müdürlük yapanların VE YAPMIŞ OLANLARIN hakları baki...''

Teori de doğru.Pratik de sıkıntı.

YÖNETMELİK YAYINLANDI 17 Tem 2018 12:51 #39

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
Bir düzeltme yapayım kurumuzun telefonları kilitlenmiş :)

Yönetmeliğin 8. bölüm 32. maddesine göre yalnızca şu an görevde olanlar bu maddeden muaftır yazıyor. Yanlış yönlendirme için özür diliyorum. Bu maddeyi dikkatli okumamışım. Ancak bence bu da dava konusu.

Dernekten yapılan açıklamada 3 yıl müdürlük yapmış olanlar da bunu belgelendirerek yeniden atanabilir diye bir bilgi vermişler ama yine de "Tereddüte düşülen hususlar hakkında bi daha tereddüte düşülen hususlar" konulu bir yazıya daha ihtiyaç var gibi.

YÖNETMELİK YAYINLANDI 21 Tem 2018 10:35 #40

• mercan23
  • mercan23 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 60
  • Teşekkür Sayısı: 3
MERHABA ARKADAŞLAR SEANSLARIN 40 DK. OLMASINA VELİLERİNİZ TEPKİ VERDİMİ ? UYGULAMAYA GEÇENLER..!!!
Sayfa oluşturma zamanı: 0.335 saniye
Sistem Kunena Forum