Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: İstanbulda bir RAM da basladim

İstanbulda bir RAM da basladim 28 Tem 2019 09:37 #1

• omerx17
  • omerx17 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 7
  • Teşekkür Sayısı: 5
  • Başarı: 0
RAM a ogretmen olarak basladim.Sizlerin beklentileri nelerdir?Islerin herkes icin daha hizli yurumesi icin neler yapilmalidir.Fikirleriniz aksayan yanlari duzeltme babinda inanin ise yarayacaktir.Fikirleriniz icin simdiden tesekkurler
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: sizgin

İstanbulda bir RAM da basladim 30 Tem 2019 01:47 #2

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
Sayın Hocam öncelikle bu yönde girişimde bulunmanız bizleri ciddi anlamda memnun etti. Eminim ki görevini başta özel bireylerin menfaati yönünde çabalarınız ile yürüten değerli bir eğitimcisiniz. Sizin bu yöndeki işbirlikçi ve çözüm odaklı duruşunuz bile yeter.
Talebimiz sizin gibi değerli eğitimcilerin RAM'larda görev almasıdır. :) Başka talebimiz yoktur:)
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ozeltercih, bozkurt007

İstanbulda bir RAM da basladim 30 Tem 2019 02:45 #3

• omerx17
  • Yeni Uye
Tesekkurler.Bugun son 1 ayda onaylanmayan ne kadar rapor varsa onayladik.Kurumlarla isbirligi oldugunda her sey cok hizli ve islevsel oluyor.saygilar

İstanbulda bir RAM da basladim 30 Tem 2019 11:43 #4

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
Değerli hocam öncellikle hayırlı olsun hemen ardından da Allah kolaylık versin diyeyim. Çünkü buraya başlık açarak istişare başlatma arzusunda olan birisi (yukarıda hocamın belirttiği gibi) "YAPTIĞI İŞİ DOĞRU YAPMAK" kaygısında olan birisidir. Ancak RAM lar maliyenin ve yeterli bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan yöneticilerin müdahale edegeldiği bir mecra halindedir. Ve eminim ki ileride "DOĞRU YAPMAK" bir yana her fırsatta "YAPMAMAK" yönünde telkine, hatta zaman zaman baskıya maruz kalacaksınız. O yüzden tekrar Allah kolaylık versin :)

İstanbulda bir RAM da basladim 30 Tem 2019 22:01 #5

• oka12
  • oka12 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 71
  • Teşekkür Sayısı: 3
Sayın hocam
1 tüm kurumlara eşit mesafenizi korumak
2 öğrenci hakkını vermek
3 adil değerlendirme
4 rehabilitasyon öğretmenlerini de insan yerine koyma

BUNLARA DİKKAT EDERSENİZ HAKKINI VEREREK,HAK YEMEDEN, GOZE GELMEDEN GÖREV YAPMIŞ OLURSUNUZ

İstanbulda bir RAM da basladim 04 Ağu 2019 08:28 #6

• omerx17
  • Yeni Uye
Su son maddeniz rehabilitasyon ogretmenlerini insan yerine koyma maddesine takildim acikcasi..gayriistiare bir uygulama mi gordunuz?
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: bozkurt007

İstanbulda bir RAM da basladim 04 Ağu 2019 16:01 #7

• bozkurt007
  • bozkurt007 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 84
  • Teşekkür Sayısı: 27
Sayın omerx17
İlk olarak böyle bir konuyu düşünüp başlık açtığınız ve problem çözme gayretinde olduğunuz için şahsım adına teşekkür ederim
Rehabilitasyon öğretmenlerini hazreti meb bile ikinci sınıf olarak sınıflandırıyor öğretmenlerle eğitimcilerle ilgili bir kanun çıktığında parantez açıp özel öğretim kurumlarında görevli olan öğretmenler hariç diyor
Bu kurumlarda çalışan, meb tarafından denetlenen, meb yönetmeliklerine kanunlarına tabi olan çoğu yaptırımı 657 gibi değerlendirilen öğretmenler; öğretmen evini bile kullanamıyor.
Öğrencilerinin okuluna bilgi almaya gidip, okulda saatlerce bekletilen ve sonrasında biz sizin kuruma gıcık oluyoruz diye suratına bakılmayan eğitimci arkadaşlar var
herkes ekmeğinin peşinde olur mu?
Ramlarda da
performansların çıktıdan gölgeli çıkmış (okunabilir olduğu halde), dönem sonu evrakında açıklama kısmı yetersiz, çocuğun yaşı geçmiş eğitim alamaz vs vs diye geri dönen ve yanan kaç tane randevu biliyorum
(bir sonraki randevu en erken bir ay sonra alınabilir ondada şansın varsa)
Lakin durum bu bir dokun saatlerce konuşsunlar değil mi bu sektördeki kişiler ( çok konuştum )
Sıkıntı büyük sayın hocam

İstanbulda bir RAM da basladim 23 Ağu 2019 00:28 #8

• omerx17
  • Yeni Uye
Halkla iliskiler diye tabir edilen arkadaslardan ogrenci gonderme basina 700 tl teklif aliyoruz maleaef... bu baglamda dusunmenizi tavsiye ediyorum.ramlar nasil bir cadi kazanina donusmus varin siz dusunun....
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: bozkurt007
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.283 saniye
Sistem Kunena Forum