Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: Ogretmenlik meslek kanunu

Ogretmenlik meslek kanunu 25 Kas 2019 15:44 #17

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
"Senin o bahsettiğin özel çalışanların kapatılması veya ceza yemesi de tek bir şikayete bakar."
senin bahsettiğin tek bir şikayetle kapatılma olasılığı, kamera sistemine uymayan kurumların ceza alması gibi bir olasılık, yani 1500'de 1 falan...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Ogretmenlik meslek kanunu 25 Kas 2019 16:26 #18

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
garip yazan:
"Senin o bahsettiğin özel çalışanların kapatılması veya ceza yemesi de tek bir şikayete bakar."
senin bahsettiğin tek bir şikayetle kapatılma olasılığı, kamera sistemine uymayan kurumların ceza alması gibi bir olasılık, yani 1500'de 1 falan...

Yani ha öyle, ha böyle yasa dışı çalışılsın diyorsun. :) Öyle değil de böyle... :)

O da bir görüş tabi...
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.

Ogretmenlik meslek kanunu 25 Kas 2019 16:34 #19

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
lafı başka yerinden anlama! kameraya uymama yasa dışı, ama diğeri yasa dışı mı içi mi bilemem!!! baştan söyledim burası türkiye, herkes bir şekilde yolunu buluyor...

Ogretmenlik meslek kanunu 25 Kas 2019 17:58 #20

• Ata99
  • Ata99 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 107
  • Teşekkür Sayısı: 54
  • Başarı: 1
Sn Garip isine geldigi zaman bizi yasa disi calismakla sucluyor isine gelmezse yasa disi calisirsiniz diyor.

Ogretmenlik meslek kanunu 25 Kas 2019 18:05 #21

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Sayın barış,

Ankara da dahi şu an, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde asgari ücretin altında çalışan rehber öğretmenler mevcut.
Kesin bilgi...

Ogretmenlik meslek kanunu 25 Kas 2019 21:44 #22

• barisltd
  • Platin Uye
  • Cats bite!
tartanc yazan:
Ankara da dahi şu an, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde asgari ücretin altında çalışan rehber öğretmenler mevcut.
.

Sevgili tarcanc,

Bahsettiğin kurumlar kimlerdir, necidir valla hiç bilmiyorum. Ama ben değil rehber öğretmen, asgari ücrete temizlik personeli dahi bulamıyorum.

Ya bahsettiğin eğitimcilerin bir sıkıntısı var, ya da bu kurumların... Kaldı ki, bir eğitim personeline asgari ücret vermek ne kadar etiktir o da ayrı mesele..
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: fahrettin75

Ogretmenlik meslek kanunu 25 Kas 2019 21:47 #23

• barisltd
  • Platin Uye
  • Cats bite!
garip yazan:
lafı başka yerinden anlama! .

Ben senin ne kardeşinim, ne kavhe arkadaşınım, ne asker arkadaşınım. Bir şey anlatmaya çalışıyorsan bir eğitimcinin kullanacağı üslubu kullanmaya çalış bir zahmet.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: fahrettin75

Ogretmenlik meslek kanunu 25 Kas 2019 21:52 #24

• Ata99
  • Ata99 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 107
  • Teşekkür Sayısı: 54
  • Başarı: 1
barisltd yazan:
tartanc yazan:
.

Sevgili tarcanc,

Bahsettiğin kurumlar kimlerdir, necidir valla hiç bilmiyorum. Ama ben değil rehber öğretmen, asgari ücrete temizlik personeli dahi bulamıyorum.

Ya bahsettiğin eğitimcilerin bir sıkıntısı var, ya da bu kurumların... Kaldı ki, bir eğitim personeline asgari ücret vermek ne kadar etiktir o da ayrı mesele..

Bu olayin bir sehir efsanesi oldugunu dusunuyorum her yerde bahsediliyor fakat bugune kadar ne bir kurum adi gecti ne de bir ogretmen bu durumu ispatlayabildi. Ben 2500 e temizlikci bulamiyorum. 3500 e sertifikali bir ogretmen varsa hemen ise alirim. Kim bu asgari ucrete calisan ogretmenler?
Sayfa oluşturma zamanı: 0.281 saniye
Sistem Kunena Forum