Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Çocuk Gelişimi Uzmanı

BAŞLIK: ÖZEL EĞİTİMCİLER

ÖZEL EĞİTİMCİLER 19 Kas 2014 14:27 #9

• esinti
  • esinti Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 483
  • Teşekkür Sayısı: 113
  • Başarı: -33
Seans ucretleri sadece benim çabamla artacak bır olay değil bırlıkte hareket ederek artırılmalıdır ust tabadakiler bızı çogu tıcaret hane olarak görüyor buda neden eğitimle ilgili hıcbır zaman bakanlığın kapısını çalmadık sadece imza yetkısıyle çaldık kurumda metaryel yok kımın umrunda önemlı olan imza
müfettişler geldığınde devamsızlık belkı yuzde 20 en ıyı ıhtımal yuzde 70 -80 olan kurumlarıda görduk sonra al sana damar okuma once bu algıları yıkacak bılımsel önerılerle hıc yukardakılaerın kapısını çalmadık halada oyle şuan dernekler sertıfıka ve damarla uğrasıyorlar ama bana göre boş bir çalışma bılımsel önerılerle çıkalım gerçekten işimizin eğitim olduğunu anlatalım içimizde ki yaramazları bız dısarı atalım işte ozaman sektör guzelleşecek hergun yenı bır yzıyla uyanmıyacagız
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

ÖZEL EĞİTİMCİLER 19 Kas 2014 14:30 #10

• esinti
  • Platin Uye
Damar okumaya bende karşıyım ama burokratların elinde mufettiş zamanı devamsızlık ve mufettiş olmadan devam ve devamsızlık çizelgesı var onları görünce yapılacak savunmada kalmıyor savunma yapılacaksa önce bu yaramazları ayıtlmalıyız

ÖZEL EĞİTİMCİLER 19 Kas 2014 14:33 #11

• esinti
  • Platin Uye
kurumda 200 küsür öğrencı var ama bir tane alan mezunu özel eğitimci yok birtanede bulunmaz bu işi yapacaksan alan mezunu bulmıyorsan bu işi yapmıyacksın burokratlarda yonetmelık çıkarırken tıcarethane değil eğitim yuvası olduğunu kavramalı ona gre adımlar atılmalıdır

ÖZEL EĞİTİMCİLER 19 Kas 2014 15:08 #12

• serkan05
  • serkan05 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 169
  • Teşekkür Sayısı: 73
  • Başarı: 0
Sayın Esinti bu alan multisipliner yaklaşımı zorunlu kılan bir alandır.Bu içerikli tüm görüşlerinizi sonuna kadar doğru buluyor ve katılıyorum .Ancak alan mezunu bulamıyorsan yapmayacaksın çıkarması zorlayıcı olmuş. Benim,senin,onun,diğerinin bakış açısından bakarsak herkes kendi mesleğini alan için olmazsa olmaz görüp örneğin özel eğitimde aile çalışması engelliden önce gelir deyip shu,pdr,psikolog olmadan olmaz der,bir diğeri çocuk gelişimci bir diğeri ftr der.O diğerlerinin söylecekeleri bitmez ve hepside kısmen doğrudur.Öyleyse ortak payda ortak akıl bilim olduğuna göre EKİP ÇALIŞMASI demek daha bilimsel olacaktır..teş
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: barisltd, mkirilmaz, esinti

ÖZEL EĞİTİMCİLER 19 Kas 2014 15:12 #13

• Kalemdar
  • Kalemdar Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 231
  • Teşekkür Sayısı: 92
  • Başarı: -6
Sayın Esinti; özel eğitimciyim yeminlen söylüyorum bıktırdın,vallahide bıktırdın billahide bıktırdın..
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: gulumse, mkirilmaz, ozal24 ve bu kullanıcının diğerlerinden 2 teşekkürü var

ÖZEL EĞİTİMCİLER 19 Kas 2014 15:22 #14

• esinti
  • Platin Uye
SAYIN KALEMDAR DEDIKLERIME KARSI çıkabılırsın bu doğal hakkın ama dedıklerımın hangisi yanlış bunu herkesle tartışabılırım.
Amacım kimseyı incitmek değil ama doğrularıda savunmak
Alan mezunu olup kurum actıktan sanra tıcarette cingözlük yapanlarda çok malesef onlarda kendılerını bılıyor hemde öyle cingözluk ki bulabılene aşk olsun

ÖZEL EĞİTİMCİLER 19 Kas 2014 15:33 #15

• esinti
  • Platin Uye
ekip çalışmasına sonuna kadar katılıyorum ama içi boş uyduruk sertıfıkaya asla katılmıyorum
olan çocuklarımıza oluyor çoğu kurum için önemli olan imza yetkısı

ÖZEL EĞİTİMCİLER 19 Kas 2014 16:48 #16

• SerdarEGER
  • SerdarEGER Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 95
  • Teşekkür Sayısı: 36
  • Başarı: -1
Esinti konuştukça sertifikalı birilerini işe alasım geliyor
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: 007mac, travis, egemelis
Sayfa oluşturma zamanı: 0.338 saniye
Sistem Kunena Forum