Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: DAMAR OKUMA

DAMAR OKUMA 04 Mar 2014 12:30 #25

• 01egitimci
  • 01egitimci Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 29
  • Teşekkür Sayısı: 7
  • Başarı: 0
sistem içerisinde 21. yılım.Damar okuma sistemini destekliyorum.Damar okuma sistemi gelsin ki okulunda öğrencisi ve öğretmeni olmadan fatura kesen kurumlarla ,öğrenci velisine para teklifi yapan kurumlarla ,aynı şartlarda rekabet şansını yakalıyalım. Bu konularda derneklerden birşey beklemeyin elleri koları bağlı.Onların en büyük amacı özel özel eğitim okullarını kapatmaktı.özel özel eğitim okulları kapanınca yapacak işleride kalmadı zaten.
Kabul etmemiz gereken bir durum var,pozisyonumuz çok büyüdü.sistem hem maddi hemde uygulama anlamında tıkanmak üzere.sizler bence damar tanımadan sonra ne gelecek ona odaklanıp kendinizi ,kurumunuzu dönüşüme,birleşmelere ve küçülmelere hazırlayın.Atilla Akdan Umudum ol
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: vefa_03, tatvanpozitif

DAMAR OKUMA 04 Mar 2014 13:31 #26

• hancan
  • hancan Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 165
  • Teşekkür Sayısı: 102
  • Başarı: 2
Sn 01 eğitimci;

Madem damar tanımanın gelmesi eşit koşullarda rekabet etmemizi sağlayacak ve hak eden kurumlar,doğru dürüst çalışan kurumlar ayakta kalacak,neden küçülmeyi,birleşmeyi,dönüşmeyi düşünüyorsunuz?bırakın hak etmeyenler kapansın.Ne güzel küçüleceğinize büyürsünüz işte :) Demekki sizde devlete güvenmiyorsunuz.

Demekki dediğinize sizde inanmıyorsunuz. B)

DAMAR OKUMA 04 Mar 2014 20:34 #27

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
  • Başarı: 0
sayın songulmaviye katılıyorum.. Kurumlar ülke genelinde toplanmak istese gelecek kişi sayısı 50 yi geçmez.Sorunlarımız adece ücret ve icmalden ibaret değil ama böyle bir başlık açılınca görüş bildiren birçok kişi oluyor.Ama bi yerde toplantı var veya örgütlenelim bir derneğe üye olalım denilince herkes kabuğuna çekiliyor.Bence biz kurum sahipleri başımıza gelecek tüm olumsuzlukları duyarsızlığımız yüzünden hak ediyoruz gibime geliyor. VE bizim yapmamız gerekn tek şey ise bir kaç kurum ( dernek dışından bir kaç kurum ) öncülük yapacak ve tüm sorunlarımızı başbakana bire bir iletmemiz şarttır... ama başka bakanlarda değil sadece başbakana iletmemiz lazım... eylem yaparak kesinlikle değil , kendimizi ifade ederek

DAMAR OKUMA 04 Mar 2014 21:39 #28

• hancan
  • hancan Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 165
  • Teşekkür Sayısı: 102
Kaç kişi ile ne zaman buluşuyoruz. Arkadaşlar bunu en kısa zamanda yapalım.Bir kaç arkadaş Başbakandan randevu alabilirsek alalım gün tayin edelim ve ankarada buluşalım. Ama randevu alınabilirmi onu bilemiyorum..

DAMAR OKUMA 05 Mar 2014 01:12 #29

• tatvanpozitif
  • tatvanpozitif Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 382
  • Teşekkür Sayısı: 136
  • Başarı: 9
eylem gösteri boykot olmaz. bu hükümetin bize bakış açısını daha çok kötümser hale getirir.
her ilden bir temsilci seçilsin hükümet yetkililerinden randevu alınsın gidip yüzyüze damar okuma sisteminin sıkıntılı olacağını anlatmak lazım. damar tarama sisteminde hala sıkıntı yaşayan RAM lar var gerek bağlantı gerekse sistem hatası çok yaşanıyor. bizde bu tür bi sıkıntıyla karşılaşırsak bir gün ders giremezsek mahvoluruz bunu dile getirmek lazım
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: türkiyem

DAMAR OKUMA 05 Mar 2014 06:35 #30

• serhatkul
  • serhatkul Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 183
  • Teşekkür Sayısı: 41
Sn Tatvana katılıyorum. Sadece sn başbakana derdimizi anlatmalıyız. Ülkenin bu durumunda eylem boykot şık olmaz. Derdimizi anlatmalıyız sadece.

DAMAR OKUMA 05 Mar 2014 08:45 #31

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Tabi,tabi onlarda sizleri bekliyordu :)

Ülke gündemini takip etmiyorsanız bir kaç gazete alın okuyun. :)

Bizim bu sorunumuz şimdilik en azından onlar açısından devede kulak bile değil :)

Zaten ne diyecekleri belli...

En güzeli ne biliyor musunuz? hemencecik Ankara da buluştunuz.hemen en yetkililerle görüştünüz.Süpersiniz :)

Ne kullanıyorsanız, bende ondan istiyorum. Birkaç ay sonra çok lazım olacak. :)

Gerçekci olun biraz. :)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mkirilmaz

DAMAR OKUMA 05 Mar 2014 09:27 #32

• kurs2
  • kurs2 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 428
  • Teşekkür Sayısı: 256
  • Başarı: 4
Son gelinen noktada bence yapılması gereken şey şu.
1.Bütün kurumlar ders veren öğretmenlerinin isim listelerini hazırlasın.
2.Öğretmenlere ait çalışma izinlerinden birer nüsha hazırlasın
3.Öğretmenlere ait nufus cüzdanı fotokopilerini hazırlasın.
4.Yukarıda sayılan evrakları bir klasör haline getirsin.
5.Rehberlik Araştırma Merkezine hitaben üst yazısını yazıp tarih atmadan beklesin.
Bana sinirlenen arkadaşlar olabilir ama GELDİĞİMİZ NOKTA BU....
Sayfa oluşturma zamanı: 0.211 saniye
Sistem Kunena Forum