Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: DAMAR OKUMA

DAMAR OKUMA 05 Mar 2014 18:32 #49

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Sayın Pozitif;

Bakınız bir şey yapılması gerektiğini yazan kaç kişi var?5-10 hadi 15 diyelim. Hadi Ankara da buluşalım dediğimizde kaç kişi gelecek? Hadi buluşuldu ne yapacağız? Üstelik açıkçası yumurta kapıya dayanmadı,kapıyı kırdı içeriye girdi. Sektörün, emin olunuz ki yarısının ne olduğundan haberi yok.

Dün bir arkadaşım bir fıkra anlattı bizim yaptığımız işle ilgili; 2 kazazede ıssız bir adaya çıkıyorlar.Ada kabilesi bunları yakalıyor.Diyorlar ki ya öleceksiniz ya mogomba.Teki ölmek yerine mogomba diyor.Mogomba olayını gören öbürü,ben onurlu adamım mogomba olacağına ölürüm diyor.Kabile reisi,ölene kadar mogomba diyor. Derseniz mogomba nedir diye onu da siz bulun...:)

Sanırım bizim iş ölene kadar mogomba.:) :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Son Düzenleme: 05 Mar 2014 18:34 yazan tartanc.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

DAMAR OKUMA 05 Mar 2014 19:28 #50

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
  • Başarı: 0
bakın arkdaşlar burada sanki kurumların yarısı hırsız gibi laflar ediliyor ve büyük vebale giriyorsunuz .... ve lütfen daha dikkaetli yorumlar yapalım... arkdaşlar ben en başından beri diyorum derneklerden birşey beklemek çok doğru değil , her ilden bir kişi temsilci olarak birleşip başbakanlıktan bir randevu alınıp tüm sorunlarımız dile getirilmeli , damar okuma gelmesin demiyoruz ama esneklik getirilmeli mutlaka ders saati konuları damar okumanın cihazlardan çıkan sorunlarda bize nelere malolacağı veya servis ücreti konuları gibi bir çok sorunumuz var arkdaşlar her yıl küçülüyoruz zam oranlarının çok az oluşu ve kurumların zor ayakta duruşu o kadar çok sorunumuz var ki ..... :(( ama unutmayın boykot eylem gibi adımlar yanlış olur çok yanlış olur mesela ben hükümetten genel olarak memnun olan birey olarak asla eylem yapmam... hükümetimizin bizi anlaması için adımlar atmalıyız.... bu konularda derneklerden bir beklenti içine girmek yanlışşş

DAMAR OKUMA 05 Mar 2014 19:31 #51

• hancan
  • hancan Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 165
  • Teşekkür Sayısı: 102
  • Başarı: 2
Arkadaşlar eğer sayın başbakandan bu günlerde bir rsndevu koparan birisi olursa inanın 15 kişi bile olsak birşeyler olacağı kanaatındayım.Damar okumanın gelmesinden ziyade diğer isteklerimizi gerçekleştirsek bile yeter.Ayrıca sayın başbakanın bu konuda duyarsız kalacağına inanmıyorum.RANDEVU ALINABİLİRSE....

DAMAR OKUMA 05 Mar 2014 20:23 #52

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Ört ört üşümesin...

DAMAR OKUMA 05 Mar 2014 21:20 #53

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
cemkilinc yazan:
biraz önce bizim ramdaki yeniden bozuldu. bir öğrencimiz damar okuyan parçayı kendisine çektiği için sistem bir daha çalışmadı....

:woohoo:

Nasıl başardınız bunu? :evil: :evil:

:whistle:
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.

DAMAR OKUMA 06 Mar 2014 09:52 #54

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
bu ne ki sistem bir gelsin bakalım kaç tane makina perte çıkacak. :lol:

DAMAR OKUMA 06 Mar 2014 11:31 #55

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
"Damar tanıma gelsin ama bu şekilde değil elbette" diyen arkadaşlar. Bu sistem esnetilecekse bile buna istemeyerek siz engel oluyorsunuz.

Neden biliyor musunuz?

Çünkü bu konuyu o kadar hararetli savunuyorsunuz ki yetkililer "içinizden damar tanımanın gelmesini isteyenler hiç de az sayıda değil o yüzden gelmeli" deyip sizin söylediğinizin sadece "damar tanıma gelsin" kısmını almayı tercih ediyorlar.

Bu sistem, yıllık bazda belirli aylık haftalık sınırlamalarla (ayda 8 haftada 2 den bahsetmiyorum elbette daha önce ham örneklerini yazmıştım) telafiyi kendi programlamalımızla verebilecek şekilde çıkmazsa, hem engelli hem de kurumlar açısından ciddi hak kaybına uğratacağı aşikar.

Ancak mevcut sistemin en kötü sistem olduğunu düşünüp, buna damar okuma eklenince iyi bir sistem haline döneceğini savunmayı da anlayamıyorum... Eğitimin kalitesi ve saatleri artacak mı gerçekten??...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: hancan

DAMAR OKUMA 06 Mar 2014 20:29 #56

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
  • Başarı: 0
özeltercih aslında haklı olan gerçektende sensin...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ozeltercih
Sayfa oluşturma zamanı: 0.278 saniye
Sistem Kunena Forum