Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Antalya Toplantısından izlenim

Antalya Toplantısından izlenim 30 Nis 2014 18:13 #9

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Haddim olmayarak yorumda bulunmak istiyorum.

Bence katılım sayısı hiç de fena değilmiş.Daha fazla olması avantaj da olabilidi,dezavantaj da.Çünkü neye,neden karşı olduğunu bilmeyen kurum sahiplerinin var olduğunu unutmamak lazım :)

Bu tür önemli organizasyonlar,daha önceden bildirilirse katılım sayısı belki artabilir.Sonuçta ekonomik bir durumda sözkonusu.

Sayın Halit in yazdıkları da pek boş şeyler değil gibi :)

Fakat benim en çok merak ettiğim şey;biriniz lütfedip de açıklayabilirseniz çok mutlu olacağım. :)

Sorunlarımızın temel kaynağı neresi? Bu sorunları kim çıkartıyor? Amaçları ne?

Toplantılarla sorunları çıkartanlara,sorunlarımızı anlatıyoruz. Geçmiş dönemlerde de benzer toplantılar yapılmıştı. Sonuç ortada...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Antalya Toplantısından izlenim 02 May 2014 09:30 #10

• tatvanpozitif
  • tatvanpozitif Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 382
  • Teşekkür Sayısı: 136
  • Başarı: 9
2000 kurumun tamamı katılsa ne fayda, sizler bu hükümetin politikasını hala anlamadınız mı
dinler,haklısın der, gereği neyse en kısa zamanda yapılacak der, herşey eskisinden güzel olacak der
amaaaaaaaaaa yine bildiğini okur, bildiğini yapar ve herşey eskisinden beter olur :)

Antalya Toplantısından izlenim 02 May 2014 09:47 #11

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
Arkadaşlar ümitsiz hatta kızgın olmamızın haklı gerekçeleri var. Onda hemfikiriz. Ancak hangi yeni göreve başlayan kişi direk ve meselenin bütün taraflarına vakıf olarak başlar göreve? Siz anlatmazsanız başkaları anlatır. Ne anlatır malum. Meselenin bir de böyle bir boyutu var değil mi? ;)

Antalya Toplantısından izlenim 02 May 2014 10:42 #12

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Sayın Tercih;

Bir sistem olur.Gelen bu sistem içinde görev yapar.Siz bugüne bir sistemin var olduğuna inanıyor musunuz?

Yukarıda da sormuştum.Sorun kaynağımız neresi? Yaşadığımız sorunları (genel olarak) kim çıkartıyor?

Antalya Toplantısından izlenim 02 May 2014 15:39 #13

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
Daha önce paylaşmıştım. Eski Genel Müdürümüzün bu olumsuzlukta şahsi payı hiç de az değil. Belki karar vericiler daha üstte ama onlara aksediş şeklinin önemi hiç yok mu?

Antalya Toplantısından izlenim 02 May 2014 20:43 #14

• beyazyelken
  • beyazyelken Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 173
  • Teşekkür Sayısı: 45
  • Başarı: 1
bizler bir olmadığımız sürece bizim kafamıza vuran çok olur arkadaşlar.Öncelikle yapılması gereken ilk şey derneklerin aynı çatı altında toplanması ve herkesin bu derneğe üye olması. 2. her ilde yada bölgede temsilcilikler kurularak alınan kararlara harfiyen uyulması( bütün özel eğitim merkezlerinin). Çünkü bizler birbirimize saygı duymazsak bize kimse saygı duymaz...zaten şu anda herkes bize kötü gözle bakıyor. imajımızı derhal yenilememiz gerekiyor. geçmişe bir silgi çekerek. yeniden yapılanmalıyız.O ZAMAN BELKİ İYİ BİR YERLERE VARABİLİRİZ.

Antalya Toplantısından izlenim 02 May 2014 20:49 #15

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
önceliklerden bir başkasını da ben ekleyeyim;
bu site üzerinden herkesin okumaması gerekn bir forum açılması ve foruma sadece kurum kodları ve gerçek kimliklerle girilmesi.
her söylediğimizi bizlerin dışında birilerinin görmesi gerekmiyor. Hatta görmemeleri daha da iyi. Kimdir nedir bilmeden yorum yapıyoruz. Biri kendine bir misyon biçiyor bakanlık çalışanı sanıyoruz, öteki başka bir derdini anlatıyor kurum sahibi diyoruz. Web sitesinde kurum çalışanları, aileler, genel bilgiler ve de kurum sahipleri diye özel üyeliklerin açılması gerekmektedir. Bir kurum adına sadece bir kullanıcı kodu verilmesi gerekir. T.C. Kimlik nolarıyla bu sistem üzerinden yorumların gizliliği sağlanmasını öneririm.
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: hancan, duruden

Antalya Toplantısından izlenim 02 May 2014 20:58 #16

• beyazyelken
  • beyazyelken Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 173
  • Teşekkür Sayısı: 45
  • Başarı: 1
BİZLER BİR OLURSAK RAM MÜDÜRLÜĞÜNE KARŞI, MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE KARŞI, VELİYE KARŞI, PERSONELE KARŞI,BAKANLIĞA KARŞI NE KADAR GÜÇLÜ BİR YAPI OLURUZ.... BİR KURUMUN SORUNU İÇİN RAM'A İLÇEDEKİ BÜTÜN KURUMLARIN GİTTİĞİNİ BİR DÜŞÜNÜN SİZCE SONUÇ NASIL OLUR...HİÇ KİMSE DEVLETİN VERDİĞİ SEANSTAN FAZLA SEANS VERMEZSE SONUÇ NASIL OLUR. 5 HAFTA OLAN AYLARDA İLÇEDE Kİ BÜTÜN KURUMLARIN ARTIK GÜNLERDE ÇALIŞMAMASI (DİNLENMESİ) NASIL OLUR. DAHA SAYAMIYACAGIM BİR SÜRÜ ARTILAR.....
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: hancan
Sayfa oluşturma zamanı: 0.474 saniye
Sistem Kunena Forum