Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: 1 Ağustos Pilot İlleri

1 Ağustos Pilot İlleri 03 Eyl 2014 14:00 #49

• zerwan
  • zerwan Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 175
  • Teşekkür Sayısı: 20
  • Başarı: 1
esinti yazan:
Amacım sektörün bilimseleşmesi günü kurtrma değil özel eğitimci bilmıyor kahveci gazozcu bılıyor bu işi oylemi sözun bıttığı yer ne dıyeyım
ortepedi uzmanı kırıktan anlamıyor ama mahalledki krıkcılar cıkıkcılar bu işi çok ıyı biliyor güzel teşbih oldu

sayın Esinti;
bu yaptığınıza sapla samanı karıştırma denir...!
“Bakın, ben bir entellektüel değilim – sadece fotoğraf çekerim.”

– Helmut Newton (Alman fotoğrafçı)
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

1 Ağustos Pilot İlleri 03 Eyl 2014 14:10 #50

• esinti
  • esinti Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 483
  • Teşekkür Sayısı: 113
  • Başarı: -33
kalbındeki sorun olan hastanın kardıyolog bu işten anlamıyor diye cildıye uzmanına gozukmesi gıbı şimdi oldu sanırım

1 Ağustos Pilot İlleri 03 Eyl 2014 14:21 #51

• serhatkul
  • serhatkul Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 183
  • Teşekkür Sayısı: 41
  • Başarı: 2
sn esinti şu an 1600 kurumun inanın çoğunluğu sizin kahveci dediğiniz dünyada ise müteşebbis denilen insanlar tarafından kurulmuştur.
ve amaçları nihai olarak kar elde etmektir. Kar amacı gütmeyenlere yardım kuruluşu denir dünyanın neresine giderseniz gidin bu böyledir. Hatta hükümet otomotiv için babayiğit namlı müteşebbis arıyor.
müteşebbislik bir risktir başarılı olmanın garantisi yoktur. işine araçlarını personeline devamlı yatırım yapıp rekabet etmelisin edemezsen batar gidersin.
son olarak memlekette dershaneler örneği var başarılı olan ayakta durur.

1 Ağustos Pilot İlleri 03 Eyl 2014 14:27 #52

• serkan05
  • serkan05 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 169
  • Teşekkür Sayısı: 73
  • Başarı: 0
SEVGİLİ ARKADAŞALAR TARTIŞALIM ANCAK BİLİM NE DİYOR ONADA BAKALIM.. ''ÖZEL EĞİTİM ALANI MULTİDİSİPLİNER BİR ALANDIR.ÇÜNKÜ ENGELLİLERİN İHTİYACI BU ALANI MULTİDİSPLİNER KILMAKTADIR.BU MULTİ DİSİPLİNLER MESLEKLER ŞUNLARDIR; ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLERİ(ZİHİN,İŞTME,GÖRME YAKINDA OTİSTİK),SINIF ÖĞRETMENLERİ,OKUL ÖNCESİ,ÇOCUK GELİŞİMİ,PDR,PSİKOLOG,SOSYAL HİZİMET UZMANI,FTR,İŞ UĞRAŞ TERAPİSTLERİNDEN OLUŞUR.BAŞBAKANLIK,MEB,AİLE BAKANLIĞI,ÖZEL EĞT.MERKEZLERİ BUNA UYAR UYMAZ KABUL EDER, ETMEZ, ANCAK BİLİM BÖYLE DİYOR...BU MESLEKLERDEN BİRİ DİĞERİNE FONKSİYONELLİK AÇISINDAN ÜSTÜN DEĞİLDİR.HER ENGELLİNİN İHİYACINA GÖRE BİRİ ÖN PLANA ÇIKABİLİR''DİYORRRR BİLİMSEL GERÇEKELER VARIN GERİSİNİ TARTIŞALAIMMMMM...KOLAY GELSİN..

1 Ağustos Pilot İlleri 03 Eyl 2014 15:12 #53

• SerdarEGER
  • SerdarEGER Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 95
  • Teşekkür Sayısı: 36
  • Başarı: -1
Gülen yüz demiş ki ''damar okuma o kadar iyi ki bla bla bla tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak'' :blink: Nası iyi bi sistemse artık algım şaştı
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

1 Ağustos Pilot İlleri 03 Eyl 2014 15:37 #54

• gulen100
  • gulen100 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 151
  • Teşekkür Sayısı: 82
  • Başarı: -8
Sayın tartanc, demişsin ki"Sizin kurum sahibi olduğunuza veya pilot ilde olduğunuza inanmıyorum.%100 yanılabilirim de;fakat düşüncem bu yönde.Üstelik bir yetkili olduğunuzuda düşünüyorum.Ankara dan yazıyorsunuz." haklısın ama sadece "%100 yanılabilirim" konusunda. Hem Pilot ildeyim, hem Kurum Sahibiyim, hem Kurum Müdürüyüm hem de derse giren bir öğretmenim ve yaklaşık 8 yıldırda aynı işi aynı görevle yapıyorum. Siz inanmak istemeseniz de...! Siz ne kadar bu iş böyle uygulanamaz desenizde bizler uygulanabilirliğini (ağır aksak gitse de, sistemsel sıkıntılar olsa da) geçen ay gördük. SİZLERDE GÖRECEKSİNİZ...! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Gülen Yüz; Sevginin Anahtarıdır...! (Hz. Ali)

1 Ağustos Pilot İlleri 03 Eyl 2014 15:42 #55

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
sayın gulen100 "ağır aksak gitse de, sistemsel aksaklıklar olsa da" dediğiniz kısımlar var ya, bu durum adamlar için "mis gibi işleyen bir sistem"... Siz aksaklıkların giderileceği umuduyla iyimsersiniz, biz -kasıtlı olarak- iyileştirme yapılmayacağından dolayı endişeli....

1 Ağustos Pilot İlleri 03 Eyl 2014 15:44 #56

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
Yapılacak olsaydı yaklaşık 3 yıldır bunun istişaresi yapılırken, götürülen bunca teklif karşısında iyileştirme yapılırdı diye..
Sayfa oluşturma zamanı: 0.320 saniye
Sistem Kunena Forum