Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Kurs İptal....

Kurs İptal.... 26 Ağu 2014 11:04 #9

• hamdi76
  • hamdi76 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 47
  • Teşekkür Sayısı: 5
  • Başarı: 1
sayın munitiz; teşekkür ederim. aynen dediğiniz gibi. artık ara denen tenefüs denen bi şey kalmadı. bizim kurumda da bi kaç arkadaş ücretli öğretmenliğe döndü, kimisi benim gibi başka iş bakıyor. çünkü resmen köle gibi çalışmamızı istiyor sistem. resmen hapisane sistemi oldu. kimse kusura bakmasın da bizler öğretmen olarak kimsenin babasının uşağı kulu kölesi değiliz asla.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Kurs İptal.... 26 Ağu 2014 11:08 #10

• hamdi76
  • hamdi76 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 47
  • Teşekkür Sayısı: 5
  • Başarı: 1
sayın gulen1000: ben doğruları söyledim. siz de hiç kendinizi kandirmayın. bu damar sistemiyle siz de başa çıkamassınız. zanlımca kurum sahibisiniz, ama ben öğretmen gözüyle bakıyorum da olmaz bu iş. sizi artık sertfikalı ucuz köle gibi çalışacak öğretmenler kurtaramaz. siz de zaten bunun için kurslar açılsın istiyonuz. 1000 tl ye adam çalıştırmak için. ama kimse sizin köleniz değil, meb ücretli öğretmenlikte bile ortalama 1100 tl para veriyor. yarım gün çalışmaya. yani siz bu damar sistemi harika demeye devam edin. ama emin ol sizde çalışacak öğretmen kalmayacak. ve siz kurumunuz ve harika işleyen damar sisteminiz tek başınıza kalacaksınız. buyrun yolunuz açık olsun...............

Kurs İptal.... 26 Ağu 2014 11:24 #11

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
merakımdan soruyorum sayın yüzügülen;

Sizin oralar nasıldı ki? 26 günde çok değişiyor. Bu sistemin güzel yanları neler ? Bu sistemi sizler yaşadığınız için daha iyi bilirsiniz elbette. Bu sistemin güzel olduğunu acaba sizden başka kimler düşünüyor ? Sorular var aklımda ama bu kadar yeter :)

Kurs İptal.... 26 Ağu 2014 12:51 #12

• gulen100
  • gulen100 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 151
  • Teşekkür Sayısı: 82
  • Başarı: -8
Sayın hamdi76, munitiz ve tartamayanc; hem kurum sahibiyim, hem kurum müdürüyüm hem de öğretmenim (yani üçü bir arada)... Bizdeki öğretmen arkadaşların hayatında hiç bir değişiklik olmadı, sadece günde dört defa toplamda 1 dakikalık bir işlem yapıyorlar o kadar. Öğretmen arkadaşlar, Teneffüste çayını ve sigarasını içip tuvalet vb. ihtiyaçlarını da girederebiliyorlar... Sizin düşündüğünüz gibi ucuza sınıf öğretmeni çalıştırmayı hiç bir zaman düşünmedim düşünmem de; ki çalışacak olsam şu an en az 5 tane sınıf öğretmeni kapıda bekliyor( Hali hazırda 5 adet alan mezunu özel eğitim öğretmeni ile çalışmaktayız ki yenilerini almak için atama takviminin belirlenmesini bekliyoruz). Yandık bittik öldük yerine öğrencilerimizin devamını ve personelin verimliliğini artırmak için çalışıyoruz. Sistem de 26 günde neler değişti derseniz, sistem biraz daha hızlandı, ilk tanılanmadan kaynaklı sıkıntılar vardı onlar silinip öğrenciler sisteme tekrar tanıttırıldı. Kullandığımız programında bize sunduğu avantajlarla ilk başta 4 kişi ilgilenirken şimdi 2 kişi yeterli hale geldi. Üstelik ilk başta 20 öğrencinin işlemi 20 ila 25 dakika arasında sürerken, şimdilerde aynı öğrencileri 5 dakikada bitirebiliyoruz... Sizin anlayacağınız sistem çok güzel işliyor, kimse bana hırsız diyemeyecek, haksız yere para kaznıyorsunuz diyemeyecek, yangelip yatmıyoruz bütün öğretmen arkadaşlar paralarını son kuruşuna kadar helal ettiriyorlar. Bu arada +1 öğretmenim var 3-5 tane değil... Lütfen ağlamayı sızlamayı bırakın sisteme kendinizi hazırlayın bu sistem eninde sonunda heryere gelecek...
Gülen Yüz; Sevginin Anahtarıdır...! (Hz. Ali)

Kurs İptal.... 26 Ağu 2014 13:41 #13

• serkan05
  • serkan05 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 169
  • Teşekkür Sayısı: 73
  • Başarı: 0
SAYIN GÜLEN 100 AVUÇ İÇİ SİSTEMİNİN RAM VE MEBBİSİN BU HALİYLE UYGULAMASINA KARŞIYIZ.BAKIN İŞ PLANI GİRİŞİ OLMAZSA,YAŞI KÜÇÜK ÇOCUKLAR İÇİN VELİ GELME ZORUNLULUĞU OLMAZSA,GRUP EĞİTİMLERİNDE MODÜL YAŞ UYUMU İÇİNDE BULUNULAN AY ORTASINDA DİKKATE ALINMAZSA,RAMLARDA TAYİN DÖNEMİ VB. NEDENLERLE RAPOR TARİHLERİ DEĞİŞMEZSE,GRUP ODALARI MEVCUT PROGRAMLAR İÇİN ZİHİN,ÖÖG AYRIMI OLMAKSIZIN KULLANILABİLSE,KORKAN HUZURSUZ OLAN ENGELLİLER İÇİN ALTERNATİF OKUMA YOLLARI GETİRİLSE HERŞEY DAHA GÜZEL OLACAKTIR DİYORUZ..BU YAZDIKLARIMIN MEBE NE ZARARI OLABİLİRKİ..TEŞEKKÜRLER
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Kalemdar

Kurs İptal.... 26 Ağu 2014 14:13 #14

• pinaru
  • pinaru Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 270
  • Teşekkür Sayısı: 111
  • Başarı: -3
Sayın Gülen100 Hocam ballandıra ballandıra anlatmış. Bu avuç içi damar okuma cihazından bir tane de eve mi alsak acaba ya. Evde de bir düzen olur. Her eve lazım mutlaka.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: 4558, ozal24

Kurs İptal.... 26 Ağu 2014 14:18 #15

• Kalemdar
  • Kalemdar Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 231
  • Teşekkür Sayısı: 92
  • Başarı: -6
serkan kardeşim ellerine sağlık diline sağlık çok güzel anlatmışsın...

Kurs İptal.... 26 Ağu 2014 14:19 #16

• gulen100
  • gulen100 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 151
  • Teşekkür Sayısı: 82
  • Başarı: -8
Sayın Pinaru; ballandıra ballandıra anlatmadım. Siz önce kurumunuza bir taktırın (taktırmadıysanız şayet); memnun kalırsanız eve de alabilirsiniz...! Burasını ağlama duvarına çevirdi bazı arkadaşlarımız. Şuan tam olarak bilmiyorum ama türkiye genelinde 70 ila 100 civarında bir kurum başladı, ağlayanlar sızlananlar hep aynı kişiler. Siz biraz daha keyfini sürün bu durumun. Bizim için değişen bişey yok. Cihaz olsa da aynı olmasa da. Sizin anlıcanız içimizde dışımız da çok rahat.
Gülen Yüz; Sevginin Anahtarıdır...! (Hz. Ali)
Sayfa oluşturma zamanı: 0.257 saniye
Sistem Kunena Forum