Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Destek Zamanı

Destek Zamanı 16 Kas 2014 09:23 #25

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Sayın etikgrup;

Yazdıklarınızda bir sürü haklı olduğunuz yan var. Kimsenin beklemediği bir anda paldır-güldür bu sisteme geçtiniz. Bu sistemi kendi başınıza öğrendiniz. sıkıntılarınızı muhtemelen kimseye anlatamadınız. Yalnız bırakıldınız.

Bunun yanında sayın kalemdar ın dediği gibi yaşanılanlarda var. Yoktunuz. Belki çok yoğundunuz. Belki başka bir şey. Şu da bir gerçek 17 ilimizde bir beraberlik oluşturamadı. bazısı onlar kapanırsa çocukları bize gelir hesapları yapıyormuş. Hatta bu formda bu sistemi savunan pilot ilde olduğunu idda eden arkadaşlarda vardı.

Süreç Ankara buluşması olarak başladı. Dernekleri harekete geçirmek için çok yoğun eleştirdik. Toplantılara katıldık. Sonuçta derneklerimiz harekete geçti. Bizlerin sorunu onlarında sorunu zaten.

22 Ekim Ankara buluşmasını ERTELEDİK. VAZGEÇMEDİK.

Ayrıca sayın Hocam, 22 Ekim de buluşma gerçekleşseydi, Sertifikalı sınıf öğretmeni ve psikolog sorunları sizin yüzünüzden oldu söylemleri ile karşılaşabilirdik.

Evet belki geç kaldık BİR olabilmek için aynı pilot illerde ki arkadaşlar gibi. Ama şimdi birşeyleri başarmaya birlikte çalışıyoruz.

ares arkadaşımız yazmıştı kimi bizden nefret etti,kimi çok kızdı, kimi çok söylendi kimi çok destek verdi ve sektörümüzde bir enerji oluştu. Umarım bu enerji tükenmez ve iyi şeylere harcanır.

Mücadele edelim.Yenilelim. Ama mücadele edip yenilelim.
Sağlıklar dilerim
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Kalemdar, mkirilmaz, faruksevindi ve bu kullanıcının diğerlerinden 2 teşekkürü var

Destek Zamanı 16 Kas 2014 12:44 #26

• gulen100
  • gulen100 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 151
  • Teşekkür Sayısı: 82
  • Başarı: -8
Sayın tartanc, size ve sizin gibi düşünenlere acıyorum (Ocak ayından sonra). Herhalde yukarıda yine benden bahsettin. Tekrar söylüyorum; Ben avuç okuma sistemini savunmuyorum...! Benim (bizim) olmayan veya bazı kurumlar tarafından zedelenen itibarımızı hangi sistem düzeltecekse, müfettiş her geldiğinde bana hırsızlık yapmayın çalmayın çırpmayın diye nasihatta bulundurmayacaksa, veli geldiği halde ben bunu imzalamam (ek-4) dedirtmeyecekse o sistemi istiyorum. Nasıl anlarsanız.. Bu arada benim kaybımı merak eden arkadaşlara söylüyorum Ekim ayında Bayram Hediyesi %9. Öyle %25 - %35 veya %50 değil...! (Bu arada diğer kurumlar kapansın da onların öğrencileri bana gelsin gibi bir düşüncem yok olamaz da. Çünkü alabileceğim öğrenci sayısı belli. Ha siz ve sizin gibi düşünenler bu şekilde düşünüyorsa da benim diyecek sözüm yok sizleri tebrik ederim az sabredin istediğiniz olmak üzere.)
Gülen Yüz; Sevginin Anahtarıdır...! (Hz. Ali)

Destek Zamanı 16 Kas 2014 12:54 #27

• faruksevindi
  • faruksevindi Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 70
  • Teşekkür Sayısı: 108
  • Başarı: 1
ilk beş il uygulamaya geçtiğinde bir kaç ile ÖZERKDER olarak ziyarete gittik. döner dönmez bu illeri arayarak Ankarada ortak toplantıya çağırdık. gelmeyen, aramamıza karşı dönmeyen kurumlar oldu. Biz gelen arkadaşlarımızla rapor hazırladık ve kamuoyuyla paylaştık.

en son 1 kasım da ÖZERKDER olarak herkese açık toplantı yaptık sadece Kırıkkale den bir arkadaşımız geldi.

sadece dikkatinize sunmak istedim bu bilgileri...

Arkadaşlar gerçek şu;

herkesin, hepimizin sorumlulukları, görevleri ve yapacakları var.

her önerinizi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail ve GSM bilgilerinizi iletiniz, güncelleyiniz. iletişimimizde kesinti olmasın.

saygılarımla...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

Destek Zamanı 16 Kas 2014 14:30 #28

• hancan
  • hancan Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 165
  • Teşekkür Sayısı: 102
  • Başarı: 2
Sayın gülen100; bizler sizi gerçekten 1 kasım daki ÖZERKDER tolantısın da görmeyi özellikle istedik.

Amacımız diğer pilot illerde %25--%35 civarında olan kayıp nasıl oluyorda sizde %9 larda kalıyo bu durumu sizden dinlemek olacaktı.

Ama katılmadınız yada tanıyamadığımız için göremedik.

Hangi ildesiniz bilmiyoruz. Sistem arıza yapmıyormu anlamadık. Böyle tıkır tıkır nasıl çalışıyorsunuz anlatabilseniz keşke....

Nede olsa aynı sektör de çalışıyoruz değilmi? bilgileri paylaşmak ta yarar vardır diye düşünüyorum..
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, faruksevindi, ozeltercih

Destek Zamanı 16 Kas 2014 14:44 #29

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Sayın Gülenyüz;

Herhangi bir düşünceye acıyamazsınız. Düşünceyi geçerli bulmazsınız. Doğru bulmazsınız. Karşı düşünce oluşturabilirsiniz. Fakat acıyamazsınız. Zamanında birilerinde acıdığı düşünceler,zamanı geldiğinde dünyayı değiştirmiştir.

Ben sizin düşüncelerinizi çok önemsiyorum. Sebebi malumunuzdur ...

Tek sıkıntımız bu sistem değil ki. Son dönemde psikologlardan ve sertifikalı sınıf öğretmenlerinden

zarar etmeyen ender kurumlardansınız. Sizi tebrik ederim.

Üstüne basa basa bir daha yazalım.Bizim uğraşımız kendi adımıza değil, bizim uğraşımız tek damar

tanıma değil. Onlarca sorunumuz var.İtibarımız ayaklar altında...

Damar tanıma ile ilgili söylenen oranlar ile sizin beyan ettiğiniz oranlar arasında fark var.

Elbette olabilir. Sizin sisteminiz daha iyi çalışmıştır. Sizde ki devam oranı çok yüksektir.

eğitimcileriniz ve çocuklarınız hiç hasta olmamıştır. Servisleriniz çok düzenli çalışmıştır.Servis

kullananlar size yakın bir-iki mahallede oturuyorlardır vs vs...

Veya siz bu işi çok iyi biliyorsunuzdur. Diğer arkadaşlar tam bilmiyorlardır. hepsi elbette olabilir.

Bu işi doğru yapan ve doğru yapmaya çalışan hiçbir arkadaşımızın herhangi bir nedenle keşke bir kaybı olmasa...

Dediğim gibi ben sizin düşüncelerinizi önemsiyorum. Fakat sektörün çok önemli sorunları var.

Bunların doğru bir şekilde çözümü için uğraşmamız gerekiyor. Yani enerjimizi hep beraber o yana

yöneltmeliyiz. Size de kolay gelsin elbette..
Son Düzenleme: 16 Kas 2014 14:44 yazan tartanc.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: songulmavi, faruksevindi

Destek Zamanı 16 Kas 2014 15:48 #30

• fztfatihhh
  • fztfatihhh Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 27
  • Teşekkür Sayısı: 7
  • Başarı: 0
Burada kac kişi gulen100 e hangi ilde hangi kurum olduğunu sordu bi cevap alamadı. Neden korkuyor anlayabilmis degilim. Cesaretin varsa yaz bilgilerinide bilelim gelip bi görelim nasil bi sistemmis bu sizinki
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, faruksevindi

Destek Zamanı 16 Kas 2014 18:47 #31

• etikgrup
  • etikgrup Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 179
  • Teşekkür Sayısı: 124
  • Başarı: 0
sayın sevındı sayın tartanc cevap vermenize sasırdım ve teşekkür ederım ben daha önce okuldum o zamanda cok mücadele verdık basından berıde bu konuda bıreysel olarak tum görüşmeleri yapmış bır kışıyım pılot ıllerle kurumlarla görüştük dıyorsunuz benımle görüşen olmadı bugun okulyasası çıksın yıne okula dönerım dernekler ozamanda karsıydı ... sureklı toplanıyosunuz yazıyosunuz somut bırsey görmek ıstıyor ınsan ankaraya en yakın sehırım bır gun kuruma gelıp bakmanızı yerınde ınceleme yapmanızı burdan cok talep ettım ben geçerken gelecek arkadaşlar vardı haydı gelın benım kurumumda başlayalım dıye davet te ettım ... amaç avuç ıcı damar okumanın kaldırılması olmamalı daha uygulanabılır bır hale getırılmesı olmalı ramlardaki sorunun cözulmesı modullerın duzenlenmesı ozel egıtıme ıhtıyacı olanla sosyal hayata karışması etkınlık yapması gerekenlerın ayrıştırılması ( Yusuf tekın derkı 84 yasında öğrenci var rehabılıtasyonlarda ...)personel durumu gözden gecırılmelı acık varsa kapatılması uygun branşlara yer verılmesı ...tasıma noktasında destek verılmelı velılere devamlılık esaslı yaptırım olması ... ıstek amaçlar bellı sorun hala aynı yerde sayılması sureklı aynı seylerın tekrarlanması hadı toplanalaım hadı konuşalım ama muhatabımız Mebden kım var kım duyyuyo ... tweet atmak bıle zor geldı herkese ...

Destek Zamanı 16 Kas 2014 19:17 #32

• mdalyan
  • mdalyan Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 37
  • Teşekkür Sayısı: 18
  • Başarı: -1
EKİM AYINDA KAYBIM %9 DİYEN ARKADAŞ NEREDEYSEN SÖYLE LÜTFEN GELİP BU SİSTEMİ ÖĞRENMEK İSTİYORUZ. SEN SÖYLEMİYORSAN BEN KİLİS TEYİM. BUYUR GEL BİZE ÖĞRET KİLİS TEKİ DİĞER KURUMLARLA BERABER SENİ MİSAFİR ETMEK İSTİYORUZ.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.210 saniye
Sistem Kunena Forum