Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Sertifika programı..

Sertifika programı.. 25 Oca 2015 15:10 #41

• ysmn
  • ysmn Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 48
  • Teşekkür Sayısı: 3
  • Başarı: 0
asıl gündem sertifika programı arkadaşlar. Sertifikalı öğretmeni yerenler birde işletmeci gözüyle olaya baksınlar lütfen. Atamalarda öğretmenler gidecek bizde kursun biran önce açılmasıni bekleyecez. Yeren arkadaşlara çağrım benim mağduriyetimi giderin sonra beraber meslek şovenizmi yapalım söz. yada kesin sesinizi.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Sertifika programı.. 29 Oca 2015 11:53 #42

• kemalhoca
  • kemalhoca Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 27
  • Teşekkür Sayısı: 2
  • Başarı: 0
İstanbul'da özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleriyle ilgili yapılan toplantıda sertifika konusuyla ilgili de konuşulmuştu. daha hiçbir şeyin netliği yoktu ancak yapılacak sertifika programının daha uzun süreli ve okul öncesi öğretmenlerini de kapsayabileceği söylenmişti. böyle bir program açıldığı takdirde kurumlardaki okul öncesi öğretmenlerimiz de katılmak isteyeceklerdir. onlar da katılırsa biz kurumlar kime ders yazacağız? kurs programı her ilde sadece haftasonları açılacak şekilde mi düzenlenir acaba, umarım daha fazla mağduriyet yaşamayız. her yönden sancılı süreçlerden geçiyoruz, hepimize dayanma gücü diliyorum.

Sertifika programı.. 29 Oca 2015 12:18 #43

• kurs2
  • kurs2 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 428
  • Teşekkür Sayısı: 256
  • Başarı: 4
Konu: Hizmetiçi kurs programları 29/01/2015

Sayın

Üyemiz

Kurumlarımızın öğretmen ihtiyacının karşılanmasına yönelik hizmetiçi eğitim kurs programlarının kabulü sürecinde bir takım sıkıntılar yaşandığı malumlarınızdır.

Gelinen son noktada Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığınca programlara son şekil verilmiş ve programlar onaylanmıştır. (Mütalaaya bağlandı)

Beklentimiz iki hafta içinde kurs programlarının açıklanması olup, bu süreçdeki desteğinize teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Sabahattin YILDIZ
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Kalemdar, daktimur, Dikmen ve bu kullanıcının diğerlerinden 1 teşekkürü var
Sayfa oluşturma zamanı: 0.363 saniye
Sistem Kunena Forum