Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Toplantı ile ilgili

Toplantı ile ilgili 24 Oca 2019 10:04 #33

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
scayking yazan:
İl adınıda yazın. Bu olay gerçekten olduysa burada buna alkış tutacak birisinin olduğunu sanmıyorum. İl adınıda yazınki o ilde faaliyet gösterenler itiraz etsinler yada kabul etsinler varsa duyumları paylaşsınlar. Gercekten böyle bir rezalet olduysa......
Cebimden param çalındı hırsızı gördüm duydum söylemem. Söylemeyeceksen bunu dillendirmeyede hakkın yok.

Hepsine katıldım da bir tek "..ya da kabul etsinler" kısmına katılamadım. olay doğru ise o tip insanlar inanın sizden fazla küfür eder hırsıza :)
Son Düzenleme: 24 Oca 2019 10:05 yazan ozeltercih.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Toplantı ile ilgili 24 Oca 2019 10:30 #34

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
ya güldürmeyin beni sabah sabah. sanki kuzey avrupa ülkesinde ya da japonya'da yaşıyoruz. o ili söyleyin de falan filan. ben bu bilgiyi en üst düzeyde birilerinden aldım, aynı bilgi başkalarında da var. bu olay zaten hatırlı (!) kişiler tarafından kapatılmış. siz ili bilseniz nolacak. il milli eğitim evet benim ilimde böyle bir toplu vak'a oldu mu diyecek, zaten birçok ilde BAZI bürokratlarla kurum sahipleri kol kola omuz omuza. en yetkili yerlerde ve bu şaibelere bulaşmış bürokrat mı ortaya çıkaracak bunları, güldürmeyin beni... ve bu konu üzerinden saldırıya geçme ve kendinizi temize çekme davranışlarınızı da bitirin. konu bir şekilde kapanmış. yani hırsız içerde olduğu sürece kameraymış, kayıtmış bunlar hepsi hikaye. istanbulda aylarca kameralı sisteme geçmeyen kurumlar var, bazı illerde kamerayı iplemeyenler var, bir çok yerde kameraya, kayda rağmen rus ruleti oynayanlar var, çalışanlardan duyuyoruz da ne numaralar döndüğünü. kamera "çaresiz" meb'in palyatif tedbiriydi, tutmadı. bir an önce yüz tanımaya geçip, bu arızaların, gece yarısı bir anda kurumların kameralarının çalınmasının önüne geçmesi gerekir, yoksa burada yazar durursunuz.
haaa yüz tanımaya geçince de kameralı sistemle yüz tanıma dönemindeki icmal farkını da öğreneceğim bakanlıktan resmi yazıyla ve burada paylaşacağım, bilginize...
ve bir daha da bu konu üzerine yazmayacağım bu da bilginize...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: esinti

Toplantı ile ilgili 24 Oca 2019 11:37 #35

• esinti
  • esinti Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 483
  • Teşekkür Sayısı: 113
  • Başarı: -33
Burada yazan herkes o ili biliyor bulmuyorum diyenler 3 maymunu oynuyor yıllardır zam döneminde şu zam olmaz ise kapatacagim diyenler çıkıyor bir türlü kapanan yok tam aksine artan kurum ve şube sayıları var
Devlet hicbir sektöre bu kadar desteklemiyor bunu bilin sertifika ile bedavadan öğretmen veriyor asgari ücret civarinda öğretmen geliştiriyorsunuz sonrada kar etmiyoruz
Bizim kuruma gel su kadar para öğrenci başına veliye devlet bu sene hiç zam vermesede kurumlar yineler eder

Toplantı ile ilgili 24 Oca 2019 12:24 #36

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
esinti yazan:
Burada yazan herkes o ili biliyor bulmuyorum diyenler 3 maymunu oynuyor yıllardır zam döneminde şu zam olmaz ise kapatacagim diyenler çıkıyor bir türlü kapanan yok tam aksine artan kurum ve şube sayıları var
Devlet hicbir sektöre bu kadar desteklemiyor bunu bilin sertifika ile bedavadan öğretmen veriyor asgari ücret civarinda öğretmen geliştiriyorsunuz sonrada kar etmiyoruz
Bizim kuruma gel su kadar para öğrenci başına veliye devlet bu sene hiç zam vermesede kurumlar yineler eder

Şu kadar zam almazsam kapatacağım diyenler kapatma gerçeğiyle karşılaştığında ya borçla krediyle devam ettirmeye çalışıyor. Tabi sizlerin kapatma maliyetiyle ilgili bir fikriniz olmadığından "Öyle ise yapma kardeşim bu işi" deyip işin içinden çıkabiliyorsunuz. Elbette daha şanslı ya da uyanık olanlar "Yalan söylemeyin kar ediyorsunuz" diyen HEVESLİSİNE :silly: satıp (başka tabirler de var da alanlara ayıp kaçabilir:)) sessizden uzaklaşıyor. Kurum sayısından bahsedip duruyoruz da son bir senede kaç kurumun el değiştirdiğinden haberiniz var mı?
Bu işler hep böyledir. Köşedeki lokanta el değiştirip durur. Her gelen "İşi bilmiyolar aga! Çevre esnafını bağlıycan, paket servis yapacan internet filan.... Bak nasıl iş yapılırmış görecen" diye girer, boyunun ölçüsünü alır çıkar. Ben konuya yeterince vakıf olmayanların eleştirilerini buna benzetiyorum
Sayfa oluşturma zamanı: 0.328 saniye
Sistem Kunena Forum