Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Cimer e yazalım.

Cimer e yazalım. 27 Eyl 2019 11:30 #33

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Sayın hocam,
Masrafsız, doğru çalışan, mağduriyet yaratmayan bir sistem yeterli olur diye düşünüyorum. Ve gelmesini canı gönülden istiyorum.

Belki birileri bu sisteme karşı çıkabilir. Ben destekliyorum.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cimer e yazalım. 27 Eyl 2019 12:24 #34

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
haziran-temmuz aylarında izmirde yapılan bakanlık denetimlerinde hangi kurum sahibine sorsam hepsi de "çok iyi geçti, müfettişler teşekkür etti, örnek kurum olarak gösterdi" dedi, hiç bir kurumun ki kötü geçmemiş (!), ne güzel. bugün il md. yardımcısı ile görüştüm, izmirde birçok kuruma 1 aylık, 45 günlük geri ödeme çıkmış ve eylül-ekim gelirlerinden tahsil edilecekmiş. sözün kısası, yüz tanıma sistemi bu tür yanlışların da önüne geçer!

Cimer e yazalım. 27 Eyl 2019 20:48 #35

• serkan198125
  • serkan198125 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 352
  • Teşekkür Sayısı: 77
  • Başarı: -8
www.facebo...988353814/ ..bakın sayın garip okuyun ,hep bizi eleştiriyorsunuz..

Cimer e yazalım. 27 Eyl 2019 21:56 #36

• serkan198125
  • serkan198125 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 352
  • Teşekkür Sayısı: 77
  • Başarı: -8
www.facebo...614328283/ sayın garip bunada bakın,bizi eleştiriyorsunuz yaaa...iyi okuyun bunları..ve halen daha gerçek isminizle kendinizi tanitmiyorsunuz...buna ne diyelim...

Cimer e yazalım. 28 Eyl 2019 09:42 #37

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Rantın olduğu yerde her zaman kötü niyetli kişiler çıkabiliyor.

Zaten isteğimiz düzgün denetim olsun.

Her alanda üstelik.

Cimer e yazalım. 30 Eyl 2019 10:49 #38

• garip
  • Platin Uye
garip yazan:
serkan198125 yazan:
Sayin tartanc size katiliyor kelimesini kullanmisdim .baska baslikta .evet size katiliyorum.siz artık üzerinize olanı yapıyorsunuz.lakin bu konuyu bırakın üzerine alanlar bir yol izler. Başka arkadaşlara da bu sektörü iyice kucultme firsatin vermiyelim.(garip gibilere )i cunku yaklasik 15 ile 20 yila yakindir.. sizde ekmeğini iyi ,kotu kazanıyorsunuz.. yanlışları söyleyeceğiz,haykıracağız,ama kendi ayağımıza da sıkmayacağız,.kas yaparkende göz çıkarmayalım..nacizane bir görüşüm,takdir sizin.....
serkan bey, siz 1 yıldır kamera kayıt sistemine yüzde yüz uyuyor musunuz? bence her kurum gibi kesinlikle uyuyorsunuz... öyleyse rahat uyuyun. size bir şey olmayacak, her sektörde o kadar çok kirlenme var ki, görüştüğüm bir yetkili "şu anda hastanelere geriye dönük incelemeler başlatıldı, sonrasında sıra rehabilitasyonlara gelecek " dedi, ben de inşallah dedim, bekliyoruz, siz rahat olun, sektör küçülmeyecek yalnızca sahtekarlar deşifre olacak, kimse kendi ayağına sıkmayacak, ama sekmeler olabilir aman dikkat!!!

Cimer e yazalım. 30 Eyl 2019 10:51 #39

• garip
  • Platin Uye
serkan bey, size hastanelerle ilgili başlayan süreci 26 eylülde yazmıştım, neden bana facebook paylaşımı sunuyorsunuz?ben yıllardır eğitim ve sağlık sektöründeki kirlilikten bahsediyorum sen bana bak diyorsun devlette bunlar oluyor, bana kontra yapayım derken aslında bana destek oluyorsun bilmem farkında msın?
işte ben de bu rezilliklerin üstüne gidilsin diyorum her kesimde her sektörde, devlette yolsuzluk olmuyor diyen zaten beyinsizdir.
Son Düzenleme: 30 Eyl 2019 11:44 yazan garip.

Cimer e yazalım. 01 Eki 2019 12:56 #40

• scayking
  • scayking Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 265
  • Teşekkür Sayısı: 233
  • Başarı: 3
Hizmeti satın alan yıllardır tek taraflı olarak oyunun kurallarını belirledi-belirliyor.
Ben yaptım oldu! Beğenmediysen yapma mantığı güderek bir şeyleri geliştirmek mümkün olmadı olmayacak.
Kurumlar, kurumları temsil eden stk'lar hiç bir zaman tüzel kişilik olarak, yasal hakları saklı bir şekilde yetkililerin karşısına oturamadılar.
Ücretlerin belirlenmesinde ve üzerinde uzlaşılmasında söz sahibi olamadılar. Bu anlayış değişmedikçe bir şeyleri değiştirmenin ve geliştirmenin çok zor olduğunu düşünenlerdenim.
Son Düzenleme: 01 Eki 2019 12:57 yazan scayking.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.269 saniye
Sistem Kunena Forum