Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Cimer e yazalım.

Cimer e yazalım. 05 Eki 2019 12:27 #49

• mesuttt
  • mesuttt Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 37
  • Teşekkür Sayısı: 8
  • Başarı: -1
Bence engelli ailelerini örgütleyin-yönlendirin. Benim çocuk işitme engelli. Ram raporu alırken problem yaşadım. Emdiği sütü burnundan getirdim. Anında Milli eğitim müdürüne çıktım. Bimere, cimere vs her yere yazdım. Milli eğitimde, siyasette, sendika vs ilgili ilgisiz her yere şikayette bulundum. Kamuda düzgün iş yapmayanlar rahat edemeyeceklerini bilmeliler. Yapabilecek veli varsa avukat aracılığı ile mahkemeye bile verilebilir.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cimer e yazalım. 05 Eki 2019 19:21 #50

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3654
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Ram ların keyfi uygulamaları sebebiyle bizde çok büyük sıkıntı yaşıyoruz. Cimer e yazdım.

Sesimizin işitilmesi için birlik olmalıyız. Lütfen derneklere üye olalım. Hak kayıplarımızın önüne geçilmesi için mücadele edilmesi şart.

Cimer e yazalım. 06 Eki 2019 20:14 #51

• tartanc
  • Platin Uye
Sosyal medyada bulunan bir hesapda, elinde belgesi ve ne derece bilgisi var elbette bilmiyorum. Sosyal medyada alenen yazıldığı için yazıyorum. Diyor ki:'' bir bölgede sürekli ful fatura kesiyorsunuz. Kameralar sökülüyor, paralar akıyor. Teftiş leri kim kapatıyor? ''

Bu kim? Kimleri hedef alıyor bilemedim?

Konu sosyal medyada böyle yazılıyor.

Cimer e yazalım. 06 Eki 2019 20:28 #52

• serkan198125
  • serkan198125 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 353
  • Teşekkür Sayısı: 77
  • Başarı: -8
Her yazılana inanma sayın tartanc bilgi kirliliği hat safada ,manipülasyon,yapılıyor..adi üzerinde sosyal medya...

Cimer e yazalım. 06 Eki 2019 21:25 #53

• tartanc
  • Platin Uye
Yazılanları bir okuyun isterseniz. Çok başka şeylerde yazıyor bu hesap. Bana ilginç geldi.
Son Düzenleme: 06 Eki 2019 21:26 yazan tartanc.

Cimer e yazalım. 07 Eki 2019 12:08 #54

• tartanc
  • Platin Uye
Fare Kapanı

Duvardaki çatlaktan bakan fare, çiftlik sahibi ile karısının bir paket açtıklarını gördü. “İçinde yiyecek mi var?” derken, bir baktı ki fare kapanı!! Hemen bahçeye koşup, alarmı verdi: Evde kapan var! Evde kapan var!’

Tavuk gıdaklayıp, kafayı kaldırdı ve‘Bay fare, bu sizin için ciddi bir sorun olsa da, beni ilgilendiren bir tarafı yok ne yazık ki!’ Fare dönüp bu sefer koyuna, “Evde kapan var, evde kapan var” dedi.

Koyun konuyla ilgilendi ama, kendi hesabına ‘Üzgünüm bay fare, vah vah emin ol senin için dua edeceğim” dedi.fare kapanı ile artık tek başına başa çıkmaya çalışacaktı!

O aksam evde, alışılmamış bir ses duyuldu. Sanki bir kapan, avının üzerine kapanmıştı.

Sese koşan çiftçinin karısı, karanlıkta kapana, zehirli bir yılanın kuyruğunu kaptırdığını görmemiş. Yılan da kadını ısırmıştı.Çiftçi karısını hemen hastaneye götürdü, Karısı eve ateşli ve hasta olarak döndü.

Eee ateşli insana ne verilir? Sıcacık bir tavuk çorbası!!! Tavuk hemen kesilmiş ve acilen pişirilmiş!

Ama kadın hala iyileşmiyormuş.Eee eş dost ahbap gelince hasta ziyaretine,çiftçi de sofraya koyunu çıkarmak zorunda kalmış!!

Ama çiftçinin karısı iyileşmemiş; ölmüş!!!

Aman ne kalabalık gelmiş cenazeye, ne kalabalık!!!

Bu sefer de konukları doyurmak için kesilen öküz olmuş…Fareye de olan biteni deliğinin ardından izlemek kalmış!

Onun için bir daha, seni ilgilendirmeyen bir sorun karşına çıkarsa bir düşün!

Birimiz tehdit altındaysak, hepimiz risk altındayız. Birbirimizi kollayıp, güç ve güveni paylaşmalıyız.

Cimer e yazalım. 10 Eki 2019 16:08 #55

• tartanc
  • Platin Uye
Bu sistem son derece kötü bir sistem.

En kısa sürede yüz tanıma sistemi gelmeli.

O eş, dost ve tuhaf ilişkileri ortadan kaldırmalı.

Cimer e yazalım. 11 Eki 2019 09:00 #56

• kadirfzt
  • kadirfzt Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 29
  • Teşekkür Sayısı: 7
  • Başarı: 0
sayın tartanc derneklere üye olun diyorsunuz da ilimizde ki dernek bi kaç büyük kurumun elinde toplantılarda bizden kimse öğrenci alamaz veya benim işten çıkardığım personel bir daha bu ilde çalışamaz. alırsa topluca öğrecimizi ve personeli alan kuruma saldırır tüm öğrencilerini alırız diyor. bu tehdit dilini kullanabilen bir eğitimciden bana bir hayır gelecekse gelmez olsun ben kendi yağımda kavrulurum onlar gibi akşama kadar da siyasilerin yağcılığını ve el ayak işlerini de yapmam
Sayfa oluşturma zamanı: 0.328 saniye
Sistem Kunena Forum