Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Sosyal Medya

Sosyal Medya 04 Oca 2020 16:04 #105

• Obey
  • Obey Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 249
  • Teşekkür Sayısı: 75
  • Başarı: -14
Bak ilkokul seviyesi diyor birde... İlkokul mezunu kurum sahipleri arasından...
Bankaya yatırsaydınız o zaman paranızı, size birileri dayatmadı bu işe girmeniz gerektiğini.
10 yılda ana parayı da aylık faizini de aldınız.Gelip burada hikaye anlatmayın. Kaçınız bu işe gerçekten eğitim için girdi?

Her yatırımda risk vardır.
Dün kazanıyordum iyi bugün kazanamıyorum kötü. Rahata bol paraya alışmışsınız kazançlar azalınca tabi şikayet edersiniz. İnsanların başka derdi yok, kurumları kötülemek hayattaki tek amaçları zaten.
Kendi pencerenizden mantıklı açıklamanız var tamam da bardağın dolu tarafına da bakın. Siz düzenden şikayetçisiniz ama yıllardır bu düzen sizlerden zaten şikayetçiydi...
Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: elsoberano

Sosyal Medya 04 Oca 2020 16:58 #106

• scayking
  • scayking Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 265
  • Teşekkür Sayısı: 233
  • Başarı: 3
Sayın barış o kadar açık ve seçik anlatmışki anlamayanın niyeti bozuktur bence. Çoluk cocuk umrunuzda değil, hepi topu iki tane sacma sapan kurum görmüşlüğünüz var atıp tutuyorsunuz. Sizin kavganız kendi egonuzla tekrar ediyorum çocuklar umrunuzda değil.

Sosyal Medya 04 Oca 2020 17:08 #107

• scayking
  • scayking Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 265
  • Teşekkür Sayısı: 233
  • Başarı: 3
azad72 yazan:
Anlamadığım şey yıllardır çalışıyoruz bu kurumlar tamam çok kzanmıyorda olabilir madem kazanmıyorlar öğrenciye neden para veriyorlar velinin her istediğini yerine getiriyorlar
İşte bu gibi kurumlarda çalîşıp herkese çamur atmayın. Bunu yapanlar her yolu mübah sayan şahsiyetler sadece bu sektörde yoklar. Her yerdeler.
Sonra anlamıyorum bu patronlar hiç para kazanmasınlarmı bu nasıl hastalıklı bir düşünce.

Sosyal Medya 04 Oca 2020 17:09 #108

• mavi760
  • mavi760 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 84
  • Teşekkür Sayısı: 6
  • Başarı: -8
Agzina saglik obey... az bile soyledin.

Sosyal Medya 04 Oca 2020 17:10 #109

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
Nedense garip ortadan kaybolduğunda bu hesaplar ortaya çıkıp her seferinde aynı şeyleri yapıyor . İp adresleri incelense kimin ne olduğu anlaşılır ama Admin diye birşey yok forumda

Sosyal Medya 04 Oca 2020 17:27 #110

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3654
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Garip sahte isim kullanmaz hocam.

Bu arkadaşları duydukları öfke, kızgınlık nefret söylemine sürüklüyor. Gözleri görmüyor, kulakları duymuyor. O kadar öfke gözlerini kör etmiş ki basit matematik hesaplarını dahi anlamıyorlar.

Belki haklı iken bile haksız duruma düşüyorlar. Farkında dahi değiller.

En büyük temennim bu kişilerin bir an önce kurum sahibi veya ortağı olmaları.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: garip

Sosyal Medya 04 Oca 2020 17:31 #111

• Obey
  • Obey Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 249
  • Teşekkür Sayısı: 75
  • Başarı: -14
cemkilinc yazan:
Nedense garip ortadan kaybolduğunda bu hesaplar ortaya çıkıp her seferinde aynı şeyleri yapıyor . İp adresleri incelense kimin ne olduğu anlaşılır ama Admin diye birşey yok forumda

Kişi kendinden bilir...

İllegal işler rehabilitasyon merkezlerinde olur diye bilinir.Gelmeyen çocuğa fatura kes.
Resmi belgede sahtecilik
Nitelikli dolandırıcılık
Suçlarını işleyenlere ses çıkarmayanlar, forumda yazılana cevap veremeyince neyle suçluyorlar.
Ödenekler gözünüzü doyurmuyor artık diyordum da şöyle bir itham da gördük... Ucuzlaşmayın lütfen. Varsa cevabınız verin yoksa cehaletinizle konuyu kirletmeyin.
Yeterince şey kirlettiniz zaten...
Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir.

Sosyal Medya 04 Oca 2020 18:13 #112

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
cemkilinc yazan:
emek hırsızı en başta sen olmak üzere buradaki BAZI seviyesizlerin seviyesine düşmemek için yazmayayım diyorum, durmuyorsun sataşıyorsun!
bak bir kişi BAZILARINI maymuna çevirdi tek başına, adama cevap verecek halin kalmayınca başlıyorsun sallamaya! madem beni bu kadar iyi takip ediyorsun, en azından jargonumu da bilmen gerekir, eğer okuduğunu anlama yeteneğin varsa! bak sana tartanç cevap vermiş garip başka isimle yazmaz diye... yani forumda bir yanda ne yazdığını ne okuduğunu bilen ve yorumlama yeteneğine sahip olanlar var bir yandan da senin ve senin biraz daha düşük seviyenle tüm çalışanları aşağılayan birisi var! sizinle aynı çukurda debelenmemek için yazmamaya karar verdim ama duramıyorsun, kaşınıyorsun. seni son kez uyarıyorum bir daha sataşma!
EN AĞIR CEVABI ALIRSIN!!!!
Son Düzenleme: 04 Oca 2020 18:32 yazan garip.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.326 saniye
Sistem Kunena Forum