Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: ogrenci calan kurumlar

ogrenci calan kurumlar 16 Ara 2019 18:31 #1

• ankmudur
  • ankmudur Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 55
  • Teşekkür Sayısı: 3
  • Başarı: 1
Iyi gunler arkadaslar 120 ogrenciden hirsiz kurumlardan oturu 93 e dustum ankaradayiz mahalle yakinligi yok kurum kecioren ..cankaya..mahalledeki aileleri parayla toplayip goturuyorlar...burdan duyurmak istiyorum.bir kurum 11 ogrencimi.caldi.duyulmayacak belkide.sistem.kotu isliyor.para vermiyorsak baska kuruma kaciyor.simdi burda bencimere yazdim adam yerine koyulmadik.ocrenciler kurumlara yakin ram.. veya okul cocuguysa okul yakini atanmali..yani atamaya dayali ramın ve ilcenin komturolunde.uzak bolgeler gelip cocuklati hirsiz gibi calmamali..bu konuyu sizle paylasmak istedim..bizde sorun bitmez.ogretmenler rahat parasini ver derse girsin ciksin.ne derteri varki..
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

ogrenci calan kurumlar 16 Ara 2019 19:42 #2

• serkan198125
  • serkan198125 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 352
  • Teşekkür Sayısı: 77
  • Başarı: -8
Merak etme agliyanin mali gulene nasip olmaz..bu sektörü zaten ,hep bizler bu duruma düşürdük.artik çember daraliyor,kimseye kalmiyacak.....

ogrenci calan kurumlar 16 Ara 2019 19:50 #3

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Bu sektörün kendine yaptığını, düşman yapmaz.
Sektör hani sütten çıkmış ak kaşıktı!

Geçmiş olsun hocam bu arada.

ogrenci calan kurumlar 16 Ara 2019 21:23 #4

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Ama böyle olmaz. Şimdi Keçiören'deki herkesi itham altında bırakıyorsunuz. Hangi kurum olduğunu da belirtmeniz, en azından açık adıyla olmasa bile ima etmeniz lazım.

Bir de parayla başka kuruma giden veliden hayır gelmez. Ben olsam çok hayırlı olmuş diye bakardım konuya...
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.

ogrenci calan kurumlar 17 Ara 2019 00:17 #5

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
  • Başarı: 0
İnan hocam bu durumla karşı Karşıya kalmayan kurum yoktur ve kesinlike sonuna kadar bu sistemin sonucu , maalesef ki haksızlık yapanlar yaptığıyla kalıyor ..

ogrenci calan kurumlar 17 Ara 2019 16:22 #6

• Ata99
  • Ata99 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 107
  • Teşekkür Sayısı: 54
  • Başarı: 1
Kurum acilislari bolge nufusuna oranla sinirlandirilmali. Ayrica egitim donemi icinde ( tabi once bir egitim donemi olusturulmali) ogrencilerin kurum degistirmeleri belirli sartlara baglanmali. Boyle olursa en azindan yillik planlamalar yapabiliriz ve kurumlarin birbirinden ogrenci calma vakalari kismen de olsa zorlastirilmis olur.

ogrenci calan kurumlar 17 Ara 2019 22:04 #7

• scayking
  • scayking Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 265
  • Teşekkür Sayısı: 233
  • Başarı: 3
Çocuklarını para için başka kuruma götürüyorlarsa gitmeleri hayırlı olmuş buna üzülmeyin, kurtulmuşsunuz sevinin.
Parayı sizin verdiğiniz eğitime tercih ediyorlarsa asıl bu kötü, işte buna üzülün.

ogrenci calan kurumlar 18 Ara 2019 10:29 #8

• yetis
  • yetis Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 104
  • Teşekkür Sayısı: 43
  • Başarı: 0
Aklımın almadığı mantığımın kavrayamadığı şey, bu kurumlar veliye verecekleri parayı nasıl nereden buluyorlar.150 öğrenciyle (son üç ayın devamsızlık ortalaması %0,9) Verilen ödenekle biz ayın sonunu getiremiyoruz .Bu yılın ikinci yarısını rotatif kredilerle,kredi kartlarıyla çevirmeye çalışıyoruz( umudumuzu ocak ayındaki zam oranına bağladık.-''umut işkenceyi uzatır'' sözü de hatırda kalsın :cheer: ) Para veren kurumlar nasıl verebiliyor? Ya kaçakçılıktan kazandıkları parayı aklamak için kurum açmışlardır bunlar ya da bir 'hayırsever'! iş adamı her ay düzenli bağış yapıyordur bu kurumlara?? Aklım mantığım almıyor :woohoo: ya da bu işi yapmayı beceremiyorum :cheer:
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, barisltd
Sayfa oluşturma zamanı: 0.324 saniye
Sistem Kunena Forum