Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: MAAŞ/ATANMA/SOSYAL HAKLAR

MAAŞ/ATANMA/SOSYAL HAKLAR 14 Şub 2020 17:16 #25

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
Sen burada ikinci bir hesapla yazmıyorsan benimde adım Cem değil. Sen ortalığı facebook gruplarında karıştırmayı dene bence. Buradan sana ekmek çıkmaz.

Not:
SİTEDE ADMİN YOK Kİ IP ADRESLERİNE BAKIP BU ARKADAŞLARI ENGELLEYECEK.
Son Düzenleme: 14 Şub 2020 17:19 yazan cemkilinc.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

MAAŞ/ATANMA/SOSYAL HAKLAR 14 Şub 2020 17:19 #26

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
ALİ VEFA yazan:
cemkılınç.

Bu seviyesiz yazmana aynı şekilde cevap vereym: Sen de bu kabızmallığınla iyi yer tutmuşsun. Devlet eğitimin içine marul satanları pek koymaz ama! Höt diyene kadar dur, yanlış hesap bağdattan döner!!

Ne çekiyorsak bu patron kılıklı devşirmelerden çekiyoruz zaten. İnsanca konuşma-iletişim size göre değil.

Sevgili kardeşim insanca konuşmanız bu mu??
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, cemkilinc

MAAŞ/ATANMA/SOSYAL HAKLAR 14 Şub 2020 17:21 #27

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
Sayın özel tercih bunlar bir görev ile sosyal medya ve forumlara gönderiliyor. kime neden hizmet ettikleri belli değil. dertleri öğretmenlerin hakları da değil.

MAAŞ/ATANMA/SOSYAL HAKLAR 14 Şub 2020 17:29 #28

• ALİ VEFA
  • ALİ VEFA Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 17
  • Başarı: -2
cemkilinc
Gönderiler: 696
Teşekkür Sayısı: 232
Başarı: -1

sertifikalı beden eğitimi öğretmeni ve ya iktisatçıysan maaşın gayet iyi

yazmış şahıs.

Sertifikalı beden eğitim öğretmeni mi var?? SErtifikalı iktisatçı Özel eğitim öğretmeni mi var?? Üstü kapalı hakaret ediyorsunuz sonra cevap verince birleşip sindirme politikası. Bir sizde beyin var yanınızda çalışan öğretmen arkadaşlar marul muamelesi!!

Benim lafım bu arkadaşa. DErdim ücretimin yetrsizliği. Burda bu kadar konuşacağına alır eline işyerinin ruhsatını gelir karşıma gösteririm öğretmen kimliğimi çalıştığım okulun kişmliğini. Yeter ya nedir bu tanrı vari diyaloglarınız. Normal bir iletişiminiz yok mu sizin?

MAAŞ/ATANMA/SOSYAL HAKLAR 14 Şub 2020 17:35 #29

• Obey
  • Obey Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 249
  • Teşekkür Sayısı: 75
  • Başarı: -14
3 yıllık tecrübeyle İstanbul'da o ücreti alıyorsan, yanlış anlama arkadaşım senin de hatan var.
Bu ay Ankara'da çocuk gelişimci bir arkadaşım işe başladı.Formasyonu yok, sertifikası yok ve sizin aldığınızı söylediğiniz ücrete çalışıyor.
Kabzımallıktan bahsetmişsiniz. Siz kurum sahibine bu ücretler için tavır koyamıyorsanız, kurum sahibiniz gibi asalaklar çoğalır bu memlekette.
Bende yaşadım sıkıntı, bende çektim. 8 ay dayanabildim sonra ayrıldım. Çok daha iyi şartlarda, çok daha iyi bir kurumla anlaştım zamanında.
Beterin beteri vardır demeyin.O ücretle en beterindesiniz zaten. Ayrılın başka kurumda çalışın. Memlekette başka kurum mu yok. Aynı bölümden mezun, aynı tecrübeye sahip kişiler yerine göre 3,5 da alıyor 5'te. Yerine göre ama.

Devlete atanıp yatmaksa amacınız, sizin şu an aldığınız maaş çok bile. Bu zihniyetler yüzünden insanlar kamu personeli olmayı yatmak sanıyor. Öğretmenin denetlenmeye ihtiyacı yoktur. Öğretmen, görev ve sorumluluklarının farkındadır. Kurum müdürü sizi denetliyorsa, var demek ki bir sıkıntı... Kendinize yoksa saygınız mesleğinize olsun. Siz burada mesleğinizi karalarken başkalarının karalamasına itiraz ediyorsunuz. Önce sizin saygınız olsun sonra başkalarından saygı bekleyin.
Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: scayking, tartanc, barisltd ve bu kullanıcının diğerlerinden 1 teşekkürü var

MAAŞ/ATANMA/SOSYAL HAKLAR 14 Şub 2020 17:51 #30

• scayking
  • scayking Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 265
  • Teşekkür Sayısı: 233
  • Başarı: 3
Ali Vefa devlete atanmak için KPSS ye girmeniz gerekir. Bu platformdan KPSS başvurusu yapılmıyor.
Bu arada branşınızı yazamadınız!
Ama bir sürü şey yazdınız.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

MAAŞ/ATANMA/SOSYAL HAKLAR 14 Şub 2020 22:05 #31

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
ALİ VEFA yazan:
Doğru beğenmiyorsan çık git yerime bulursunuz daha ucuz yada aynı paraya çalışan. İmza yetkisi fark etmese şöförü de getirirsiniz bu düşünceyle.

Arkadaşım biz size beğenmiyorsan çık derken daha iyi ücretle iş bulabileceğinizi anlatmaya çalışıyoruz. Ama sizin üslubunuz pek de İstanbul ağzına benzemiyor.

3 yıllık meslek elemanı iseniz bundan daha iyi ücretle iş bulabilirsiniz. Bu rakamları genelde yeni mezun arkadaşlar falan alıyor.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

MAAŞ/ATANMA/SOSYAL HAKLAR 14 Şub 2020 22:12 #32

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Ayrıca bu kişi sürekli mesai saatlerinde yazdı.

Branşını ısrarla yazmadı.

Bir sürü tuhaf ifade var anlatımında.

Saldırmak için gelmiş gibi.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.362 saniye
Sistem Kunena Forum