Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Sessizlik niye

Sessizlik niye 31 May 2022 14:49 #249

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Cemil.54 yazan:
Temmuzda insallah asgari ucret 10 bin tl ye cikarilir.

Şahane olur. Emekli maaşlarını da 20.000, memur maaşlarını da 30 bin yapsınlar.

Ağanın eli tutulmaz.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: fahrettin75

Sessizlik niye 31 May 2022 17:16 #250

• Cemil.54
  • Cemil.54 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 153
  • Teşekkür Sayısı: 13
  • Başarı: -26
Hani ne oldu sizin şu eksradan yapilan zamminiz? Yunus baskaniniz size bi kac ay once müjde vermisti ya.... devami gelmedi galiba........

Sessizlik niye 31 May 2022 17:53 #251

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Cemil.54 yazan:
Hani ne oldu sizin şu eksradan yapilan zamminiz? Yunus baskaniniz size bi kac ay once müjde vermisti ya.... devami gelmedi galiba........

Cemil, bana diyorsan benim başkanım falan yok. Yunus başkan dediğin kişiyi de tanımam etmem.

Ancak sürekli böyle iler tutar yanı olmayan şeyler yazıyorsun, senin başkanın kim ben esas onu merak ediyorum.

Şu an doktor maaşı 7.000 lira, kalkmış asgari ücret 10 bin olsun yazıyorsun. Bence de 10 bin olsun. Hatta hiç çalışmayalım, maaşı paketleyip getirip eve bıraksınlar.

Hangi dünyada yaşıyorsun bilmiyorum?

Neyse, üstüne durmaya değmez. Sana hayırlı günler, neşen daim olsun.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.

Sessizlik niye 31 May 2022 18:21 #252

• Cemil.54
  • Tecrubeli Uye
Ben lafımı ortaya dedim, yani size demedim.

Sessizlik niye 31 May 2022 19:51 #253

• Cemil.54
  • Tecrubeli Uye
Bu arada soyledigim şeyler, malesefffff sektörde yaşanan acı gercekler. Sektörün kökten kapatılması elzemdir. Çalışanlar acısindan kesin kapatilmalidir.

Sessizlik niye 01 Haz 2022 09:08 #254

• esinti
  • esinti Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 483
  • Teşekkür Sayısı: 113
  • Başarı: -33
Size bir hikaye anlatayım Guzide bir İlimizin guzide İlçesinde yapılan BİLSEM Sınavı ile ilgili hikaye nüfusa oranlama yapılınca en başarılı bölgelerden biri olmuş doğrudur belki sınava giren çok yeteneklidir
ne hikmetse ınava kazanan bireylerin ailelerinin bi kısmı KHK LI olabilir tesadüftür, Bilsem sınavında kazananlar arasında kaynaştırma öğrenciler de var çok ilginç
Dahada ilginci sınavda çıkacak olan sorular günler haftalar veya sınavdan 1 gün önce telefondan dağıtılmış ve BU OLAY TÜM İLÇEDE KONUŞULUR OLMUŞ BU DUYUMLAR ilçe MEM E kadar gitmiş
Bu açıktan DEVLETE MEYDAN OKUMAKTIR UMARIM BU Sınavda sorumlu olanlar gereken soruşturma hakkaniyetiyle yapılır
hikyemizin sonunu bende merak ediyorum

Sessizlik niye 01 Haz 2022 10:39 #255

• serkan198125
  • serkan198125 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 352
  • Teşekkür Sayısı: 77
  • Başarı: -8
Değerli arkadaşlar ülke çok hızlı bir ekonomi bunalımına girmiş durumdadır.İvedilkle sosyal düzeni korumak için tedbirler alınmalıdır. Yoksa bunun sonu sosyal çöküşle sonuçlanır.. BÖYLE KRONIK BIR FIYAT ARTISLARİ OLAMAZ GÜNLUK ARTİS DURUMUNDA COK YAZIK ÜLKEME VAHIM BIR DURUMDAYİZ KARAR VERICILER ELINI ÇABUK TUTMALİ....

Sessizlik niye 01 Haz 2022 23:31 #256

• Empati21
  • Empati21 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 74
  • Teşekkür Sayısı: 32
  • Başarı: -1
Şehir ve ilçe ismi paylaşabilirmisiniz?esinti yazan:
Size bir hikaye anlatayım Guzide bir İlimizin guzide İlçesinde yapılan BİLSEM Sınavı ile ilgili hikaye nüfusa oranlama yapılınca en başarılı bölgelerden biri olmuş doğrudur belki sınava giren çok yeteneklidir
ne hikmetse ınava kazanan bireylerin ailelerinin bi kısmı KHK LI olabilir tesadüftür, Bilsem sınavında kazananlar arasında kaynaştırma öğrenciler de var çok ilginç
Dahada ilginci sınavda çıkacak olan sorular günler haftalar veya sınavdan 1 gün önce telefondan dağıtılmış ve BU OLAY TÜM İLÇEDE KONUŞULUR OLMUŞ BU DUYUMLAR ilçe MEM E kadar gitmiş
Bu açıktan DEVLETE MEYDAN OKUMAKTIR UMARIM BU Sınavda sorumlu olanlar gereken soruşturma hakkaniyetiyle yapılır
hikyemizin sonunu bende merak ediyorum
Son Düzenleme: 01 Haz 2022 23:33 yazan Empati21.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.500 saniye
Sistem Kunena Forum