Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Sessizlik niye

Sessizlik niye 16 Ara 2021 18:26 #1

• dfn
  • dfn Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 112
  • Teşekkür Sayısı: 19
  • Başarı: 0
Heekes birbirini arayip ne yapacagiz diyecegine hep birlikte birbirimizi avutalim durum vahim
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Sessizlik niye 16 Ara 2021 18:54 #2

• manager1
  • manager1 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 219
  • Teşekkür Sayısı: 20
  • Başarı: 1
Asgari ücret zammı tek başına hiçbir anlam ifade etmiyor. Şuan merakla bize edilecek zammı bekliyoruz. Mesela %35 civarı zam yapılırsa asgari ücret artışına denk gelmiş olur açıkcak ben 35e razıyım umarım bunun altı gelmez. Eğer aşağısı gelirse bu sektör için iyice içinden çıkılmayacak bir durum demektir.

Sessizlik niye 16 Ara 2021 21:02 #3

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
Hocam yüzde 35 zam oranı gerçekten yetersiz Mart Nisan gibi bu zam kapıya kilit vurdurur .. enflasyonun durumunu mutlaka iyi hesap edin..

Sessizlik niye 16 Ara 2021 21:14 #4

• woodgate
  • woodgate Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 49
  • Teşekkür Sayısı: 24
Hadi harekete gecelim, yarin federasyonu arayalim acil bir eylem plani talep edelim.

Sessizlik niye 17 Ara 2021 02:10 #5

• adana01
  • adana01 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 82
  • Teşekkür Sayısı: 23
Uzun yazmıştım ama sildim yüzde 35 " in altı zam olursa bence herkes kapatsın kurumu ben öyle yapacağım.
Son Düzenleme: 17 Ara 2021 02:15 yazan adana01.

Sessizlik niye 17 Ara 2021 02:29 #6

• Ata99
  • Ata99 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 107
  • Teşekkür Sayısı: 54
35 olursa maas farkini zor kapatiyor. Mazot, kira , faturalar, mutfak masraflari bunlar olacak? En az 45 olmasi gerekiyor. Gecen sene yuzde 9 aldik. Artik devam edecek guc kalmadi.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: türkiyem, MTD

Sessizlik niye 17 Ara 2021 10:31 #7

• MTD
  • MTD Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 19
  • Teşekkür Sayısı: 9
Bizler hiç bir zaman birlik olamayan bir sektörün içerisindeyiz, değil sektör kurum çalışanları bile birlik olamıyor. Bugün hala açıksak ve çabalıyorsak tek sebebi sektörümüzün reklamı güzel. Devlet kalkıp bir anda sizi kapatıyorum diyemez. Bundan 15 sene önce geriye gidersek anca para kazanıyor duruma geri geliriz. Asgari ücret kadar fatura kesiyorduk neredeyse çalışanımıza ona göre maaşlar verebiliyorduk. 15 Yıl önceye geri dönmek için yeni asgari ücreti baz aldığımızda öğrenci başına 4.000 TL civarında fatura kesmemiz lazım bunun imkanı sizce ne kadar var? Bekliyoruz sadece bekliyoruz bizlere yapılacak zamı bekliyoruz bu arada da şunların planını yapıyoruz hangi personelimi işten çıkartmalıyım bu adam-kadın yarım gün geliyor bundan da vazgeçsem olur gibi düşünceler dolaşmaya başladı aklımda. 2007 den beri hiç bir personelimi ben çıkartmadım geliler çalıştılar gitmek isteyen gitti kalmak isteyenlerle devam ettik bu gün 10-12 yıllık çalışanlarım var kredi çekip maaşları yatıran bir kurumum sektörde ilk defa bu kadar karamsar hissediyorum. Herkese iyi çalışmalar.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: türkiyem

Sessizlik niye 17 Ara 2021 14:33 #8

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
Aile sağlığı merkezlerine yapılan cari gider ödeneğine yapılan artış %5. Fikir vermesi açısından belirtmek istedim
Sayfa oluşturma zamanı: 0.322 saniye
Sistem Kunena Forum