Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: KAMU PERSONELLERİ

KAMU PERSONELLERİ 14 Nis 2022 18:00 #25

• Empati21
  • Empati21 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 74
  • Teşekkür Sayısı: 32
  • Başarı: -1
garip yazan:
empatik kardeş! benim sallamadığımı sen de biliyorsun. bir gecede tüm kameralarınız çalındı diyorum.

Yazdığına göre 80 değil 160. Eksik söylemişim.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

KAMU PERSONELLERİ 14 Nis 2022 18:08 #26

• Empati21
  • Kıdemli Uye
Maraşta, İstabulda, Ankarada ve Edirnede de son iki yılda buna benzer vakalar çıktı. İstanbul ve Maraşta ölüye eğitim veren Kurumlar çıktı. Kapatılan okullar soruşturma açılan yöneticiler oldu. Hepsi problemli mi diyeceğiz yani? Ölü diyorum ya! Sektörü kapatalım o zaman birkaç vaka için.

KAMU PERSONELLERİ 24 Nis 2022 14:22 #27

• hida
  • hida Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • oldum diyen solmustur
  • Gönderiler: 124
  • Teşekkür Sayısı: 12
  • Başarı: -2
Ben söyliyeyim birtanesimi Esenyurt bölgesinde aslında kapatılmadı gerekiyordu ama 300.000bin cez kesildi konu ne peki derseniz gelmeyen köyde olan hasta olan çocuğa ders yazmak kamera sistemlerinde Ayşe’yi neşe Ali yi Ahmet diye gösterip faturalandırma diyeceksiniki neşe ile Ahmet ne oluyor zaten liste isimleri önceden veriliyor onlara bakılıyor haliyle katakulle ile bir gecede halledebilyorlar kurumlar gizliyorlar kendi bölgelerinde bu tür vakalar olunca çünkü bir başkasıda kendisini şikayet etmesin diye bide geçenlerde velimin biri bir kurum arayışına girdi bir link gönderdi rehberlik araştırma bilmem ne diye resmî devletin sitesi sanmış fakat gelin görün ki bu siteyi açan kurum sahipleri kendi bölgelerindeki öğrencileri kendi kurumlarına kanalize sadece küçük bir nüansla devletin kurumuymuş gibi konuşup işi bağlıyorlar bilen birinden burası özel girişim deniliyor yalanın biri bin para .bu kurumlardan birinide ben mahkemeye vermiştim ölen bir çocuğa 3ay fatura kesmişti taki mebbiste uyarı geldiğinde kesememişti
Sev Kardeşim
Son Düzenleme: 24 Nis 2022 14:24 yazan hida.

KAMU PERSONELLERİ 24 Nis 2022 15:02 #28

• Empati21
  • Kıdemli Uye
Kurumların isimlerini biliyorsanız şikayet edin. Cezası zaten çok ağır. Kendisini denetlemeye gelecek adamları seçen Kurumlar oluyordu çalıştığım yerde. Önce Memura sonra şube müdürüne gittim böyle birşeyin olmadığı iddia ettiler. Birşey çıkmayınca da milli eğitim müdürüne çıktım. Kanıt istediler. Kanıt denetim raporları dedim. Bazı kurumlara her ay seçmece karpuz gibi muhakkik gidiyordu. Kabul etmediğimiz için düzeltmek zorunda kaldılar. İsim seçme yerine sıra seçmeye başladılar. 7-17-27-37 gibi. Bildiğiniz Kurumlar varsa beklemeyin kardeşim. Gerekli yerlere şikayet edin. Sonuçta alırsınız emin olun. Birşey yapmayan olursa bir üst kademeye gidin. Kararlılığınız olursa karşınızda kim olursa olsun geri adım atmak zorunda kalır.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.286 saniye
Sistem Kunena Forum