Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: KAMU PERSONELLERİ

KAMU PERSONELLERİ 31 Mar 2022 12:11 #9

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
soruyu soran topukladı...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

KAMU PERSONELLERİ 31 Mar 2022 21:16 #10

• serkan198125
  • serkan198125 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 352
  • Teşekkür Sayısı: 77
  • Başarı: -8
Yine bir çalıştay yapılmış Bu yönde bilgisi olan var mı.? Ne gibi gelişmelere gebe..

KAMU PERSONELLERİ 01 Nis 2022 16:53 #11

• Obey
  • Obey Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 249
  • Teşekkür Sayısı: 75
  • Başarı: -14
serkan198125 yazan:
Yine bir çalıştay yapılmış Bu yönde bilgisi olan var mı.? Ne gibi gelişmelere gebe..

Bilgisi olan aydınlatırsa bende memnun olurum. Okul öncesi dönem için yapılan çalıştayı kastediyorsanız, sizi doğrudan ilgilendiren bölümü 9-10 bin okul öncesi öğretmen (bilmeyenler olabilir, formasyon almış çocuk gelişimi mezunları dahil) ataması yapılacağıyla ilgili dedikodu. Sertifika alımında formasyon ön koşulunun kaldırılması da bu söylentileri doğruluyor.
Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir.

KAMU PERSONELLERİ 01 Nis 2022 21:01 #12

• serkan198125
  • serkan198125 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 352
  • Teşekkür Sayısı: 77
  • Başarı: -8
9 ile 10 bin okul oncesi ve çocuk gelisim mezunu mu alinacak.? Şaka mi nasil bir alım .....

KAMU PERSONELLERİ 02 Nis 2022 21:22 #13

• Empati21
  • Empati21 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 74
  • Teşekkür Sayısı: 32
  • Başarı: -1
Soruyu soran topuklamadı arkadaş. Sorduk öğrendik. Hadi cevap yine sorandan gelsin. Bağlı olduğumuz ilin müdürlüğüne sorduk. Verilen cevap: Çalıştırılacak personelin görev yaptığı yerden yazılı izin alması halinde çalışma onayı verilmesinde bir problem olmayacağı belirtildi.

KAMU PERSONELLERİ 03 Nis 2022 23:09 #14

• garip
  • Platin Uye
Empati21 yazan:
İYİ AKŞAMLAR ARKADAŞLAR... ARANIZDA KAMUDA DEVLET MEMURU OLAN BİRİNİ MEBBİSTE KAYITLI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞTIRAN KURUMLAR VAR MI? VAR İSE BU PERSONELLERE GÜNLÜK KAÇ SEANS YAZABİLİYORUZ? DAHA ÖNCE HİÇ YAPMADIK AMA FİZYOTERAPİST BULAMADIĞIMIZ İÇİN HAFTA SONLARI BU ŞEKİLDE ÇALIŞMAK İSTİYORUZ. BU ŞEKİLDE PERSONEL ÇALIŞTIRAN ARKADAŞLAR VARSA YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM.
aslında yanlış/eksik sorulmuş sorunun doğru cevabı olmaz. burda birkaç kişi neden kafa patlattık ki? arkadaş kurumunda kadrolu fizyoterapist olup olmadığı bilgisini vermemiş. kurumunda kadrolu bir fizyoterapistin varsa sonraki görevlendireceğin meslek elemanı ders ücretli olabilir. yine de söylüyorum, devlet memurunu mebbise kaydedemezsin. hangi ilin müdürü evet dediyse o ili merak ettim.
bizim bakanlık denetimimizde mebbis üzerinden doğru yaptığımız uygulamayı müfettiş önce kabul etmedi, sonrasında benim kendisine gösterdiğim bakanlık yazısı ve kendisinin de o yazıyı ankara'yı arayarak teyit ettirmesiyle doğru yolu buldu. yani bakanlık müfettişleri bile bunca yap-bozun altından kalkamazken, bir ilin müdürünün sözüyle iş yaparsanız, bedelini ödersiniz...
not: bir de bir soru sorulursa ona yanıt vermek için araştırma yapan ya da kafa patlatan insanlara zaman ayırdıkları için teşekkür edilir, topuklanmaz...
Son Düzenleme: 03 Nis 2022 23:11 yazan garip.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: rassmuss

KAMU PERSONELLERİ 06 Nis 2022 11:05 #15

• Empati21
  • Empati21 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 74
  • Teşekkür Sayısı: 32
  • Başarı: -1
: ) Kafan çok farklı çalışıyor. Topuklamakla ne alakası var anlamadım? İşimiz gücümüz var elbet. Sabahtan akşama kadar bilgisayar başında ya da elimde telefonla dolaşamıyorum maalesef. Örnek var mı diye sorduk sadece. Ses veren de olmadı. Sizden de olumlu bir cevap alamadık. Size kalsa her yaptığımız şeyde yanarız, biteriz veya ölürüz. Millete verdiğin bütün cevaplar bu gibi korkutmak üzerine verilen yanıtlar. Adam kesmiyoruz sonuçta. Sorduk öğrendik yazılı başvurumuzu da yaptık. Hadi güle güle. Topukluyorum şimdi

KAMU PERSONELLERİ 06 Nis 2022 11:37 #16

• garip
  • Platin Uye
burada birçok kişi yanıt verdi sen hala pişkin pişkin kendini savunuyorsun. benim yazdıklarım acıtıyor olabilir tıpkı sizin "ora"lardaki bir gecede çalınan kameraların tüm sektörü yaraladığı gibi... sana iyi topuklamalar!
Sayfa oluşturma zamanı: 0.283 saniye
Sistem Kunena Forum