Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Sitemizden Duyurular

BAŞLIK: YÖNETMELİKLE İLGİLİ İSTİŞARE

YÖNETMELİKLE İLGİLİ İSTİŞARE 18 Ara 2018 11:23 #25

• gunesli
  • gunesli Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 264
  • Teşekkür Sayısı: 34
  • Başarı: -3
odaların hepsinde ders verilsin dil konuşma sınıfında işitme sınıfında başka ders verilmiyor neden ?
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

YÖNETMELİKLE İLGİLİ İSTİŞARE 18 Ara 2018 11:37 #26

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
kameralı sisteme rağmen devlete karşı hala daha hırsızlıktan, soygunculuktan vaz geçmeyen kurumlar var, onların ağustos ile kasım ayı faturaları arasında yüzde 4-5 oranında azalma var, o da olası bir denetimde müfettişe "bakın kameralı sistemi tam uyguluyoruz, gelirimizde düşüş var" yalanını söylemek için. istişare mistişare bunlar hepsi traş! siz 40 kişisiniz, kırkınız da bilirsiniz kimin ne olduğunu...
buradan meb yetkililerine sesleniyorum, en başta hizmet alan engelli bireyler olmaz üzere,aileler ve çalışanları cezalandırıyorsunuz, bu tür pansuman önlemlerle. getirin yüz tanıma sistemini, temizlensin bu asalaklar, denetimi tam yapın, özel eğitim zammını da adam gibi...
ey MEB! yüz tanıma ile yapacağın tasarruf, seans sayısını iki kat arttırmana da ödeneklere yüzde yüz zam yapmana yeter de artar bile, denemesi bedava!
Son Düzenleme: 18 Ara 2018 14:37 yazan garip. Sebep: imla
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Gumus29

YÖNETMELİKLE İLGİLİ İSTİŞARE 18 Ara 2018 12:31 #27

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
garip yazan:
..........., denemesi bedava!

Valla hiç de bedava değil. Kamerasından UPS ine kayıt cihazından jeneratörüne harddisc ine kadar bir sürü masraf yapıldı. BKDS için bir masraf daha yapılacak. Niye biz yapıyoruz bunları. Hakikaten denemesi bedava olmalı aslında
Son Düzenleme: 18 Ara 2018 12:32 yazan ozeltercih.

YÖNETMELİKLE İLGİLİ İSTİŞARE 18 Ara 2018 13:32 #28

• reha
  • reha Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 62
  • Teşekkür Sayısı: 4
  • Başarı: 0
YILDA BİR AY TATİL OLACAKTI..ŞİMDİ BU BİR AYLIK TATİLİ TELAFİ YAZARAK KAYIP OLMAZ DİYE DE DÜŞÜNÜYORUM

YÖNETMELİKLE İLGİLİ İSTİŞARE 18 Ara 2018 14:31 #29

• garip
  • Platin Uye
ozeltercih yazan:
garip yazan:
..........., denemesi bedava!

Valla hiç de bedava değil. Kamerasından UPS ine kayıt cihazından jeneratörüne harddisc ine kadar bir sürü masraf yapıldı. BKDS için bir masraf daha yapılacak. Niye biz yapıyoruz bunları. Hakikaten denemesi bedava olmalı aslında
denemesi bedava sözü meb'na söylenmiştir, yani bir genelgeye bakar, bir A4 kağıdına...

YÖNETMELİKLE İLGİLİ İSTİŞARE 18 Ara 2018 14:34 #30

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
garip yazan:
yüz tanıma ile meb'in yapacağı tasarruf, ödeneklere yüzde yüz zam yapmanıza yeter de artar bile, denemesi bedava!

Devlet bu sistemleri zaten parayı kısmak için getiriyor. Şimdi %10-15 tasarruf yapıp, %100 zam yapacak öyle mi? :)

Kadir'i çağıralım inansın.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.

YÖNETMELİKLE İLGİLİ İSTİŞARE 18 Ara 2018 14:45 #31

• garip
  • Platin Uye
barisltd yazan:
garip yazan:
yüz tanıma ile meb'in yapacağı tasarruf, ödeneklere yüzde yüz zam yapmanıza yeter de artar bile, denemesi bedava!

Devlet bu sistemleri zaten parayı kısmak için getiriyor. Şimdi %10-15 tasarruf yapıp, %100 zam yapacak öyle mi? :)

Kadir'i çağıralım inansın.
bu forumun duayeni az önce telefon açtı bazı şeyleri yazarken ilkokul öğrencilerinin anlayacağı düzeyde yaz, seviye çok düştü son yıllarda diye. haklıymış...
şimdi de size yanıt veriyorum sn barış:
şu anda meb'nın özel özel eğitim giderleri olarak yıllık ödediği dipsiz kuyu icmal tutarı nedir? farzedelim 500 milyon. istişareciler, dernekler, veliler MEB ve iktidar üzerinde kamuoyu baskısı oluştursun, söz alsınlar bu yıllık ödeme toplamından düşüş yapmaması ve yıllık enflasyon oranında artış konusunda. 2019 yılı geçiş yılı olsun, kurulsun yüz tanıma sistemi, kakalaklar 3 ayda savrulur dağılır gider zaten, alın size kaynak.
2020'de de 2019 bütçesi artı enflasyon oranında ücret ödemesi yapılsın ve seans sayısı düzenlemesi...
bilmem anlatabilmedim mi???
Son Düzenleme: 18 Ara 2018 14:46 yazan garip. Sebep: imla

YÖNETMELİKLE İLGİLİ İSTİŞARE 18 Ara 2018 17:03 #32

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Bugün MEB Sayın Ziya Selçuk, Özerkder başkanı Sayın Faruk Sevindi ile görüşmüştür.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.631 saniye
Sistem Kunena Forum