Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Sitemizden Duyurular

BAŞLIK: YÖNETMELİKLE İLGİLİ İSTİŞARE

YÖNETMELİKLE İLGİLİ İSTİŞARE 19 Ara 2018 15:28 #41

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
garip,

Eğer hayır işi yapıyorsak, biz bu işi yapmayalım. Devlet kurumları kapatsın veya devralsın ve kendi yapsın.

Yok hayır işi yapmıyorsak her özel sektör gibi para kazanmamız lazım ki iş üretebilelim. Kar-zarar olmadan özel sektör olmaz.

Mevzuattaki 40 türlü saçmalıkla kurumları cendereye sokmuşsun, üstüne ahlaktan, vicdandan mı bahsedeceğiz?

İş planı nedir arkadaş? Dengeli dağıtım nedir? 8+4 nedir? Grupların modül saçmalığı nedir? Bürokrasi bugüne kadar bu kurumların ne zaman eğitim kalitesi, vicdanı, ahlakı için masaya oturup bir şeyi konuşmuş, tartışmış? Bugüne kadar yapılan düzenlemelerden hangisi işin parasal kısmı ile ilgili değil?

Kamera sistemi, biyometrik takip dediğin şey; adam ben çocuğun kuruma girdiği, çıktığıyla ilgilenirim, gerisi beni ilgilendirmez diyor. Sen ahlak, vicdan diyorsun.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: obay35

YÖNETMELİKLE İLGİLİ İSTİŞARE 19 Ara 2018 16:18 #42

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
ben kara delikteki çukurlar kapansın, onlara yani birilerinin cebine haksız olarak giren milyarlar çocukların eğitimine seans ve seans ücreti olarak dönsün diyorum, sen devran böyle dönsün diyorsun; aramızdaki fark!
Son Düzenleme: 19 Ara 2018 16:19 yazan garip. Sebep: eksik

YÖNETMELİKLE İLGİLİ İSTİŞARE 20 Ara 2018 09:40 #43

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
garip yazan:
ozeltercih yazan:
garip yazan:
arkadaş telefonda söylemişti bunlara kısa cümleler kurma, uzun ve ayrıntılı yaz hatta grafik, görsel falan kullan diye.
sen bu sistemde ödeneklerin en az yarısının buharlaşmadığına inanıyorsan yoluna devam et, hayırlı işler...
ayrıca sahtekarlar ortalıktan kayboldu diye, çocuklar ortada kalmaz, rahmetlinin deyimiyle "hiç bir uçak havada kalmamıştır" .
NOKTA!

Evet ya iner ya düşer! İkisi arasındaki farkı idrak edemeyenlerle daha fazla konuşmamak gerek haklısınız. ÜÇ NOKTA! :)
vay be ne laf soktun ya! oturduğum yerden yere düştüm görünce...
şimdi sana çoban sülünün lafını açayım yalnızca senin için:
eğer meb uçağı insan hakları, engelli hakları evrensel bildirisi, anayasa ve bilim rotasıyla hareket ettirirse yolcular sağ salim iner, yok şimdiki gibi aylık 500-600 lira atayım önlerine ne halleri varsa görsünler derse uçak yine iner havada kalmaz ama ...

:lol:
Kilis'e düşen havan mermileri hakkında yer çekimi kanunundan bahsedildiği bir yerde Çoban Sülü'ye biraz fazla anlam yüklemişsiniz ya da biraz zorlama olmuş.. Oldu o zaman....
Sayfa oluşturma zamanı: 0.364 saniye
Sistem Kunena Forum