Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Sitemizden Duyurular

BAŞLIK: YÖNETMELİKLE İLGİLİ İSTİŞARE

YÖNETMELİKLE İLGİLİ İSTİŞARE 18 Ara 2018 22:18 #33

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
garip yazan:
, kurulsun yüz tanıma sistemi, kakalaklar 3 ayda savrulur dağılır gider zaten, alın size kaynak.
2020'de de 2019 bütçesi artı enflasyon oranında ücret ödemesi yapılsın ve seans sayısı düzenlemesi...
bilmem anlatabilmedim mi???

Ne yazık ki anlatamadın.

Kurumların bir kısmının kapanması, savrulup dağılıp gitmesi mevcut çocukları buharlaştıracak mı? Devlet kurum başı para ödemiyor, çocuk başı ödüyor.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

YÖNETMELİKLE İLGİLİ İSTİŞARE 18 Ara 2018 23:43 #34

• black25
  • black25 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 118
  • Teşekkür Sayısı: 68
  • Başarı: -1
Uğraşmayın garibanla,,

YÖNETMELİKLE İLGİLİ İSTİŞARE 19 Ara 2018 08:37 #35

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
arkadaş telefonda söylemişti bunlara kısa cümleler kurma, uzun ve ayrıntılı yaz hatta grafik, görsel falan kullan diye.
sen bu sistemde ödeneklerin en az yarısının buharlaşmadığına inanıyorsan yoluna devam et, hayırlı işler...
ayrıca sahtekarlar ortalıktan kayboldu diye, çocuklar ortada kalmaz, rahmetlinin deyimiyle "hiç bir uçak havada kalmamıştır" .
NOKTA!

YÖNETMELİKLE İLGİLİ İSTİŞARE 19 Ara 2018 11:01 #36

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
garip yazan:
arkadaş telefonda söylemişti bunlara kısa cümleler kurma, uzun ve ayrıntılı yaz hatta grafik, görsel falan kullan diye.
sen bu sistemde ödeneklerin en az yarısının buharlaşmadığına inanıyorsan yoluna devam et, hayırlı işler...
ayrıca sahtekarlar ortalıktan kayboldu diye, çocuklar ortada kalmaz, rahmetlinin deyimiyle "hiç bir uçak havada kalmamıştır" .
NOKTA!

Evet ya iner ya düşer! İkisi arasındaki farkı idrak edemeyenlerle daha fazla konuşmamak gerek haklısınız. ÜÇ NOKTA! :)
Son Düzenleme: 19 Ara 2018 11:34 yazan ozeltercih.

YÖNETMELİKLE İLGİLİ İSTİŞARE 19 Ara 2018 11:30 #37

• muhammet
  • muhammet Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 65
  • Teşekkür Sayısı: 30
  • Başarı: 1
5. Kamera sistemi uygulama esasları yönetmelikte yer alması,
(Talimat yazılardaki hususlar yer alacak.
Ek olarak görüntünün bulunmadığı hallerde alınan ödemeler iki katıyla geri alınacak.
İkinci tekrarında kurum kapatılacak. ) Anlamadığım derneğin ve kurumların sahiplerinin iktidar ağzı ile konuşmaları ve özel eğitim gibi meşekatli bir işin ve aynı zamanda sosyal devlet anlayışında olması gereken bu eğitimin sadece parasala indirgenmesi kadar vahim bir durum olamaz. Efendim neymiş kamerada yoksa kurumun kapatmasına kadar bir öneri, bu ancak muz cumhuriyetlerinde olur. Neden bu kurumlar daha çok desteklenmesin ki eğitim kalite olarak artsın. Hep bu kurumların üzerinde terbiye için bir sopa sallamakta neyin nesidir. Hep daha nasıl parayı kısabiliriz hesapları kurumları itibarsız ve işlevsiz kılıyor. Özel eğitimi daha nasıl işler hale getirebiliriz dünya standartlarında bir özel eğitim nasıl mümkün halle gelebilir gibi konulara kafa yorulacağına özel eğitime giden gideri nasıl daha kısabiliriz konuları ağır basmaktadır. öncelikle bundan vazgeçilmelidir. özel eğitim kurumları daha çok desteklenmelidir. Dernek de bu yönde çalışmalıdır. yoksa iktidara yaranmak için dikte edilen şeyleri daha da ağırlaştırarak bir öneri sunulmamalıdır. Özel eğitimi,aileyi, sosyo kültürel yapıyı, eğitimin önemi konuları detaylı bir şekilde özel öğretim kurumları genel müdürüne anlatılmalıdır.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: sertac, tartanc, türkiyem

YÖNETMELİKLE İLGİLİ İSTİŞARE 19 Ara 2018 14:38 #38

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
garip yazan:

İstersen kısa metrajlı film çek. Matematik diye bir şey var. Herkese lazım. Tavsiye ederim.

Eklenen 2 bireysel, 2 grup seansının parasını güya söz vermesine rağmen yıllardır ödemeyen devlet 5-10 kurum kapattım tasarruf ettim deyip diğerlerine para saçacak. Sen de böyle bir beklenti içinde olacaksın. :)

Kamera + telafi sistemi dikkate alınınca bakmak lazım kaç kurumun geliri ne kadar azaldı, devlet ne kadar tasarruf etti diye... Eylül'de düşen ödenekler Ekim kasımda tekrar patlamış olmasın?

Kurumları batıracak olan kamera veya biyometrik takip değil. Gelirlerin azalması...
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: yetis

YÖNETMELİKLE İLGİLİ İSTİŞARE 19 Ara 2018 15:12 #39

• garip
  • Platin Uye
barışltd: İstersen kısa metrajlı film çek. Matematik diye bir şey var. Herkese lazım. Tavsiye ederim.
eğitim bilim, vicdan ve ahlak matematikten önce gelmesi gerekir bu alanda, herşeye matematik, kar zarar penceresinden bakanlara...

YÖNETMELİKLE İLGİLİ İSTİŞARE 19 Ara 2018 15:19 #40

• garip
  • Platin Uye
ozeltercih yazan:
garip yazan:
NOKTA!

Evet ya iner ya düşer! İkisi arasındaki farkı idrak edemeyenlerle daha fazla konuşmamak gerek haklısınız. ÜÇ NOKTA! :)
vay be ne laf soktun ya! oturduğum yerden yere düştüm görünce...
şimdi sana çoban sülünün lafını açayım yalnızca senin için:
eğer meb uçağı insan hakları, engelli hakları evrensel bildirisi, anayasa ve bilim rotasıyla hareket ettirirse yolcular sağ salim iner, yok şimdiki gibi aylık 500-600 lira atayım önlerine ne halleri varsa görsünler derse uçak yine iner havada kalmaz ama ...
Sayfa oluşturma zamanı: 0.457 saniye
Sistem Kunena Forum