Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Tanıyalım&Tanışalım

BAŞLIK: Cemil.54

Cemil.54 16 Ara 2021 16:55 #17

• Empati21
  • Empati21 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 74
  • Teşekkür Sayısı: 32
  • Başarı: -1
Sana ne ? Bir lira da vermeyeceğiz. Hiç vermeyeceğiz. Öğretmen gelip toplum gönüllüsü olarak çalışacak. Hatta biz öğretmenden para alacağız yanımızda çalışıp tecrübe kazanıyor diye. Sana mı soracağız ne verip vermeyeceğimizi? Para para para diyorsun her başlık altında başka da sözün veya bir fikrin yok. Kafanda eğitimle alakalı zerre bir düşünce yok paylaşım yok forumlarda engelli bireylerin eğitimiyle ilgili tek bir sözün yok. Patronun olsam ağzın ve işkemben dolana kadar tıkardım parayı ağzına al sana al sana gözün doysun diye... Para para para deyip gözün açık gideceksin... El aç dilen bari önüne 3 5 kuruş atan olur belki. Eğitimci olduğunu düşünmüyorum ama söylediğimin aksi bir durum varsa sen eğitimcinin en sefil halisin...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cemil.54 16 Ara 2021 17:06 #18

• Cemil.54
  • Cemil.54 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 153
  • Teşekkür Sayısı: 13
  • Başarı: -26
Kurum sahibi olarak senin ve senin gibilerin asil gözünü kara toprak doyursun. Sizlerin ne cebi doluyor, ne gözü, ne de karni. Sizleri ancak toprak doyurur. Buyrun devletten tek kuruş almadan , tek kuruş talep etmeden amme hizmeti yapsanıza.... ama nerde... ama suan meb in maliyenin kapısında zam zam zam daha fazla zammmm diye dileniyorsunuz resmen. Umarim kuruş zam da bakanlik yapmaz sizlere. Bunca yildir kazandiginiz yeter size. Hele de bazilariniz resmen paraya tapti. Hem de ne tapma.... bir sınırı yok.

Cemil.54 16 Ara 2021 22:20 #19

• Amir
  • Amir Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 14
  • Teşekkür Sayısı: 6
  • Başarı: 0
Cemil 54 çok tatlısın. Ben seninle çalışırım. Ama önce sana BEP yapmamız lazım. Kaba değerlendirme yapmak lazım. Gel otur şöyle. Söyle bakalım senin adın ne? Yaşın kaç. Okuma yazman var ama sınırlı, ekolali tarzında sürekli aynı şeyleri tekrarlıyorsun. Sayı saymayı da pek bilmiyorsun. Bunu da hedeflere koymak lazım. Öfke kontrol de yok. Problem davranışlar da vardır . Post travmatik bozukluk da mevcut. Travmanın mutlaka ortaya konması ve bu konuda psikoterapi Alman gerekir diye düşünüyorum.

Cemil.54 16 Ara 2021 23:51 #20

• Cemil.54
  • Cemil.54 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 153
  • Teşekkür Sayısı: 13
  • Başarı: -26
Az kaldi az, dükkânlarınız yakında kapanacak inşallah. Siz tüccar zihniyetli insanlar asla boş kalmassiniz, tüccar her zaman satacak bir şeyler bulur elbet !!!

Cemil.54 17 Ara 2021 00:10 #21

• woodgate
  • woodgate Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 49
  • Teşekkür Sayısı: 24
  • Başarı: 0
Cemil kardesim seni cok kizdirmislar anladigim kadariyla belki hakkini yemisler belki maasini vermemisler belki kotu davranmislar, seni uzen zihniyetteki insanlar egitimden baska yere gittiklerinde gittikleri yerleri de bozacaklardir bundan suphem yok. Zor bir donemdeyiz ulke olarak birbirimize kotu davranmamız da sadece icimizi rahatlatiyor bunlarin hicbirisi cozum degil. Sen de uzat elini herkes caba gostersin hep birlikte bozulmus bu egitim sektorunu toplamaya calisalim. Ben kurum sahibiyim yillarca calistim para biriktirdim borc aldim kredi cektim bir kurum actim. Ben senim aslinda baska biri degilim bircok arkadasimiz da oyle, bazilari da tuccar. Sen de ac bir kurum egitimcilerle dolsun sektorumuz, pencerenin burasindan da farkli gorunuyor her sey. Klavye uzerinden birbirlerimize soyleyecegimiz kotu sozlerin hangimize faydasi var.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.419 saniye
Sistem Kunena Forum