Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Tanıyalım&Tanışalım

BAŞLIK: Cemil.54

Cemil.54 08 Ara 2021 09:33 #1

• Isyankar
  • Isyankar Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 37
  • Teşekkür Sayısı: 29
  • Başarı: 0
Çok öyle foruma giren yazan çizen birisi değilim ama her girmemde de karşıma çıkan sürekli nefret kusan saçma sapan yorumlarla bütün kurumları töhmet altında bırakan Cemil.54 adında bir adam var. Kimsenin dikkate almamasından burada sürekli kurum sahiplerine saldıran bir arkadaş. Yani Bu adamın başına bir kurumda ne gelmiş olabilir de nasıl böyle bir nefret ile her fırsatta böyle yazıyor düşünmeden edemiyorum.

Kardeşim Rehabilitasyon merkezleri ticari bir kuruluştur, kurucularda para kazanmak için yatırım yapar personel istihdam eder ve parada kazanırlar. Hiç ben para kazanmayım ama şu kadar yatırım yapayım bu kadar adam çalıştırayım diye bir mantık olur mu?

Diyelim ki Cemil.54 sürekli kötü kurumlara denk geldi. Seni bağlayan yok kardeşim . İstediğin yere gidip istediğin şikayeti yapabilir istediğin kurumda da çalışabilirsin. Ama ben bir kurum sahibi olarak senin gibi art niyetli sapır saçma düşünceleri olan biriyle çalışmak istemem. Allah işverenine yardım etsin.

SON OLARAK, SİTE YÖNETİCİLERİNİN BÖYLE BİR ADAMA DAHA FAZLA MÜSADE ETMEMESİNİ, BİRAN EVVEL BU ADAMIN BU SİTEDEN ATILMASINI İSTİYORUM.

YETER ARTIK YA..
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: loupcendre, tartanc, rassmuss ve bu kullanıcının diğerlerinden 2 teşekkürü var

Cemil.54 08 Ara 2021 10:01 #2

• Cemil.54
  • Cemil.54 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 153
  • Teşekkür Sayısı: 13
  • Başarı: -26
Evet , rehabilitasyon dükkanlarinizin ticarethane ve orayi da isletenlerinin de birer tüccar oldugu hiç aklimizdan cikmiyor. Zaten herkes de boyle biliyor bu durumu.

Cemil.54 08 Ara 2021 10:19 #3

• manager1
  • manager1 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 219
  • Teşekkür Sayısı: 20
  • Başarı: 1
Bak işine kardeşim ya zaten yeterince derdimiz var bir de senin abuk sabuk mesajlarınla karşılaşmayalım burada

Cemil.54 08 Ara 2021 10:33 #4

• Lera
  • Lera Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 44
  • Teşekkür Sayısı: 16
Zaten günümüzün modası bu ucuz klavye delikanliligi cesareti olan zaten gider kurum müdürü ile görüşür bir hırsızlık varsa gider şikayet eder ama nerden o taban burda isim felan da belli değil algı yaratmaktan başka bir şey değil mevzu . Bırakın bu klaveye delikanliligini gel diyorum sana ücretsiz sana vereceğim kurumu ve de yanında personel olarak çalışacağım buyur gel .Ama nerde tipik insanımız icraat yapmaktan kaçar yapan adamları da eleştirmekte en önde durur .Hala diyorum sana Hakkımı helal etmiyorum.Git kimden alacağın varsa onunla muhattap ol bir kişi ile sorun yaşadın diye 3000 kişiye iftira atma .Cesaretin varsa da ara beni 5399348716
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: türkiyem, waramiral

Cemil.54 08 Ara 2021 11:05 #5

• Cemil.54
  • Tecrubeli Uye
Soylediklerim yalan yanlış iftira degilki. Bu sektörde olan, dogru, yaşanan gerçekleri dile getiriyorum ben. Bu arada tüccar olmak kötü bir sey degilki, baska tüccarlar mal alip satar, sizler de eğitim tüccarısiniz.

Cemil.54 08 Ara 2021 13:06 #6

• Isyankar
  • Junior Uye
Kardeşim sen bence bir psikiyatriste görün. Bu söylediklerinin gerçek olduğunu düşünüyorsan mahkemelerin yolu açık savcılar yerlerinde bekliyor. Utanmadan buradan binlerce insanı töhmet altında bırakmaktan vazgeç artık.

Yani senin kuyruk acın nasıl bir şeyse artık aylardır hep aynı moddasın. nasıl bir şey yapmışlar sana böyle . unutamıyorsun demek ki. Bak gerçekten bir doktora git ilaç falan kullan. Bir daha burada da abuk subuk şeyler yazma. İnsanları töhmet altında bırakıp suçlama.

Yani doktorların olduğu bir foruma gidip Allah Belanızı versin hastaların sırtından para kazanıyorsunuz diye bir saçmalık yapanı gördünüz mü?
Yada milli eğitimdeki öğretmene Allah senin belanı versin benim çocuğumun sırtından para kazanıyorsun zehir zıkkım olsun diyen bir veli gördünüz mü?

Peki sen Cemil.54 ...Bütün kurum sahipleri tüccar da senin bakış açınla. Sen değilmisin. Gel 2 ay benim kurumumda ücretsiz çalış. Hatta çalışma 2 ay ben seni misafir edeyim kurumumda . çayını çorbanı yemeğini alayım. Ama karşılığında birşey almadan otur oturabilirsen.

Ne sapır saçma ne salakça düşünceleriniz var ya. Ayıp Birşey.

Yani Gerçekten gına getirdin. Şöyle bir günde bile seni konuşuyoruz.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: türkiyem, waramiral

Cemil.54 08 Ara 2021 13:21 #7

• Cemil.54
  • Tecrubeli Uye
Gercekleri soyleyince nasilda zorunuza gitti demi. Bunlar bu kurumların yaşanan gerçekleridir. Ve bunu herkes de biliyor. Bu sektör asla temiz olmadi, asla da olamaz. Biran once kapatılmaları şarttır. Bu kolay yoldan, devletin sirtindan zenginleşme biran once bitmelidir. Umarim yetkililer bu durumu anlamıştır ve 2022 de sektör e bir kuruş zam yapmazlar. Bunca yıldır kazandiklariniza saysınlar...

Cemil.54 08 Ara 2021 14:15 #8

• Isyankar
  • Junior Uye
Gerçekten çok gereksiz ve boş bir insansınız. birde söyledikleriniz 3-5 şeyden öteye geçemiyor. Bu da galiba zeka seviyenizden kaynaklanıyor. Eline vuran yok. git şikayet et. Eğer bir kurumun hırsızlığını biliyorsan ve şikayet etmiyorsan o kurumu ve sahibini , çok açık söylüyorum bu şerefsizliktir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: türkiyem
Sayfa oluşturma zamanı: 0.376 saniye
Sistem Kunena Forum