Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Tanıyalım&Tanışalım

BAŞLIK: Cemil.54

Cemil.54 08 Ara 2021 14:20 #9

• Lera
  • Lera Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 44
  • Teşekkür Sayısı: 16
  • Başarı: 0
Yoook dedim ya bunlar klavye delikanlıları az bişey taban olsa gider şikayet eder zaten ama nerde o taban eminim ki çalıştığı kurumda da yalakaligi hiç kimseye bırakmıyordur bu tip insanlar böyle yüreksiz cesaretsiz bir daha da yazarsan yazdığın yazıları alıp ben seni dava edeceğim kurum sahipleri adına
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cemil.54 08 Ara 2021 14:32 #10

• Cemil.54
  • Cemil.54 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 153
  • Teşekkür Sayısı: 13
  • Başarı: -26
Umarim ocak ayi, son ayiniz olur. Bitiş , kapanış ayınız olur. Bekleyip gorelim.

Cemil.54 08 Ara 2021 14:46 #11

• Isyankar
  • Isyankar Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 37
  • Teşekkür Sayısı: 29
Ocak ayı son ayımız olursa, o kadar eğitim alan çocuklarımıza yazık olmaz mı peki ?
Allah senin gözünü kör etmiş .. Akıl fikir versin. ne deyim. yazık.

Cemil.54 08 Ara 2021 18:06 #12

• scayking
  • scayking Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 265
  • Teşekkür Sayısı: 233
  • Başarı: 3
Cemil sen öğretmen değilsin! "Sen kimsin?" Açıklayacak mısın?

Cemil.54 08 Ara 2021 19:11 #13

• kbalina
  • kbalina Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 1
Arkadaşlar! Bence çok da üstelemeyin. Bilimsel ya da ispatlı hiç bir açıklaması olmayan insanları ne bizler ne de Meb dikkate almaz, almamalıdır. Yaptığımız işin farkında ve olgunluğunda olalım. Bizim işimiz öğrenci ve ailedir. Öğretmenle değil. Sektörün işleyişini anlamayan adama anlatacak bir şey yoktur. Bunlar sektöre yeni adım atmış öğretmen söylemleri gibi. Bizim kurumlar kapanınca zannediyorlar ki devlet bunların hepsini alacak(!). Buna benzer olmayacak dünya kadar fırlama fikirler var. Halbuki öğretmeni ve yöneticisi el ele verip yeterli zam, kolaylık ve özlük hakları için çalışılsa aşılamayacak problem yok. Kolay kolay yazmam ama valla yazmayın bu adama. Ciddiye almayın. İnanın bir vakit sonra o da yazmak istemeyecek. İşim dolayısıyla biliyorum????????
Daha da yazmam. Saygılarımla...

Cemil.54 09 Ara 2021 00:44 #14

• Empati21
  • Empati21 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 74
  • Teşekkür Sayısı: 32
  • Başarı: -1
Ya şu boş konuşan seyi boş verin. Düzenli bir şekilde karalama kampanyası yürütüyor kendince ama boş. Kurumların çoğunluğunda her ay düzenli denetleme ve bakanlık teftişleri oluyor. 6 ay içerisinde 2 tane bakanlık teftişi geçirdik. Başımızı kaşımaya fırsatımız olmadı. Yönetmeliğin her maddesinin yerine getirilip getirilmediği incelenip, kamera kayıtlarının 3 aylık görüntüleri didik didik ediliyor. Üstelik yönetmelik dışında da bir sürü ıvır zıvır şey isteniyor. Bunca sık boğaza rağmen ders yazıp ücret almaya çalışan kelle koltukta bir kurum da varsa cesaretinden dolayı tebrik ederim. Sana da pis bir kuyruk acısı yaşatmışlar besbelli. Ellediler mi artık ne yaptılarsa bilemeyeceğim. Senin psikolojini bozanlar hakkında eksik birşey bulamadığın o arkadaşlara birşey yapamadığın için de burada kendince nefret kusuyorsun. Patronun senin üzerine okulu mu tapulamasını bekliyordun ne bekliyordun gerçekten? Salla başını al maaşını mı bekliyordun? Çalışacaksın tabi. İşine gelmiyorsa Kpss çalışıp devlete atanıp rahat rahat uyurdun öğretmenlerdeki mevcut zihniyet gibi. Kafana silah dayayan da yok zorla çalış diye. İşine gelmiyorsa git limon sat Cemil Can. Madem çok kötüysek bu kadar sen gir bu işe de gör ebenin bilmem neresini. Boş teneke çok ses çıkarır...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: türkiyem

Cemil.54 16 Ara 2021 15:54 #15

• MEFUTU
  • MEFUTU Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 154
  • Teşekkür Sayısı: 32
Adamın en sonunda kendine özel başlığı oldu :))

Cemil.54 16 Ara 2021 15:56 #16

• Cemil.54
  • Cemil.54 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 153
  • Teşekkür Sayısı: 13
  • Başarı: -26
Beni konuşmayı birakin da, çalışanlarıniza- öğretmenlerinize asgari ücret ve üstü maaş vermeye bakin siz.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.387 saniye
Sistem Kunena Forum