Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: 22 Ekim de Ankara da Buluşalım

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 26 Eyl 2014 16:34 #9

• ares94
  • ares94 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 282
  • Teşekkür Sayısı: 192
  • Başarı: 1
sayın tartanç çok sıcak bakmayacaksınız biliyorum ama dernek başkanlarını arasanız bir abimiz olarak ( benden büyük olduğunuzu düşünüyorum :)) denemekte fayda var... tabandan yukarı doğru bir basınç oluştursak mı??
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kurs2

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 26 Eyl 2014 16:50 #10

• sevgi
  • sevgi Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 18
  • Teşekkür Sayısı: 25
  • Başarı: 3
Bende gelirim...Kesin gelirim...şu düşüncedeyim derneklerin işin içinde olması gerekiyor...ankarada toplanıp sektördeki ehli insanlardan oluşan bir komisyon kurulsun...forumda önerilen değerli arkadaşlarımız bulunsun...pilot illerdeki arkadaşlar mutlaka olsun...Komisyon basın açıklaması ile ilgili bir metin yazsın basın sözcüsü seçilsin.Bu sözcü basına eylem yapılacak günü bildirsin.İzinler alınsın.Kendimize yakışır medeni bir şekilde haklarımızı savunalım.Sonra broşür,afiş vs..hazılamak için bir komisyon daha kurulsun.Bu komisyon sorunlarımızı dile getiren sloganlar hazırlayıp bastırsın.Her ilden kurumlarla görüşüp katılımı sağlayacak kişileri belirleyecek temsilciler seçilsin.Bu temsilciler kurumları örgütlesin.Temsilciler katılacak arkadaşlardan masrafları toplayıp dernek hesabına yatırsın.Planlı olursa sonuç güzel olur.Plansız hareket ters tepebilir..
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: vartoegitim

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 26 Eyl 2014 18:36 #11

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Sayın Ares elbette ararım Ne demek? Faruk Beyi ben arayayım. Selahattin Bey i siz arayınız. Olur mu?

Önemli olan sektör.Ölürken kırgınlık olmaz. Destek sağlıyacak herkesi arayalım.

Sizin yaşınızı bilmiyorum ama yaş 48 :)

Ayrıca ben değil BİZ olmak zorundayız. Bu işimize sahip çıkmaktan öte bir şey değil. BİZ olamazsak kaybederiz.

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 26 Eyl 2014 18:54 #12

• hancan
  • hancan Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 165
  • Teşekkür Sayısı: 102
  • Başarı: 2
Bende sizinleyim arkadaşlar.

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 26 Eyl 2014 19:06 #13

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Sayın arkadaşlar,

özerkder üyesi olduğum için Faruk Bey le görüştüm.

Bazı satırbaşları;

Bürokrasi ve bürokratlar nedeniyle hizmet üretemez duruma geldik.

Özel eğitim hiç olmadığı kadar zor bir dönemden geçiyor.

Kimlik tesbiti sistemi,RAMLAR, mevzuat... sürekli aleyhimize işliyor. Keyfilik var.

Sıkıntılarımızı muhakkak anlatmalıyız.

Eylem konusunu önümüzdeki hafta Y.K görüşeceğini ve tabanın isteminin önemli olduğunu beyan etti.

Y.K çıkacak kararı öbür derneğe de götüreceklerini,bir süredir de Sebahattin Beyle görüştüklerini söyledi.

Açıkçası,görüşmemizden ben çok umutluyum. İki derneğinde işbirliği yapma ihtimalinin belirdiğini düşünmek istiyorum. İki dernek üyeleride lütfen derneklerini arasın,baskı yapsın.

Gün kırgınlık,kızgınlık günü değil. İşbirliği günü,birlik günü...İnşallah Ankara da sektör olarak bir oluruz.
Son Düzenleme: 26 Eyl 2014 19:33 yazan tartanc.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: gulumse, kurs2, barisltd ve bu kullanıcının diğerlerinden 4 teşekkürü var

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 26 Eyl 2014 20:55 #14

• mutluluk
  • mutluluk Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 67
  • Teşekkür Sayısı: 36
  • Başarı: 1
Bende varım,yol haritamız yavaş yavaş belirmeye başlıyor sanırım,umarım güzel şeyler olur
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, kurs2, Ersoy

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 27 Eyl 2014 00:42 #15

• hbetli
  • hbetli Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 52
  • Teşekkür Sayısı: 13
  • Başarı: -1
Bizde şanlıurfa viranşehirden 6 kurum olarak arkanızdayız.vereceginiz her karara varız.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, kurs2

22 Ekim de Ankara da Buluşalım 27 Eyl 2014 00:49 #16

• cheff
  • cheff Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 72
  • Teşekkür Sayısı: 40
  • Başarı: 0
cok sukur biraz ses cıkmaya basladı. ben hıc bısey cıkmayacagını bılıyorum ama yıne de bıseylerın yapılması bırlık olunması guzel. neden derseniz bu adamlar bıldıklerını okuyan tıpler. bunları oraya getıren halk ama unutuyorlar bunu malesef. birsey soylemek istiyorum kımsenın sevkını kırmak niyetınde degılım ama onurlu bır sekılde dırenerek bıtmek emin olun daha iyi. soyleyecegım sey su. antalya toplantısında ben de oradaydım. orada konusulanlara bakıyorum soylenenlerı dusunuyorum pes diyorum. herkes arkamızda oldugunu soyledı sızleyız dedı elımızden gelenı yapıcaz dedı anlamak mumkun degıl. yalan soylemek mı bu kadar kolay yoksa baska bırsey mı cozemedım. demekkı yanınızdayız dıyenler tatile gelmisler cunku nereye baksam kımseyı goremıyorum
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, kurs2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.248 saniye
Sistem Kunena Forum