Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: 2021 ZAM ORANI

2021 ZAM ORANI 02 Şub 2021 21:17 #177

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
KA2015 arkadaşım, bir iptal yok ki ortada... Sadece mücbir sebep halinde MEB'in fahiş yaptırımlar uygulamasının önüne geçilmiş durumda. Yoksa kamera sisteminin uygulaması aynen devam ediyor.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Son Düzenleme: 02 Şub 2021 21:19 yazan barisltd.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, KA2015

2021 ZAM ORANI 02 Şub 2021 21:25 #178

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
bazı hırsız kurumlara ve o kurumların gizli ortağı olan ya da aylık rüşvetle çalışan meb çalışanlarının eline koz verilmiş yalnızca!
Son Düzenleme: 02 Şub 2021 21:53 yazan garip.

2021 ZAM ORANI 02 Şub 2021 21:57 #179

• gezenti
  • gezenti Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 236
  • Teşekkür Sayısı: 160
  • Başarı: 0
ilgili maddenini yürütmesinin durdurulması denmiş. ben mi yanlış anlıyorum. kamera sistemi rafa kaldırılmış olmuyor mu. yapanın yapacak olanın yanına kar kalmıyor mu 2008 de olduğu gibi.

sayın garip dediğiniz zaten yapılıyor. ayn ilçede olup kamera denetimi yapılan ve yapılmayan kurumlar duyuyoruz. -mış gibi yapılıp çay kahve içilip geri dönülüyormuş.

2021 ZAM ORANI 02 Şub 2021 22:07 #180

• Seydonaloji
  • Seydonaloji Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 55
  • Teşekkür Sayısı: 18
Sayın tartanç, acaba ÖZERKDER durdurma kararını resmi belgeye dayandırıp paylaşabilir mi? Çünkü Danıştay sitesinde durdurma kararları içerisinde rastlayamadım

2021 ZAM ORANI 02 Şub 2021 22:21 #181

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3654
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Hocam yazının sonunda ki telefon ile iletişime geçilebilinir diye düşünüyorum.

Kötü niyetli kişiler bu YD yi kullanır gibi gibi. Diğer taraftan da bütün sorumluluğun bizlere verilmesi de çok anlamlı değildi.
Elimizde olmayan şeylerin bedelini ödemek de doğru değil. Bilemedim.
Son Düzenleme: 02 Şub 2021 22:22 yazan tartanc.

2021 ZAM ORANI 02 Şub 2021 22:41 #182

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
sn gezenti çalışanlardan duyuyoruz bu forumu takip eden yetkililer de duysun: yüzde 3 oranındaki kameradan takip edilecek öğrenci adlarını hırsız kurum suç ortağı ilçe mem çalışanına bildiriyor. sonra o gelen kişi eline verilen listeyi sözde denetleyip gidiyor. aylık piyasa ciroya göre 5 ile 10 bin TL arasında değişiyormuş. yani devlet görevlisi bir maaş da 15 dk da hırsızlardan alıyormuş.
hala daha yüz tanımayı getiremeyen ve devletin parasının iç edilmesine göz yumanlara duyurulur!

2021 ZAM ORANI 02 Şub 2021 22:45 #183

• Seydonaloji
  • Seydonaloji Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 55
  • Teşekkür Sayısı: 18
Teşekkürler sayın tartanç hocam, kibarlığınıza diyecek yok. İyi geceler hocam

2021 ZAM ORANI 02 Şub 2021 22:51 #184

• onurrr
  • onurrr Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 17
  • Teşekkür Sayısı: 7
Geçen nisan ayinda harddiskimiz arızalanmış parça parça kayıtlar mevcut yaklaşık 10 günlük kayıt olmadığını fark ederek ne yapmamız geregiyle ilgili bağlı olduğumuz milli eğitim şube müdürü ile iletişime geçtik bize üstlerine danışıp döneceğini söylemesine rağmen fatura onayımizi verdikten sonra karşımızda müfettişleri bulduk.Harddiske mudahelede bulunulmadigi teknik arıza raporu mevcut olmasına rağmen ne ek 5 lere ne veli soruşturması yapılmadan yürütmeyi durdurma kararı verilen maddeden mağdur olduk.Ne olur hergun kamera sisteminizi kontrol edin.Gerci etsenizde böyle niyetli üstünüz olduktan sonra pek işe yaramayacaktır.En azından bu tip olaylar için şahsım adına yürütmeyi durdurma kararı adaletlidir.Asıl adalet ve dürüstlük önce kurucularda sonra tüm paydaslarda olmalıdır.Vicdan insanın içindeki Tanrı'dır.Herkese alın teriyle helal kazançlar diliyorum.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: türkiyem
Sayfa oluşturma zamanı: 0.278 saniye
Sistem Kunena Forum