Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Uzmanlar

BAŞLIK: DAMAR OKUMA İPTAL Mİ?

DAMAR OKUMA İPTAL Mİ? 17 Mar 2015 09:38 #25

• yakomoz
  • yakomoz Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 72
  • Teşekkür Sayısı: 18
  • Başarı: 1
ya arkadaşlar bizde yanlışlık mı var benim kurumuma haftanın beş gunu çocuğumu alın diye saatler ce konuşan velilerim var anlamadım ben yok kamera yok kayıt sürekli yappsınlar teftiş işini adam gibi yapmayanlar silkelensin,damar tanımaya altarnetif bi sistem üretme zorunluluğumuz mu var
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

DAMAR OKUMA İPTAL Mİ? 17 Mar 2015 09:39 #26

• ares94
  • ares94 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 282
  • Teşekkür Sayısı: 192
günaydın arkadaşlar, yürütmeyi durdurma kararı ardından alternatif, denetim mekanizmaları ile ilgili öneriler geldiğini görüyorum, kamera vs gibi , bunun dinlendirilmesi bile doğru değil bence, çünkü damar okuma sisteminide kimse doğrudan karşı çıkmamıştı, hatta ugulanma esasları belki ortak akıl ve uzlaşı ile yazılsaydı belki mahkeme bile açılmayabilirdi, bu çerçevede alternatif denetim mekanizmları tartışlacaksa, bunun ortak bir akılın ürünü olması gerekir, mevcut yönetmelik, telafi sistemi, modül sistemi,zorunlu elaman, saatbaşı uygulama, personel sorunu vs gibi sektörel sorunlar çözülmeden ortaya konacak her yöntem bizi başladığımız noktaya geri götürecetir, yani varsayalım kamera sistemi uygulabilir hala geldi 15 dk geç kalınan servis aracı yüzünden ders iptal olacaksa bunun adı denetleme olmaz eziyet olur, yani karşılıklı iyi niyet ve uzlaşı çerçevesinde , mevcut yönetmeliğin düzenlemsi ram sorunlarının kalıcı çözüme kavuşturulması, ardından isterlerse her kuruma bir memeur atasınlar....

DAMAR OKUMA İPTAL Mİ? 17 Mar 2015 09:39 #27

• yakomoz
  • yakomoz Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 72
  • Teşekkür Sayısı: 18
cok bilen varsa bürokrat vs gelsin bi görsün bi öğrenci ile ilgili ne kadar emek veriliyor

DAMAR OKUMA İPTAL Mİ? 17 Mar 2015 10:16 #28

• hamdi76
  • hamdi76 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 47
  • Teşekkür Sayısı: 5
arkadaşlar danıştayın Y.D kararı gerçekten doğrumu? eğer doğruysa ne zaman resmi olarak duyurulacak? dernek neden bi açıklama yapmıyor? 1 nisan damar tanıma illeri bi cevap bekliyor
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ozelksn

DAMAR OKUMA İPTAL Mİ? 17 Mar 2015 10:23 #29

• hamdi76
  • hamdi76 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 47
  • Teşekkür Sayısı: 5
sayın ares94: danıştayın y.d kararı doğru mu? bu teyit edildi mi? neden resmi açıklama yapılmıyor?

DAMAR OKUMA İPTAL Mİ? 17 Mar 2015 11:05 #30

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
  • Başarı: 0
resmi olarak bir açıklama yok o yüzden kimse birşey diyemiyor... umarım söylenti değildir ama cihazları bize kitleyecekler belli ki :(( zaten yarısı almış yada kapora vermişler ... damar okuma iptal olsa bile bu cihaz satan firma meb e bela olacak bakalım ne olacak , hissettiğim ise her zamanki gibi yine olan bize olacak :((

DAMAR OKUMA İPTAL Mİ? 17 Mar 2015 11:34 #31

• ares94
  • ares94 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 282
  • Teşekkür Sayısı: 192
bu konuda kafa karışlığı anlaşılır bir durum ama resmi bir açıklama beklenemez henüz, şöyle açıklayım hani bazı durumlar vardır sonucunu bilirsin ama düdük çalmadan sonucu ilan edemezsin, tamda öyle bir durum, cihaz almak almamak meseli tamamiyle bir risk durumu ne dernek nede başkası böyle bir sorumluluğu üstlenemez, çünkü düdük çalmamış skor 5-1 olsa ne yazar.....biraz sabır ve sükûnet....not: diyelim sistem geldi ve bu kaostan dolayı kimse yetiştiremedi eee ne olacak bana ne yapsaydınız mı diyecek bakanlık ? sanmıyorum böyle bir süreç yaşanacağını ben beklemekte yarar var diyenlerdenim bir kaç güne hava aydınlanır...

DAMAR OKUMA İPTAL Mİ? 17 Mar 2015 15:19 #32

• mineyilmaz
  • mineyilmaz Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 197
  • Teşekkür Sayısı: 61
  • Başarı: 2
Nisan ayında sisteme gecen illere bir kac ay eski sistemdende girisler kabul olur herhalde.Hic mi alısma ve hata payı verilmeyecek.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Dikmen
Sayfa oluşturma zamanı: 0.234 saniye
Sistem Kunena Forum