Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Oyun Bitti!

Oyun Bitti! 16 Tem 2014 16:28 #65

• gulumse
  • gulumse Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 241
  • Teşekkür Sayısı: 146
  • Başarı: 1
sayın hüzün
çok iyimser görüş sergilemişsiniz

avuç içine göre ödemeler o kadar uzamaz
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Oyun Bitti! 16 Tem 2014 16:36 #66

• huzun
  • huzun Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 222
  • Teşekkür Sayısı: 76
  • Başarı: -8
sn. gülümse, herkes burnundan solurken acı gerçekleri pat diye söylemek olmuyor, devletin işleyişini bildiğimden olumlu yanından bakılsın istedim. yoksa hazırlıklar ocak faturalarının tüm illerde damar okumaya göre olacağını yetkililer yüksek sesle ifade ediyor.

Oyun Bitti! 16 Tem 2014 16:41 #67

• faruksevindi
  • faruksevindi Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 70
  • Teşekkür Sayısı: 108
Sayın tartanç yazdıklarınızı sizin strateji öneriniz olarak olarak değerlendirmeye alıyorum.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

Oyun Bitti! 16 Tem 2014 16:49 #68

• faruksevindi
  • faruksevindi Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 70
  • Teşekkür Sayısı: 108
Sevgili arkadaşlarım,
Bkd sistemi kesinlikle hizmetin doğru sunumuna hizmet etmiyor. Birincil problem bu. Dün bunu yerinde gördük ÖZERKDER yönetim kurulundaki arkadaşlarımla. Engelli birey açısından ciddi hak kayıpları mevcut. Kurumlar açısından da ciddi hak kaybı var. Bir kurumda on günlük uygulamada bireye hizmet verildiği halde sisteme girişi yapılamamış. Bu oran yüzde yirmiye yakın. Engelli birey hizmetini almış kuruma hakediş oluşmamış. Bu oran çok yüksek. Kurumlar bu sistemin işleyişi için en az iki hatta üç kişiyi ayrıca istihdam etmek zorunda. Bunlara rağmen hizmeti ver sistem tanımasın bireyi. Bir de bunu akşam iş dökümünde fark et. Olabilecek bir şey değil. Yanlış kurgulanmış. İşlemesi neredeyse olanaksız......
Durum bunun için çok ciddi....
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: gulumse

Oyun Bitti! 16 Tem 2014 17:28 #69

• pilot_il
  • pilot_il Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 91
  • Teşekkür Sayısı: 31
faruksevindi yazan:
Sevgili arkadaşlarım,
Bkd sistemi kesinlikle hizmetin doğru sunumuna hizmet etmiyor. Birincil problem bu. Dün bunu yerinde gördük ÖZERKDER yönetim kurulundaki arkadaşlarımla. Engelli birey açısından ciddi hak kayıpları mevcut. Kurumlar açısından da ciddi hak kaybı var. Bir kurumda on günlük uygulamada bireye hizmet verildiği halde sisteme girişi yapılamamış. Bu oran yüzde yirmiye yakın. Engelli birey hizmetini almış kuruma hakediş oluşmamış. Bu oran çok yüksek. Kurumlar bu sistemin işleyişi için en az iki hatta üç kişiyi ayrıca istihdam etmek zorunda. Bunlara rağmen hizmeti ver sistem tanımasın bireyi. Bir de bunu akşam iş dökümünde fark et. Olabilecek bir şey değil. Yanlış kurgulanmış. İşlemesi neredeyse olanaksız......
Durum bunun için çok ciddi....

aynen öyle, her şeyi bir kenara bırakalım cihazı kullanarak öğrenciyi seansa alıyoruz ama sistemde gözükmüyor 50 tane cihaz alsanız ne fayda, cihaz tarafından doğrulaması yapılan öğrenci mebbiste doğrulama yapılmadı olarak gözüküyor

Oyun Bitti! 18 Tem 2014 18:16 #70

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
Sayın pilot_il, "50 tane cihaz alsanız" sözünüzü okursa ihaleyi kazanan! şirketin sahibi, Anadolu tabiriyle "keyiften yağları erir" :lol:
Sayfa oluşturma zamanı: 0.414 saniye
Sistem Kunena Forum