Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: kurum açmak

kurum açmak 28 Oca 2019 10:12 #41

• Hamas12
  • Hamas12 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 6
  • Teşekkür Sayısı: 4
  • Başarı: 0
merhaba kardeşim kurum açmak kolay eğer becerebileceğini düşünüyosan güzel bi yer aç ama gerçekten dişardan göründüğü gibi değil
çalışan olarak farklı kurum sahibi olarak çok farklı hem bu yeni sistemde artık eğitim için veli ve öğrenci peşinde koşuyosun hatırlatmak isterim alllah yardımcın olsun
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

kurum açmak 28 Oca 2019 11:35 #42

• soulofpuppet
  • soulofpuppet Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 10
  • Teşekkür Sayısı: 4
  • Başarı: -1
karanlık yazan:
şu anda rehabilitasyon merkezinde çalışmaktan daha stresli olmayacaktır eminim. yeni sistemin bütün faturasını çalışanlarına kesiyor kurucu ve müdürleri. öğrenci gelmediyse ‘’neden gelmedi, velisini ara, getirt, gelmeyen öğrencilerinizin telafisini neden ayarlayıp bize bildirmediniz.’’ es kaza bir dersin boşsa ‘telafiniz yok mu hocam bu öğrenciniz gelmediyse neden telafisi olan öğrencinizi getirtmediniz.” yahu yaptırım olarak gelmeyen öğrencisinin ücretini öğretmenin maaşından kesen kurucular gördü bu gözler. rehabilitasyonda öğretmenlere uygulanan mobbinglere hiç girmeyeceğim bile. bütün bunların yanında kurum açmanın stresli olacağını hiç sanmıyorum :)

Çok güzel anlatmışsın çalışan olarak, yanı sende farkındasın durumun ne kadar zor oldugunun farkindasin. Mesleğinse tabiki aç, ama emin ol çalışan olarak çektiğin stresin mislini çekeceksin. Ve iki yılın sonunda ya o beğenmediğin arkasından sövulen kuruculardan biri olup ayakta kalacaksin, yada borç batağında bizler gibi bu sektöre giripte pişman olanlar kervanında, sektöre girmek isteyenlere aman diyeceksin. Yolun açık olsun allah utandırmasın

kurum açmak 28 Oca 2019 15:51 #43

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
Cevap yazan arkadaşları azim ve sabrından dolayı tebrik ediyorum. Ben pes ettim.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, anadolu33

kurum açmak 02 Şub 2019 23:28 #44

• karanlık
  • karanlık Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 21
  • Teşekkür Sayısı: 1
iyice düşündüm, ölçtüm-tarttım. ocak ayını geride bıraktık ve iletişim kurduğum kurumların faturalandırdıkları öğrencileri ve ocak ödeneklerini öğrendim.bütün giderlerini hesaplayıp çıkardığımda pek âlâ hatrı sayılır bir miktarın kaldığını gördüm :) yakın zamanda kurumumu açacağım hayırlısıyla :) açılış sürecinde de bilgi ve deneyimlerinize başvuracağım mutlaka. değerli geri dönüşleriniz ve fikirleriniz için hepinize teşekkür ederim.

kurum açmak 08 Şub 2019 11:58 #45

• fahrettin75
  • fahrettin75 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 527
  • Teşekkür Sayısı: 161
  • Başarı: -54
Bazen 70-80 öğrencili, sadece öğrencilerini devredecek kurumlar neden artık bulunamıyor diyorum hep sizin yüzünüzden arkadaşlar. (en azından bölgemde artık kalmadı :)

Sayın karanlığın bahsettiği rakamlar ve istatistikleri doğrudur, ve düşündüğü karlılık evet kalıyor. Lütfen bilgisizliğiniz ve tecrübesizliğinizle önüne engel olmayın.

Başaracaktır ben inanıyorum.. ;)
Su akar yolunu bulur..

kurum açmak 08 Şub 2019 14:20 #46

• sefkatt
  • sefkatt Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 11
  • Teşekkür Sayısı: 3
  • Başarı: 0
Sayın karanlık; insanlara fikrini sormuş, fikrini söyleyen herkese de birfiil muhalefet olmuşsun. derdin fikir almak mı yoksa kurucuları karalamak mı anlamadım :blink:
Bir de formun başında doğuda yaşadığını, bulunduğun yerde 4 kurum olduğunu söylemiş, ortalarında ise İzmir'de yaşadığını, orada bir kurumda çalıştığını söylemişsin. hangisi doğru onu hiç anlamadım :blink:

kurum açmak 08 Şub 2019 21:46 #47

• karanlık
  • Junior Uye
cımbızla kelime seçip ayıklamanın alemi yok efendim. olmuş bir yazım hatası, doğuluyum yerine doğuda yaşıyorum yazılmış, paragrafta asıl anlatılmak istenen BİR KURUM AÇILACAĞIDIR. bu kısma odaklanıp cevap yazmalıydınız. yüzyüze olsak alt tarafı dil sürçmesi daha edebi dille de sürç-i lisan deyip üzerinde bile durmayacağımız bir durumu böyle derinlemesine ele almanıza da epey şaşırdım. olaylara, yazılara eleştirel bakmak iyidir fakat eleştirmekle açık aramak arasında ince bir çizgi var. o çizgiye dikkat etmek gerekir. selametle.

kurum açmak 08 Şub 2019 21:48 #48

• karanlık
  • Junior Uye
fahrettin75 , teşekkür ederim hocam. bu süreçte böyle bir desteğe ihtiyacım vardı :) var olun.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.306 saniye
Sistem Kunena Forum