Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Hani kimse mağdur olmayacaktı?

Hani kimse mağdur olmayacaktı? 08 Nis 2020 22:25 #121

• Obey
  • Obey Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 249
  • Teşekkür Sayısı: 75
  • Başarı: -14
Benim paylaştığım şarkı kalsaydı be Seltan?

Bu arada Fahrettin ne zamandır gözükmüyor. Kişisel tanıyan birisi var mı? Sağlığı sıhhati yerindedir umarım. Bu kadar uzak kalmazdı o forumdan ?
Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Hani kimse mağdur olmayacaktı? 08 Nis 2020 22:27 #122

• ubestoy
  • ubestoy Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 15
  • Teşekkür Sayısı: 1
  • Başarı: 0

Hani kimse mağdur olmayacaktı? 09 Nis 2020 15:48 #123

• fahrettin75
  • fahrettin75 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 527
  • Teşekkür Sayısı: 161
  • Başarı: -54
Obey yazan:
Benim paylaştığım şarkı kalsaydı be Seltan?

Bu arada Fahrettin ne zamandır gözükmüyor. Kişisel tanıyan birisi var mı? Sağlığı sıhhati yerindedir umarım. Bu kadar uzak kalmazdı o forumdan ?

Yerinde, teşekkür ederim değerli kardeşim.

Çalışanlarımı en zararsız, psikolojileri bozulmadan karşıya nasıl geçiririz ve evde eğitim (öğrenci/veli destek çalışmaları) içerisindeyiz.

Akışına bıraktım, su akar yolunu bulur. Bir ben yada bi kaç kişi mi çırpın dur, herkes emek verdiği hayatı yaşar.. işimiz fatura keserken yanında olmaktı da, 2-3 ay kesemiyoruz diye bırakalım ne halleri varsa görsünler mi diyelim. İyiyken iyi kötü olunca yapı paydos! Bize yakışmaz. Tşk.
Su akar yolunu bulur..

Hani kimse mağdur olmayacaktı? 09 Nis 2020 19:00 #124

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Devlet bir ödeme yaparsa şayet, kurumlar çalışanlarını unutmasın lütfen. 1800 lira kçö veya 1200 lira işsizlik parası ile kimse geçinemez.
#rehabilitasyonasahipçık

Diye twet attım. Bunu da buraya yazalım.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: scayking, loupcendre, barisltd ve bu kullanıcının diğerlerinden 2 teşekkürü var

Hani kimse mağdur olmayacaktı? 09 Nis 2020 19:12 #125

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Buralara bakan(!) yok sanırım.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.

Hani kimse mağdur olmayacaktı? 09 Nis 2020 20:10 #126

• serkan198125
  • serkan198125 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 352
  • Teşekkür Sayısı: 77
  • Başarı: -8
Yaptıgı ödenek avans yani borcu borçla kapatmaktır.baska izahı yok.birbirimizi kandirmiyalim....

Hani kimse mağdur olmayacaktı? 09 Nis 2020 20:34 #127

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
Serkan hocam bende senin gibi düşünüyorum ama bu süreci zararsız atlatmak mümkün değil. Öyle veya böyle borçlanacağız. Ha devlete ha bankaya. İkisi de alacağını bırakmaz.

Hani kimse mağdur olmayacaktı? 09 Nis 2020 20:53 #128

• gursezai
  • gursezai Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 8
  • Teşekkür Sayısı: 15
  • Başarı: 0
11 yıllık öğretmenim, 10 yılını özel eğitim ve rehabilitasyona adadım. Yüksek maaşlar almadım. Özel derslerle maaş açığımı kapatmaya çalıştım. Kendi iş yerim gibi davrandım.
Burada yazılanları okuyorum, çalıştığım kurumun bu süreçte yaptıklarını ya da yapmadıklarını ya da yapamadıklarını görüyorum. Sadece verdiğim 10 yılın öğrencilerim için hayırlı olduğunu görüyorum. Kusura bakmayın biz ögretmenleri provakatör yaptınız, menfaatçi yaptınız, komünist yaptınız, paragöz yaptınız. Bi mesai arkadaşı yapamamışsınız acı da olsa bunu gördük. Biz sizlerin sadece para kazanç aracınızmışız. Biz ise sizleri bir abi bir abla bir büyük olarak gördük. Elden aldığımız maaşlara dahi bereket versin dedik, maaşımızı geç aldık olsun sıkışık olmasalardı erken verirlerdi dedik. Halâ da inşallah ayakta kalırız diye dua ediyoruz. Lakin böyle bir zorlukta yalnız bırakıldık. Eksik gösterilen maaşımız üzerinden KSÖ'ne aktarıldık. 3 ay sonra ne olacağız bilmiyoruz. Ama biz ne olacağız derken kurum ve bireysel olarak düşünürken sizler ise sadece kurumunuzu düşünüyorsunuz. Üstüne alınması gereken de alınmaması gereken de kendini çok iyi bilir. Lakin bildiğim tek şey var. Biz işe gidiyoruz diye değil, okula gidiyoruz diye evden çıkanlarız. Bugün rehabilitasyonda yarın okulda ya da sınıfta en kötü evde çocuğumuza öğretmeniz. Bu kötü günler de geçecek. Aile olarak gördüğümüz kurumlarda yine beraber çalışmaya devam edeceğimiz günler gelecek. Kim kimin yüzüne bakabilecek nasıl bakabilecek süreç bize bunu gösterecek. Siz değerli kurucular ya da müdürler gibi bizler de mağdur olmak istemiyoruz. Ancak bizim önceliğimiz maaşımızı aldığımız kurumlarla ayakta kalmak. Kendimizi garantiye alalım da kurum ne olursa olsun mantığında değiliz. Kurumlarımızın da empati yapmasını bekliyor, ona göre davranmalarını ve sorumluluk almalarını bekliyoruz. Tek beklentimiz sadece bu.
Saygılarımla ...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: loupcendre, tartanc, gunesli ve bu kullanıcının diğerlerinden 4 teşekkürü var
Sayfa oluşturma zamanı: 0.260 saniye
Sistem Kunena Forum