Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: ÖZERKDER AÇIKLAMASI

ÖZERKDER AÇIKLAMASI 23 Nis 2020 12:34 #161

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Genel bir not düşelim.

Fake hesaplardan da olsa, küfür, hakaret, iftira, kvkk muhalefet vsvs... Edenlere küçük bir hatırlatmada bulunayım. Bunlar suçtur. Hukuki karşılığı vardır. Herkes hukuk önünde hakkını arayabilir.
Ve hak aranacaktır.
Son Düzenleme: 23 Nis 2020 12:35 yazan tartanc.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

ÖZERKDER AÇIKLAMASI 23 Nis 2020 13:19 #162

• ALTINKESEN
  • ALTINKESEN Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 35
  • Teşekkür Sayısı: 23
  • Başarı: -7
Sayın Hida
Diğer konu başlığında detaylı yazmıştım tekrar etmeyeyim..
Siz sürekli şöyle oldu, bunu yaptılar, şöyle çaldılar böyle ezdiler, kırdılar döktüler, yapılanları biliyorum zorla yaptırdılar, ispatlarım, delillerim var, tanıdıklarım var bu şekilde yapılan vs şeklinde sürekli ithamlarda bulunuyorsunuz.
Size verilen cevapları umursamıyorsunuz aynı perdeden devam ediyorsunuz..
Öncelikle delilleriniz varmış tartanç bey de size öneride bulundu CİMERe şikayet etmeniz konusunda...
Madem ki delilleriniz var ispatlamakta Sıkıntı çekmezsiniz hemen şikayette bulunun..
Size önerim şu olacaktır ki bizlere ben geçmişte yaptım olmadı şeklinde bir geri dönüş yapmayın.. geri dönüşünüz evet bugün itibariyle CİMERe başvurumu yaptım. Delillerimi de sundum şeklinde olsun..
Aksi halde yazdıklarınız dedikodu, iftiradan öteye geçmeyecek. Sizin niyetinizinde iyi olmadığını gösterecek...
Saygılar...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, fahrettin75

ÖZERKDER AÇIKLAMASI 23 Nis 2020 13:41 #163

• hida
  • hida Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • oldum diyen solmustur
  • Gönderiler: 124
  • Teşekkür Sayısı: 12
  • Başarı: -2
ALTINKESEN yazan:
Sayın Hida
Diğer konu başlığında detaylı yazmıştım tekrar etmeyeyim..
Siz sürekli şöyle oldu, bunu yaptılar, şöyle çaldılar böyle ezdiler, kırdılar döktüler, yapılanları biliyorum zorla yaptırdılar, ispatlarım, delillerim var, tanıdıklarım var bu şekilde yapılan vs şeklinde sürekli ithamlarda bulunuyorsunuz.
Size verilen cevapları umursamıyorsunuz aynı perdeden devam ediyorsunuz..
Öncelikle delilleriniz varmış tartanç bey de size öneride bulundu CİMERe şikayet etmeniz konusunda...
Madem ki delilleriniz var ispatlamakta Sıkıntı çekmezsiniz hemen şikayette bulunun..
Size önerim şu olacaktır ki bizlere ben geçmişte yaptım olmadı şeklinde bir geri dönüş yapmayın.. geri dönüşünüz evet bugün itibariyle CİMERe başvurumu yaptım. Delillerimi de sundum şeklinde olsun..
Aksi halde yazdıklarınız dedikodu, iftiradan öteye geçmeyecek. Sizin niyetinizinde iyi olmadığını gösterecek...
Saygılar...
Ben icraat insanıyım önce icarrat yapar sonra konuşurum dedikodu ayrica kötü bisey değil-dir gerçeklerin ortaya çıktığının bir göstergesidir.sizin dedikoduyu nerden anladığımıza ve nerden baktığınız onemli ayrica her baslikta yazilan seyler dogrultusunda cevap yaziyorum. bende aynen suan sizin bana burdanda yazdigunuz gibi yadiyorum evet beyefendinin samimi yönlendirmesini tekrar deneyeceğim burdanda yine herzamanki gibi paylaşırım tıpkı mahkemeye verin diyip yine sonuçlarını burdan yazdığım gibi.iddalarim.mesnetsiz degil emin olun buna ölen çocuğun hangi gün olduğu ve hastalandığı tarihe hastene kayıtlarına bakılarak görüleceği aşikardır bu kadarda havai fisekle yandırmayınız bana bu işi biliyosanız dimi.ayrica dusmanolarak görmeyin diye soyledim.korkulariniz varsa uzgunum
Sev Kardeşim

ÖZERKDER AÇIKLAMASI 27 Nis 2020 14:02 #164

• tartanc
  • Platin Uye
Avans süreci işliyor, derneğimiz süreci adım adım izlemekte, şu an için olumsuz bir gelişme söz konusu değil. Kaldı ki böyle gelişme söz konusu olsa dahi anlık bilgilendirme yapılacaktır. Müsterih olun, hayırlısı ile sürecin tamamlanmasını sabırla bekleyelim.

Özerkder il temsilcisi Ali Galip hocamın yazısından alıntıdır.

ÖZERKDER AÇIKLAMASI 27 Nis 2020 14:16 #165

• dfn
  • dfn Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 112
  • Teşekkür Sayısı: 19
  • Başarı: 0
Hocam cok iyi sabirla bekliyoruz saggi da duyuyoruz da okullar acilinca mi verecekler avansi herkesin odemeleri bekliyor surec daha ne kadar uzayacsk hangi asamada bilsek daha iyi olmaz mi???

ÖZERKDER AÇIKLAMASI 27 Nis 2020 14:30 #166

• fahrettin75
  • fahrettin75 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 527
  • Teşekkür Sayısı: 161
  • Başarı: -54
Hidacım sana bişey söyleyeyim;

Senin ki laf cambazlığı,
- söylediklerin doğruysa; solucan olan sensin, çamur çamur gezmişsin. Düzdeki insanlara laf atmadan önce bi aynaya bakaydın keşke..

- yok yalan dolan ilgi çekmek içinse; kantarın Topuz’u yok, geçen seni görmüşler köprü altlarında dolaşıyormuşsun, ne iş?

Kıssadan hisse, önünden ye. Yapamayacağın kapasitenin, gözünüzün yemediği işlere burnunu sokma. Uzaktan davulun sesi hoş gelir. Kapiş?

Ya ben böyle konuşunca kötü çirkin oluyo, bu ..,, ağzıma geleni söyleyince problem yok stres topumuyuz arkadaş!!!
Su akar yolunu bulur..

ÖZERKDER AÇIKLAMASI 27 Nis 2020 15:03 #167

• tartanc
  • Platin Uye
Sayın dfn,
Beklemekten başka zaten yapabileceğimiz ne var?
Tamam diyorsunuz bu iş oldu.

Başka biri başka bir şey isteyebiliyor.

Her kes haklı. Yüzyılda bir olan bir şey başa gelmiş.
Daha önce hiç yapılmamış bir şey yapılacak.

Şu an için umutsuz pek bir durum yok. Öğrenirsek, aksi bir durumu da yazarız.

Bende bir an önce durumun netleşmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Hepimizi yoruyor bu belirsizlik.
Son Düzenleme: 27 Nis 2020 15:52 yazan tartanc.

ÖZERKDER AÇIKLAMASI 27 Nis 2020 15:08 #168

• dfn
  • dfn Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 112
  • Teşekkür Sayısı: 19
  • Başarı: 0
Aynen hocam tsk ederim..
Sayfa oluşturma zamanı: 0.284 saniye
Sistem Kunena Forum