Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: ÖZERKDER AÇIKLAMASI

ÖZERKDER AÇIKLAMASI 19 Nis 2020 15:58 #145

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Bu yaştan sonra kimsenin dediğine değilde, yaptıklarına bakıyorum.

Cidden sizin bu sektöre özür borcunuz var.
Sektöre çok büyük zarar verdiniz. Evet bir yazı yazdınız gerçekten de. Başka saçma ve suç unsuru taşıyan yazı yazmamanızı tavsiye ediyorum.

Siz kendi algınızı çok üstlerde tutuyorsunuz sanırım. O sorunda sizin.

Sosyal medyada küçük düşüyor muşum. Ben doğruları yazıyorum. Yalan yanlışlara karşı. Sizin gibi ne yazdığını bilmezlere karşı da sektörü savunuyorum. Savunuyoruz.
Doğruları yazanlara karşı elbette bir tepki var. Bu da çok normal.
Bu arada doğruları yazmaya devam edeceğiz.

Şunu da söyleyeyim. Bazı kişiler sizi çok seviyor çok poh pohluyor. Çünkü müthiş bir fırsat verdiniz. Onlarda bunu kaçırmadılar. Bu yüzden çok seviliyorsunuz. Bravo size.

Dünyanın son derece hazırlıksız yakalandığı bir dönemde. Klavyeden yazan biri bütün işlerin dört dörtlük olmasını istiyor.
Ne de olsa her şeyi biliyor. Klavyeden yazmak çok kolay nasıl olsa.
Her zaman bir işletme en kötüsünü düşünerek hareket etmelidir. İyi olursa ne kadar iyi olur.

Bu işler evden oturarak çözülmüyor.
Son Düzenleme: 19 Nis 2020 16:00 yazan tartanc.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

ÖZERKDER AÇIKLAMASI 19 Nis 2020 16:47 #146

• fahrettin75
  • fahrettin75 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 527
  • Teşekkür Sayısı: 161
  • Başarı: -54
tartanc yazan:

Dünyanın son derece hazırlıksız yakalandığı bir dönemde. Klavyeden yazan biri bütün işlerin dört dörtlük olmasını istiyor.
Ne de olsa her şeyi biliyor. Klavyeden yazmak çok kolay nasıl olsa.

Bu işler evden oturarak çözülmüyor.

Güzel kardeşim, 4/4 lük beklentimiz yok, 4/3 yada 4/2 de değil.. Hatta 4/1 lik bile beklentimiz yok. SADECE GELİNEN AŞAMADA (GELİNMİŞSE) BİLGİ PAYLAŞIMI İSTİYORUZ..

Çok mu zor? Belki sen sürekli istişare halindesin, YAPMAYA ÇALIŞIYORLAR. OLMUYOR şahitsin ama hala umudun var..

Bu ana kadar gerçekleşen, onaylanan kabul edilen bişeyler yoksa benim umudum yok! Mevcut durumun “NETLEŞMİŞ OLANLARIN” paylaşılması gerekir. “GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR” ların değil.

Madem bu işler evde oturarak çözülmüyor, 1,5 aydır çözülen birşey söyleyin de tüm kurucular bilsin?

Klavyeden yazmayın demişsiniz şu an iletişim için herkes gibi klavye kullanıyorum, dumanla zor oluyor..
Su akar yolunu bulur..

ÖZERKDER AÇIKLAMASI 19 Nis 2020 18:03 #147

• tartanc
  • Platin Uye
13 Nisanda Açıklama yapılmış.

Her gün açıklama yapılsa da anlamak istemeyen anlamıyor. Görmek istemeyen görmüyor.

Bazen ne desek boş.

Deve işine gireceğim. Hendek kesin atlatırım.

Dumanla da olsa bir şey yazarken dikkat etmeniz gerekiyor. Çok fazla dikkat.

Oturduğumuz yerden her şeyi biliyoruz. Nasıl olsa?

Gerçekten deve işi daha iyi yahu.

Nasıl olsa avans gelecek. :evil:

ÖZERKDER AÇIKLAMASI 19 Nis 2020 20:19 #148

• fahrettin75
  • fahrettin75 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 527
  • Teşekkür Sayısı: 161
  • Başarı: -54
Kimse derneklere karşı değil.

13 nisanda şu konular kesinleşti kabul gördü şeklinde bir açıklama yok varsa gösterin görelim.

Çizgi dışı konuşmanız yanlış, ancak ikidir yapıyorsunuz peki.. size önerim develer hayvanlarla fazla haşır neşirsiniz, benim işim insanlarla. Ancak sizin için zevke belgesel çekmeye gelirim. :)
Su akar yolunu bulur..
Son Düzenleme: 19 Nis 2020 21:06 yazan fahrettin75.

ÖZERKDER AÇIKLAMASI 19 Nis 2020 20:27 #149

• tartanc
  • Platin Uye
Hayvanları çok seviyorum.

İnsanların bir kısmını gördükten sonra hele sevgim daha çok artıyor.

ÖZERKDER AÇIKLAMASI 22 Nis 2020 21:51 #150

• hida
  • hida Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • oldum diyen solmustur
  • Gönderiler: 124
  • Teşekkür Sayısı: 12
  • Başarı: -2
Cok fazla yorum okumasamda sanirim avans onaylanmış.bazi kurumlar diyerek başlıyayım bu avansı alır.ogretmenede telafi diye birşey ek odeme diye herhangi birini yaptırmaz ama "mis "gibi gosterip bu paraciklarin uzerine yatar kamera olmasina ragmen olmayan cocugu o cocukmus gibi gosterenleri biliyor ve duyuyorum.buradada biz bu telafisi nasil vericez diye düşünenler bazı kesimin velileri göz acik belki onları biraz ikna gibi edecekler hepsi bu.yani su parayı seven kurumlar yine 40 saat çalıştırıp 48 66 gibi gösterecek kılıf bulunur minareye
Sev Kardeşim

ÖZERKDER AÇIKLAMASI 22 Nis 2020 23:24 #151

• Acan
  • Acan Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 66
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: 1
Mehabalar. Bu okulların ne zaman açılacağı, avans vs verilip verilmeyeceği, verilecekse ne zaman verileceği, telafilerin ne şartlarda yapılabileceği gibi soruların net bir cevabı var mı? Resmi bir yazı var mı?

Sanki sürekli aynı şeyler dönüyor gibi. Onu istedik bunu söyledik şöyle talep ettik böyle bulduk getirdik vs vs hiç tatmin edici cevaplar okumuyoruz buralarda. Belki buralarda yazılmayıp sizlerin bildiği bişeyler vardır. Başımızın çaresine bakmak için soruyorum.

ÖZERKDER AÇIKLAMASI 23 Nis 2020 00:04 #152

• fztmurat
  • fztmurat Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 85
  • Teşekkür Sayısı: 29
  • Başarı: -1
Sayin hida
Sen ve senin gibileri icin yaziyorum.rehabiliyasyon merkezinde çalisan birisin anladigim kadariyla.neden rehabilitasyon merkezlerini para yiyen okullar olarak görüyorsunuz ki.kurum sahipleri size bu cocuklara iyi eğitim verin diye para veriyor.2 veriyor 3 veriyor onu bilmem.he parayi begenmezsen calismazsin zorla mi calistiriyorlar.bende kurum sahibi ve fizyoterapistim emin ol o kadar cok calisiyorum ki.ogretmenlerim 2 gun izin kullaniyorlar en fazla 32 saat derse giriyorlar ama ben 40 saat giriyorum.avansin ustune yatilacakmis falan filan boyle birsey olma ihtimali var mi?
Calisanlar icin kisa ödenege basvuruldu ve alacaklari paralar düsuk olacak.bizler o avanslarla onlarin ihtiyaclarini karsilayacaz,kiralar odenecek.ya su ülkede neymis arkadas rehabilitasyln merkezleri ya yok para yiyorlar egitim yok bilmem ne.allah askina kamuda calisan ehitmenleri de göruyorum.bizim eğitim hizmetlerine kurban olsunlar.
Lütfen rica ediyorum.artik su kurumlara laf atip durmayin.özel egitim merkezleri olmasa bu çocuklar biraz zor ilerler.kamuda bu kadar ilerleme yapamazsiniz.o yuzden lutfen tekrardan ricam laf atmayin
Kamera varmista gemeyenler geldi gosteriliyormus.sen bunun cezasinin kac liradan baslayip okul kapatmaya kadar gittigini biliyormusun.sen bunu bile bile boyle düzenbazliklara girer misin?Avans verilse ne olur olmasa ne olur.verilirse kurumlar bunu geri ödeyecek ama personel maaslarini tam alacak.avans alamazsa personel yine kço ye bagli kalacak yada ücretsiz izin parasina.
Rehabilitasyon soyle böyle.biraz yapilan ise saygi duyun.ha maasinizla ilgili sikintiniz varsa onu bakanlikla görüsün.bir cocuktan bir kurum seansina 100 lira mi kazanir.eve bir is icin isci cagirsan ayak parasi en az 60 tl cebe koyuyor.biraz baski yapsaniz seans ucreti 200 olsun.sende 2 kat maas al.ama boyle yapmak yerine,
rehabilitasyon merkezleri sahipleri para yiyor haksizlik yapiyor.
Ha tekrar soyluyorum,hala böyle düsünuyorsan CALISMAZSIN.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: dönmez, ALTINKESEN, waramiral ve bu kullanıcının diğerlerinden 1 teşekkürü var
Sayfa oluşturma zamanı: 0.297 saniye
Sistem Kunena Forum