Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: 100 Kurum aranıyor.

100 Kurum aranıyor. 06 Eyl 2020 18:38 #145

• Kral06
  • Kral06 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 84
  • Teşekkür Sayısı: 49
  • Başarı: -1
Allahını seven şu yaratığı daha fazla ciddiye alıp cevap vermesin. Logar kapağı açıldımı kapanmıyor. Kendi dünyasında sallasin dursun. O pis agziyla insanlari kendi seviyesine cekmekte uzerine yok...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

100 Kurum aranıyor. 06 Eyl 2020 19:08 #146

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
karşınızda SEVİYE! alkış!
Son Düzenleme: 06 Eyl 2020 19:09 yazan garip.

100 Kurum aranıyor. 06 Eyl 2020 21:35 #147

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
Kral06 yazan:
Allahını seven şu yaratığı daha fazla ciddiye alıp cevap vermesin. Logar kapağı açıldımı kapanmıyor. Kendi dünyasında sallasin dursun. O pis agziyla insanlari kendi seviyesine cekmekte uzerine yok...
Ortada bu konuşmaların yaşanması için hiç bir sebep yokken fitili siz ateşlediniz.

100 Kurum aranıyor. 06 Eyl 2020 22:11 #148

• Kral06
  • Kral06 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 84
  • Teşekkür Sayısı: 49
Cem bey nasıl ben fitil ateşledim anlamadım.
Adam işkembei kübradan salladı bende ironi yapınca hakaretlere basladi. Verdigi numarayi aradim maarif mufettisler birimiyle görüştüm, bu insanın anlattığı gibi bir olayın yaşanmadığını söylediler. Daha sonra yine hakaretler ve ukalalık eşliğinde tartanç ı şahit gösterdi ondanda evet öyle oldu minbalinde bir açıklama gelmedi. Sonrası malum ahlak sınırlarının diplerinde bir kişiyle muhatap olunca ister istemez onun seviyesinde cevap vermek hasıl oluyor.
Son Düzenleme: 06 Eyl 2020 22:12 yazan Kral06.

100 Kurum aranıyor. 06 Eyl 2020 22:33 #149

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Şu birbirimize yaptığımız çok sert tartışmalarda ki enerjiyi twet atmak için kullansak ya.

Ben Sayın garip i tanırım. Yalan söylemez. Fakat burada herşey açık açık yazılmıyor. Yazılırsa da olmuyor. Sanırım sorun bu. Olay önemli. Boş değil.

Fakat birbirimize düşmeyelim olmaz mı?
Çok farklı düşünüyor olabiliriz. Sağlık olsun.
Bu birbirimize çok sert tartışma yapma hakkı doğurmaz.
Lütfen.

Twettir a gelin. Çok yorucu. Burada tartışmaya enerjiniz kalmaz. Yarın akşam da twettır dayız. Bekleriz.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: yetis, garip

100 Kurum aranıyor. 07 Eyl 2020 10:03 #150

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Asıl problemimiz bu %80 devam oranı!!!!

Twettırda sürekli garanti ücret istiyoruz. Devam oranımız %50 diyoruz.
Ya kapatılırsak diyoruz.
Hazırlığımız %100 için diyoruz. Gelen %50 diyoruz. Bizim suçumuz ne? Garanti ücret şart. Diyoruz.

Bu durum biraz tuhaf oluyor ya! Neyse...

Arkadaşlar twettır a gelin. Bir twet dahi atsanız,çok büyük bir faydası var. Hele bir de beğeni ve retwett yaparsanız,süper olacak.

Destek verin lütfen.

100 Kurum aranıyor. 07 Eyl 2020 14:12 #151

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
yıllardır burada olaylar ve gelişmeler hakkında yorumlar yazarım. genel perspektifim şudur: kaliteli eğitim, engelli bireylere ab standartlarında eğitim hakları, kurumlara da hizmetlerinin karşılığı olarak ab standartlarında ücret.
biz bir kaç kelaynak bunun mücadelesini verirken, yasaya, hukuğa, vicdana ve de çocukların haklarına uygun hareket edeceğiz diye batarken, icralık olurken, her yıl devlete borçlarımızı yapılandırırken; aynı yasa, yönetmeliğe ve ücretlendirmeye tabi bazı kurumlar ise aynı koşullarında servetlerine servet katmaktadırlar. en son pandemi döneminde bizim öğrencilerde devam oranı yüzde 40'lardayken aynı ilçedeki, aynı semtteki kurumların yüzde 80-90'larda devama fatura kesmeleri akıl alacak bir durum değildir. her ne kadar onların sahtekarlıkları ve yolsuzlukları devleti, o kurumları, çalışanlarını ve de oradan hizmet alan aileleri bağlasa da son kertede ucu maalesef bize dokunmaktadır. nasıl dokunuyor? 1- onlar yüzünden tüm kurumlara aynı gözle bakılıyor, 2- meb de bu genel bakış açısıyla bazı yaptırımlar uygulamaya başladığında bizler de olumsuz etkileniyoruz. 3- onların kar ettiği ortamda, tüm kurumlar kar ediyor mantığıyla yıllardır kurumlar çok az zam almakta hatta enflasyon, altın ve döviz kuruna endekslediğimizde 15 yılın çok çok gerisinde ödeneklerle ayakta durmaya çalışmaktadır.
yukarıda belirttiğim ana başlıklar üzerinden zaman zaman burada görüş belirtiyorum. bugüne kadar yazdıklarıma bakıldığında ilk yorumlarım hep genel konulardır, meb'in uygulamaları ve kurumların duruşları... ancak hem nalına hem mıhına yazılardan rahatsız olan bazı şahıslar konu başlığına yanıt vermek yerine başlıyorlar şahsıma saldırmaya. olay kişiselleştiğinde ben de doğal olarak savunma durumuna geçiyorum. sektörle , kurumlarla ve kişilerle ilgili hiç bir beklentim yok, mavi boncuk dağıtmayı sevmem; şahsıma yönelik bir hakaret, terbiyesizlik olduğunda da karşılıksız kalmaz. ancak bazı balık hafızalarda konunun giriş, gelişme kısmı yerine finaldeki takışmalar kaldığından adımız başka türlü bilinir olmuş, kavgacı vs...
çok klasik olacak ama küçük insanlar kişileri, büyük insanlar fikirleri tartışır.
100 kurum aranıyor konu başlığında da benzer şeyleri yaşadım. arkadaşımız tamamen iyi niyetle bir girişimde bulundu. bizler de 9-10 kişi destekledik. konu cimer tarafından bilindik klişelerle savsaklanınca, kişisel ilişkilerimi kullanarak konuyu havada bırakmama kararı aldım ve ilgili yerlerle paylaştım, sonucunda bazı gelişmeler oldu ve devamı da gelecek. bunu da tartanç'a anlattım. ben burada artık olayı şahsileştirmek istemiyorum. o neden böyle davrandı, bu neden saldırıya geçti, şu neden bu kadar alındı, ötekinin benimle ilgili acısı, yüzlerce kurum neden umursamaz davranıyor vs vs vs ...
bundan sonra daha az ve öz yazacağım, hatta belki yazmayacağım, daha önce de uyarmıştım, şahsıma yönelik saygısızlık olmadığı sürece kişilere yanıt vermeyeceğim. site yönetiminden de son bir talebim, bu şekilde takma adlarla sütre gerisinden sallama özgürlüğüne lütfen bir son verin, o zaman inanın daha nitelikli ve saygın bir mecra olacak burası...
işini düzgün, dürüst, ahlaklı ve vicdanlı yapmaya çalışanlara selam olsun!

100 Kurum aranıyor. 07 Eyl 2020 18:41 #152

• psycho01
  • psycho01 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 90
  • Teşekkür Sayısı: 78
  • Başarı: 3
Topunu alıp gitmemek için, aksi derecede aşırı reaksiyon göstermişsin ve epeyce uzun yazmışsın ama benim ayıracak vaktim yok çünkü hiç hayırlı bir şey yazdığını görmedim. Son yüklendiğimde 10 gün ortalıktan kayboldun..
Kesin bipolar demiştim gene yanıltmadın..
Çok zeki olduğunu düşünüyorum ama zekayı kullanabilmek için de biraz zeka gerekiyor.
Tartanç, KKTC gibi ilk kez seni tanıdı sanırım ama Azerbaycan bile tanımaz.
Bırak insanlar konuşsun, bırak soru sorsun, bırak tavsiyede bulunsunlar kendi çaplarında..
“Senden büyük Allah var padişahım”
İki günlük müdür de var burada, 20 yıllık müdür de var! hangi koltuğa oturduğunu bilmeyen, iş buldum yaşasın diyen! bırak soru sorsunlar, neden herkesi toprağın dibine gömüyorsun ki? Kim aferin gömdün, diye alkışlıyor ki seni?
Kimse senin ego tatmin mezen değil.
Belli ki deneyimlisin tecrübelisin, insanlara saldırmak yerine, insanca yol göstermek ayıp bir şey değil!
Sayın Garip..
Sayfa oluşturma zamanı: 0.334 saniye
Sistem Kunena Forum