Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: 100 Kurum aranıyor.

100 Kurum aranıyor. 07 Eyl 2020 22:48 #153

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
tam da bahsettiğim durum! çakma kral ve kraliçe. sahibinin sesi! yok öyle yok böyle! yolsuzluklara karşı bir duruşun var mı? yok! ancak garipe karşı bir kuyruk acısı ve laf yetiştirme telaşı, 10 gün boyunca takip etme paranoyası, aylaklığın dibe vurumu! garip tarafından ciddiye alınma refleksi ve mutluluğu, boş laflar ve kakafoniler! bak sahibin sustu, sen de kıvrıl bir köşede, boyundan büyük laflar etme! meb ödenek verdiği sürece ayaktasın ve sözde adamsın, yemin ve suyun kesildiğinde bir hiçsin! hadi üstünü ört, bir yerlerin açıkta kalmasın, sonrası kabuslar, sanrılar, yanılsamalar ve de sayıklamalar!!! git biraz kitap, sözlük karıştır, google hazretlerinden medet um, belki 1 orta zekalı çıkar sana şakşak yapacak! hadi durma!!!
Son Düzenleme: 08 Eyl 2020 08:08 yazan garip.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

100 Kurum aranıyor. 07 Eyl 2020 23:05 #154

• Kral06
  • Kral06 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 84
  • Teşekkür Sayısı: 49
  • Başarı: -1
Kendine yakistirdigin dil buysa eğitim verdiğin çocukların vay haline. Bir eğitimciden çok anne baba terbiyesi almamış, ahlaktan yoksun yetiştirilmiş bir kişilik dışa vurumu...
Senin gibi bir insanla aynı sektörde bulunmaktan utanıyorum...
Ben bulaşmak istemedikçe bulaşma cabasindasin. Allah sana vereceğini vermiş zaten, benim diyeceğim allah ıslah etsin seni ki eğitim verdiğin sabi subyanlar bir nebze olsun rahatlasın.

100 Kurum aranıyor. 07 Eyl 2020 23:14 #155

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
senin referansın hukuk eğitimi alma becerisi miydi? eğitim platformunda sürekli bundan dem vuruyordun! makekonya'da bir hukuk fakültesi açılmış lise diploması ve yıllık 29.000 TL getir diplomayı götür diye mesaj geldi telefonuma geçen hafta. daha öncesinde de lise diplomanı getir hukuk diplomasını götür diyordu ukrayna kaynaklı başka bir sms. komiksiniz ! zavallısınız! takıntılısınız garipe karşı! sürekli burada pusu atıp sonrasında ayda bir kere girmiş pozlarına bürünüyorsunuz, herkesi kendi kapasitenizde zannedip... sen şuna yanıt ver! pandemi döneminde yüzde 90 mısın 40 mısın? konuyu oraya buraya çekip kişiselleştirip çarpıtma! köylü kurnazlığı yapma! mikro düşünme! olaylara makro bak! ağaca değil ormana bak! çarpıtma, sapıtma, kaytarma, kıvırma!!!

100 Kurum aranıyor. 08 Eyl 2020 00:32 #156

• Kral06
  • Kral06 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 84
  • Teşekkür Sayısı: 49
  • Başarı: -1
Son postunu atarken ki ruh halini tahmin etmek güç olmasa gerek. :)
Ben ne diyorum sen neyin kelimesini yapiyorsun.Ezik kişiliğinin göstergesi benim 2. Mezuniyetim olan hukuk diplomamı hakir görmeye çalışıyorsun.
Sadece iftiraya cevap vereceğim %50 devam oranındayım.
Diğer iftiraların senin sığ seviyenin göstergesi.
Sana gerçekten bu son cevabim. Tamam kabul ettim sen bu sektörün ombdusmanısın, sen bu sektörün en iyisisin sen bu sektörde herkesten çok fikir üreten çok uçlardasinsen olmasan bu sektör perişan olur...
Gerçekten sana son cevabim sana hak ettiğinden coooook çok fazla kıymetli vaktimi harcadım. Bundan sonra ne yazarsan yaz duvara konuşacaksın
Tekrar söylüyorum allah seni ıslah etsin.

100 Kurum aranıyor. 08 Eyl 2020 10:30 #157

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Sizler gibi değerli insanların bu kadar sert tartışması bizleri cidden üzüyor.

Bilin istedim.

100 Kurum aranıyor. 23 Eyl 2020 22:46 #158

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
www.mynet....0106599635

Temelde derdimiz bu tür olayları önlemekti.

Sektör zarar görmesindi.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.332 saniye
Sistem Kunena Forum