Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: 100 Kurum aranıyor.

100 Kurum aranıyor. 01 Eyl 2020 12:38 #129

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
Kral06 yazan:
Maarif müfettişler bölümüyle görüştüm ilk çıkan kişiye sormadım merak etme.
2. Üniversitem hukuk fakültesi, kendi hukuki bilgimden şüphem yok.
Tartanc a sor demişsin de tartanc noter mercii mi ???
Sana katılıyorum bende seninle daha fazla diyaloğa girmeyeceğim. anlattığım olayda herkes senin nasıl birisi olduğunu iyi kötü anladı.
Özel eğitim camiası için büyük bir sıkıntısın. Gerek şizofrenik dünyanda kurguladığın senaryolarla, gerek sanal ortamda girdigin diyaloglarda ki alaycı aşağılayıcı hakaretvari tavırların ile reel hayatta asla muhatap olmayacağım insan profilindesin.
Egolarınla başbaşa takıl sen...

son söz!
kötü hukuk bilgin sana kalsın, ben türkiyede 4 hukuk fakültesi tanıyordum bir kaç yıl öncesine kadar, artık onlar da eski kalitesinde değiller, parayı basanın hukuk okuduğu, ilçelerde bile hukuk fakültesinin açıldığı bir ülkede ikide bir hukuk öğrenimini referans olarak sunman gerçekten anlamsız. sanıyorum pandemi başlangıcında çömez biriyle diyaloğa girdin, hakaretler, tehditler ettin, pandemiden sonra görüşürüz söyle yaparım böyle yaparım varoş söylemiyle hukuk eğitiminin düzeyini de göstermiştin. neyse o senin sorunun!
paranoyalarıma 2 örnek vereceğim ikisi de kırılma noktasıydı.
1) damar okumanın mahkemede iptal edildiği gün sizler burada düğün bayram ederken, ben aynı gün sevinmeyin yeni düzenlemeyle yeniden geliyor dedim, doğru çıktı. 2)yüzde 25 zamma yine göbek atarken covid nedeniyle çok kötü günler bizleri bekliyor dedim, iki kişi senin gibi yazdı, şimdi yoklar ve gelinen noktada durum ortada. daha bir çok konuda haklı çıktım sana göre paranoya olsa da... artık ben de bıraktım ne olacak , nasıl olacakları, yolun sonu geldi. herkes kendi kaderini çizsin. sana tavsiyem hukuk eğitimi alıyorsan kullandığın dil de eğitimine uygun olsun, varoş ağzını, angara bebesi söylemini bırak, henüz yolun başındayken!
ben egolarımla takılırken sen sen ol şu ikide bir hukuk okuyorum vurgusunu bırak! amacın saygınlık görmek ve ezikliğini bastırmaksa başka yöntemler dene!
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

100 Kurum aranıyor. 01 Eyl 2020 13:29 #130

• Kral06
  • Kral06 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 84
  • Teşekkür Sayısı: 49
  • Başarı: -1
Hep aynı laflar. Tüm postlarında ben demistin ben söylemiştim ben ben ben...
Hakaretlerine cevap vererek daha fazla seviyene düşmek istemiyorum.
Cimler olayında ki sallaman burada buz gibi duruyor ama...
Ne yazarsan yaz daha fazla sana cevap vererek alçalmak istemiyorum ego bey.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: psycho01

100 Kurum aranıyor. 02 Eyl 2020 00:01 #131

• psycho01
  • psycho01 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 90
  • Teşekkür Sayısı: 78
  • Başarı: 3
Referans? sıkışınca her seferinde sn tartancı referans gösteren sensin. O da “he ya öyle oldu” bile demiyor. Angara edebiyatı yaptım kusurabakma. Biz Ankara yazar, Angara okuruz!!
Bi sen varsın şurda herkese sataşan, ortalığı karıştıran, her şeye muhalefet eden, içi boş boş konuşan.
Egoistsin, kibirlisin, hastasın!
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Kral06

100 Kurum aranıyor. 02 Eyl 2020 09:28 #132

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
psycho01 yazan:
Referans? sıkışınca her seferinde sn tartancı referans gösteren sensin. O da “he ya öyle oldu” bile demiyor. Angara edebiyatı yaptım kusurabakma. Biz Ankara yazar, Angara okuruz!!
Bi sen varsın şurda herkese sataşan, ortalığı karıştıran, her şeye muhalefet eden, içi boş boş konuşan.
Egoistsin, kibirlisin, hastasın!
konu başlığı 100 kurum aranıyor? çemberin neresindesiniz? içinde mi dışında mı? başlıkla ilgilenin, benim yaptıklarımla değil. daha öncesinden kuyruk acınız varsa onu bilemem. sanırım, belki diğer arkadaş senin patronun. çünkü senden başka onun yazdıklarını beğenen ve destekleyen yok.
ben tartançı referans gösteriyorum, çünkü adı sanı belli, forumun duayeni, ayrıca 30 yıllık arkadaşım. seni niye rahatsız ediyor? öyle oldu demesine gerek var mı? "öyle olmadı" dedi mi de, avukatlığa soyunuyorsun? çok istiyorsanız desin...
bak kardeşim, benim en güzel yıllarım ankara'da geçti. o zamanlar türkiye'nin aynı zamanda kültür sanat başkentiydi, ulus'taki tiyatrolardan, çankaya'daki jazz ve rock barlara kadar. şimdi? ankara milliyetçiliği yapıp aklın sıra ankaralı kurumlardan destek umma!
son cümlende hakaret ediyorsun. ben bugüne kadar bana terbiyesizlik etmeyen hiç kimseye saygısızlık etmedim, karşıdaki senin gibi davranınca cevabını verdim.
egoist, kibirli olmayı senin gibi yalaka ve dalkavuk olmaya tercih ederim...
Son Düzenleme: 02 Eyl 2020 09:31 yazan garip.

100 Kurum aranıyor. 02 Eyl 2020 16:00 #133

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Bilgi muhtemelen doğru.

Paylaşmak istiyorum.

Devam oranı Türkiye çapında %80 lerdeymiş.(öğrenci bazında)

Bir şey yazmak istemiyorum...
Son Düzenleme: 02 Eyl 2020 16:01 yazan tartanc.

100 Kurum aranıyor. 02 Eyl 2020 16:02 #134

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
O zaman biz de bir sıkıntı var hocam.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

100 Kurum aranıyor. 02 Eyl 2020 16:05 #135

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Haklısınız hocam.

Sıkıntı bizde.

100 Kurum aranıyor. 02 Eyl 2020 23:19 #136

• gezenti
  • gezenti Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 236
  • Teşekkür Sayısı: 160
  • Başarı: 0
Basiretsiz bir kurucu da benim galiba hazirandan beri %45 i geçemedik devam oranında gelenler ayni öğrenciler olduğu için telafi isi de bitecek bu ay sonrası Allah kerim
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc
Sayfa oluşturma zamanı: 0.435 saniye
Sistem Kunena Forum