Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: İcmal

İcmal 26 Tem 2023 17:26 #49

• adana01
  • adana01 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 82
  • Teşekkür Sayısı: 23
  • Başarı: 1
İşlemi yaptırıp ödeneği hesaba geçen varmı ben dün öğlen işlemi yaptırdım ancak hesaba para geçmedi.Normalde işlem yaptirdikmi ertesi gün hesaba geçerdi.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

İcmal 28 Tem 2023 10:22 #50

• visage
  • visage Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 40
  • Teşekkür Sayısı: 2
  • Başarı: -1
Arkadaşlar icmal yayımlandı ama bazı iller de hala ödenekleri alamadı,hesaplara düşmedi,muş ili ve ilçeleri bu durumda farklı illerde aynı sorun var mı?

İcmal 28 Tem 2023 10:24 #51

• adana01
  • Tecrubeli Uye
BUGÜN 28 TEMMUZ HALA HESABA GEÇEN BİR PARA YOK İCMAL YAYINLANDI 4 GÜN OLDU EVRAĞIMIZ MALİYEYE ULAŞTI AMA ÖDEME YAPILMIYOR GOREVLILERE SORUYORUM HAZİNE ÖDEMEYİ YAPMIYIR BİZ İŞLEMI 4 GÜN ÖNCE YAPTIK DİYOR.ŞİMDİ MERAK EDİYORUM MEMUR MAAŞLARINI 15 İNDE ÖDEMESELER YADA EMEKLİ MAAŞINI ÜLKE AYAĞA KALKAR PEKİ BİZİMDE YANIMIZDA İNSANLAR ÇALIŞIYOR HADİ BİZ BU AY VERDİK GELECEK AY NASIL OLACAK ANLADIĞIM KADARIYLA 5 YIL ÖNCESİNE DÖNÜYORUZ 2 ÖDENEK İÇERDE KALACAK 1 ÖDENEK VERİLECEK ARTIK DİYECEK BİRŞEY KALMADI PETROL , MÜLK SAHİBİ , PERSONEL VE HATTA DEVLET SSK MALİYE İÇİN PARA DİYOR AMA BİZİM HAK EDİŞTEN SES YOL NE DİYEYİM VİCDANSIZLIK BU.

İcmal 28 Tem 2023 11:43 #52

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Şimdi de Merkez Bankası serbest bırakmamış.

Bir Maliye değişti. Bizi yaktılar.

İcmal 28 Tem 2023 12:32 #53

• fahrettin75
  • fahrettin75 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 527
  • Teşekkür Sayısı: 161
  • Başarı: -54
07.07.2023 tarihli ve 32241 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan “Mal ve Hizmetlere Uygulanacak Katma Değer Vergisi Oranlarının Tespitine İlişkin Kararda Değişiklik Yapılmasına Dair Karar”ın 1'inci maddesi doğrultusunda özel eğitim okulları bünyesinde açılan özel eğitim ve rehabilitasyon birimleri ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinin verdikleri eğitimler karşılığında düzenlenecek faturalardaki Katma Değer Vergisinde (KDV) değişikliğe gidilmiştir. Bu itibarla *KDV oranları; 1-9 Temmuz 2023 tarihlerinde verilen destek eğitimler için %8, 10-31 Temmuz 2023 tarihlerinde verilen destek eğitimler için %10* olarak uygulanacaktır. Söz konusu düzenleme MEBBİS Engelli Birey Modülüne entegre edilmiş olup kurumların da faturalarını bu KDV oranlarına göre düzenlemesi gerekmektedir.
Su akar yolunu bulur..

İcmal 28 Tem 2023 13:19 #54

• memolix
  • memolix Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 80
  • Teşekkür Sayısı: 24
  • Başarı: -1
Ödeneğini alan kurum var mı ?

İcmal 28 Tem 2023 13:48 #55

• adana01
  • Tecrubeli Uye
Kimse alamadı ödeneği bugün mal müdürlüğünün dedigıne göre saat 12 den sonra hazine aktarim yapmiyormuş dua edelim pazartesi 12 olmadan aktarsınlar yada hergün 12 ye kadar beklemeye devam.

İcmal 28 Tem 2023 14:37 #56

• smsnn
  • smsnn Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 91
  • Teşekkür Sayısı: 16
  • Başarı: -2
fahrettin75 yazan:
07.07.2023 tarihli ve 32241 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan “Mal ve Hizmetlere Uygulanacak Katma Değer Vergisi Oranlarının Tespitine İlişkin Kararda Değişiklik Yapılmasına Dair Karar”ın 1'inci maddesi doğrultusunda özel eğitim okulları bünyesinde açılan özel eğitim ve rehabilitasyon birimleri ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinin verdikleri eğitimler karşılığında düzenlenecek faturalardaki Katma Değer Vergisinde (KDV) değişikliğe gidilmiştir. Bu itibarla *KDV oranları; 1-9 Temmuz 2023 tarihlerinde verilen destek eğitimler için %8, 10-31 Temmuz 2023 tarihlerinde verilen destek eğitimler için %10* olarak uygulanacaktır. Söz konusu düzenleme MEBBİS Engelli Birey Modülüne entegre edilmiş olup kurumların da faturalarını bu KDV oranlarına göre düzenlemesi gerekmektedir.

daha haziranın ödeneğini bile alamamışken bir de şöyle işlerle bizi uğraştırıyorlar ya bir şeyler diyesim geliyo da neyse
Sayfa oluşturma zamanı: 0.326 saniye
Sistem Kunena Forum