Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: İcmal

İcmal 28 Tem 2023 18:47 #57

• PIRAGA
  • PIRAGA Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 42
  • Teşekkür Sayısı: 21
  • Başarı: 0
Erkekçe mertçe söyleyin kardeşim. Sizlerin bizim gözümüzde ki değeriniz ..............deki ..............kağıdı kadar bile yok( boşluklar diz doldurun ). Yine erkekçe mertçe söyleyin tüm Rehabilitasyon merkezlerini kapatıyoruz diye... Ama sizler de erkeklik ve mertlik yok sizleri hem öldürürüm hem de süründürürüm , sizler kapatırsınız bizler seyrederiz diyorsunuz. KDV ve stopajları ödeyemedik bunların gecikme zamları da cabası bir de pazartesi günüde SGK son günü. Sizleri kutluyorum şu ana kadar yapılamayan büyük hizmeti yaptınız. Ellerinize sağlık. Cebimdeki son para ile servisime mazot aldım. Pazartesi servis var salı yok.. Başardınız yan yollar ile eğitimimizi durma noktasına getirdiniz. Helal olsun Ankara da oturup da durumu seyreden yetkililere helal olsun. Kriz var diyorsunuz , ama herkese alacaklarını tıkır tıkır ödüyorsunuz , şu yaşadıklarımızı kime anlatsam bir tarafı ile hem gülüyor hem de acıyarak ,üzülüyor. Demek ki bizler olmasak kriz bitecek ve her şey güllük gülistanlık olacak....vay bee.. Şu ana kadar duygu ve düşüncelerimi içtenlikle yazdım. Eminim ki sektör için de bu yazdıklarıma hayır diyecek emekdaşım yoktur. Çok uzun zamandır örnek olarak nitelendireceğimiz sistem çökmenin eşiğine geldi , hatta çökmeye başladı.4 yıllık üniversite mezunu arkadaşlarıma bu maaşları öderken utanıyorum. Ama müsebbibi katiyen bizler değiliz. Son sözüm derdimiz bir noktada maddi ancak neticede yüz binlerce veli ve öğretmen arkadaşlarımın içinde olduğu sistemin devam edip etmeyeceğinin kararının verilmesi.
Tüm emekdaşlarıma sonsuz saygılarımla....
Son Düzenleme: 28 Tem 2023 19:06 yazan PIRAGA. Sebep: İmla
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Fzt. Atak

İcmal 28 Tem 2023 21:49 #58

• manager1
  • manager1 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 219
  • Teşekkür Sayısı: 20
  • Başarı: 1
Ağustosa girmek üzereyiz bizim zam oranını ne zaman açıklayacaklar, inşallah fatura keseceğimiz tarihe kadar netleşir yoksa 2 defa fatura kesmek zorunda kalacağız, bu ne kardeşim her şeyi ayrı bir sıkıntı, gerçekten bazen insanın sabrını taşırıyorlar, aysonu gelmiş para yok, yeni ay gelmiş zam oranı yok, birde yazı yazıyorlar ilk hafta kdv 8 sonrasında 10 olacak diye. Böyle saçma iş mi olur, faturayı kestiğimiz tarihte kdv neyse o dur, onunayrı bunu ayrı kim uğraşacak nasıl olacak bu iş !!!

İcmal 28 Tem 2023 23:27 #59

• serkan198125
  • serkan198125 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 352
  • Teşekkür Sayısı: 77
  • Başarı: -8
Bu işin sonu nereye gidicek ,Bu nasıl bir işleyiş tam bir bilinmez bir denkleme dönüşdü.Ne olacak ............
Sayfa oluşturma zamanı: 0.302 saniye
Sistem Kunena Forum