Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: İcmal

İcmal 21 Tem 2023 11:59 #25

• Empati21
  • Empati21 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 74
  • Teşekkür Sayısı: 32
  • Başarı: -1
Konunun farkındasın. 5-6-7-8 liraya bizleri çalıştırıyorlar diyen arkadaş düpedüz utanmadan yalan söylüyor. Eminim çalıştığı yerde gıkı bile çıkmıyordur. Elinden geldiğince sektörü kötülemeye çalışıyor arkadaş.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: temiz81

İcmal 21 Tem 2023 13:33 #26

• aaaaaaaaaa
  • aaaaaaaaaa Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 21
  • Teşekkür Sayısı: 3
  • Başarı: 0
YA BIRAKIN DİDİŞMEYİ DE ZAM GELMEZSE NE OLACAK ONU DÜŞÜNÜN İCMAL BİLE YOK ORTADA DAHA AYIN 21 İ OLMUŞ SİZ NEYİN PEŞİNDESİNİZ YA BEĞENMEYEN ÇALIŞMASIN ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL GİR KPSSYE ATAN DEVLETE O ZAMAN YA ÇOK KAZANDIĞINI DÜŞÜNÜYORSAN KURUMLARIN GİT KURUM AÇ KENDİNE KARDEŞİM BİZ İCMAL ZAM BEKLİYORUZ SİZİN KONUŞTUĞUNUZ TARTIŞTIĞINIZ ŞEYLERE BAKIN

İcmal 21 Tem 2023 13:34 #27

• aaaaaaaaaa
  • aaaaaaaaaa Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 21
  • Teşekkür Sayısı: 3
BU 5 6 7 8 E ÇALIŞAN EĞİTİMCİLER HANGİ İLDE ACABA MERAK ETTİK BİZ ASGARİ ÜCRETE ŞOFÖR HİZMETLİ BULAMIYORUZDA BUNLAR NASIL ÖĞRETMEN BULUYOR ACABA

İcmal 21 Tem 2023 19:54 #28

• esinti
  • esinti Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 484
  • Teşekkür Sayısı: 113
  • Başarı: -33
Eğitimde hangi yöntemlere hakimsin???????????? hangi teknikleri uyguluyorsun???????????? hangi kursları aldın????????????
Alan mezunu olmadığını tahmin etmiştim
Kendi kendini övmede iyisin bununda psikolojide adı var neyse
Ekmeğinin peşindesin anladık ama kurumda çay dağıtmaya servis şöförlüğü yapmaya çanta taşıma ile bir yere varamazsın eğitim alanında kendini geliştir veli takdir etsin patron değil bunu bir 5 sene sonra anlarsın İyi akşamlar....

İcmal 21 Tem 2023 21:09 #29

• woodgate
  • woodgate Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 49
  • Teşekkür Sayısı: 24
Alan mezunu değil o arkadaşımız ama "de" ve "da" yı ayırmayı biliyor en azından. Akıllı klavye yalnızca sende hata yapıyor. Çocuklara da umarım böyle eğitim vermiyorsundur. Çay da dağıtmıyoruz, öğretmenleri de ezmiyoruz. Efendi gibi işimizi yapıp hepimiz için hakkımızı aramaya çalışıyoruz, sağa sola sürekli sataşacağına hepimizin hakkını birlikte nasıl koruruz bu konuya odaklanmanı öneririm. Çocuklara akran zorbalığı konusunda destek verip burada meslektaş ve akranlarımıza sürekli iğneleyici tutumlar sergilemek hiçbirimize yakışmıyor. Kendimize gelelim lütfen.

İcmal 22 Tem 2023 08:29 #30

• esinti
  • esinti Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 484
  • Teşekkür Sayısı: 113
  • Başarı: -33
Birkaç kurum hariç çalışanla patronlar aynı gemide değil çalışanlar hep düşük ücrete çalışırken ezildikçe patronlar ihya oldu sistemde buna musait patronlar çalışanın ücret i fazla ise elden alır
Şuan kac kurum asgari ücretin üzerinde maaş veriyor sınırlıdır çok az
Yapılan zam kime yarayacak patrona daha zengin olsun diye
Özel rğiyimdehiç kimse eğitimden bahsetmesin açık öğretim mezunlarına sertifika verildiği gün bitti sektör. Hiç derneğin daha kaliteli eğitim için toplandığını duydunuz u hayır
Ne için toplanırlar icmal
Zam
Sertifika kursu
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: fahrettin75, Laxper, Iyimserim

İcmal 22 Tem 2023 15:31 #31

• fahrettin75
  • fahrettin75 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 527
  • Teşekkür Sayısı: 161
  • Başarı: -54
esinti yazan:
Birkaç kurum hariç çalışanla patronlar aynı gemide değil çalışanlar hep düşük ücrete çalışırken ezildikçe patronlar ihya oldu sistemde buna musait patronlar çalışanın ücret i fazla ise elden alır
Şuan kac kurum asgari ücretin üzerinde maaş veriyor sınırlıdır çok az
Yapılan zam kime yarayacak patrona daha zengin olsun diye
Özel rğiyimdehiç kimse eğitimden bahsetmesin açık öğretim mezunlarına sertifika verildiği gün bitti sektör. Hiç derneğin daha kaliteli eğitim için toplandığını duydunuz u hayır
Ne için toplanırlar icmal
Zam
Sertifika kursu
Kesinlikle haklısınız.
Verilecek zammın hiçbiri iyileştirmeye gitmiyor. Ne oluyor derseniz devlet asgari asgari ücreti her artırdığında çalışan öğretmenlerin de maaşları artıyor.
Asgari ücrete öğretmen çalışmış oluyor. Öğretmen eskiden sözleşme ve ücret konuşurdu şu an asgari artışlarını takip eder oldu. Yazık gerçekten üzücü.

Sorunun kaynağı nerde çokluk, orda düzensizlik..

- Sertifika veriyor öğretmene ama performansı için yapabiliyor mu diye denetlemiyor. Belki öğretmenin kendi bile yok derste ruhu var :) ;)
- Kurum açılıyor, odalar şartlar uyuyor mu: Daireden bozma merdiven altı binalar, alçıpan karton bölmeler..
- Kuruma giden bir müfettişte getirin şu şu öğrencilerin dosyalarını, ilerleme ve yapılanları inceleyeceğiz diyor mu? Hayır. Maarif müfettiş 80 yaşında çay kahve molası vermeye gelmiş insanlar..

Kurum sahipleri de diyor ki: "Siz kendinizi nasıl görüyorsanız o şekilde yönetilmeye mahkumsunuz"..

Aman yazıları kimse görmesin :) :)
Su akar yolunu bulur..
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Laxper

İcmal 22 Tem 2023 18:45 #32

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
Zamlar belli bir orana bağlanmadıkça , kota gelmedikçe , kurumlar kendine güvenerek hareket edemez edemeyecektir de … kurumların işi hiç kolay değil , çalışanını memnun etmek zorundasın , gelen öğrenciye karşı sorumluluklar , velisine karşı sorumluluklar … ve sayamadığım o kadar sorunlarla karşı karşıya kalıyoruz ki , üzerine zam ve başka kurumların öğrencilerimizi kapma kaygısı … kesinlikle kota şarttır her önüne gelen kurum açamamalıdır … şuan sürücü kurslarında bile kota vardır .. ya ayda 20-30 kişiye yarım yamalak eğitim verip benim kazandığımdan çok daha fazlasını kazanan sürücü kurslarının bile kurumlardan daha fazla değeri oldu .. gerçekten durum içleri acısı
Son Düzenleme: 22 Tem 2023 18:47 yazan türkiyem.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.355 saniye
Sistem Kunena Forum