Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: İcmal

İcmal 19 Tem 2023 19:53 #9

• serkan198125
  • serkan198125 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 353
  • Teşekkür Sayısı: 77
  • Başarı: -8
Helal be esinti yine fırtına gibisin..????????????
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

İcmal 19 Tem 2023 20:14 #10

• temiz81
  • temiz81 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 13
  • Teşekkür Sayısı: 4
  • Başarı: 0
Ben rehabilitasyonda öğretmen olarak çalışıyorum. Herhangi bir hissem falan yok yani. Ama birkaç gündür sizin yazılarınızı görüyorum da. Bu patron düşmanlığı dikkat çekici. Eski eşiniz kurum sahibi mi acaba ????
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ozal24

İcmal 19 Tem 2023 22:29 #11

• azad72
  • azad72 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 79
  • Teşekkür Sayısı: 13
  • Başarı: -2
Yok be esinti kardeş hangi kurum yardım edecek depremde öneri olsun diye biz deprem bölgesinde çalışan kurumlara her kurum kendi ödeneğinden %5 feragat edip deprem bölgesindeki kurumlara göndersin diye yazdım. Hiç biri yorum bile yapmadı öyle yapılsa hiç bir kurumda çalışan da mağdur olmazdi. Ama malesef herkes kendi kasasını doldurmakla meşgul.
Her zam döneminde ancak burdakiler dese öldürmüyor devlet süründürüyor falanda filan.

İcmal 20 Tem 2023 09:38 #12

• esinti
  • esinti Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 484
  • Teşekkür Sayısı: 113
  • Başarı: -33
Temiz81 İlk defa bir paylaşım yapmışın Her kuruma Allah senin gibi çalışan personel nasip eylesin
Bir söz var sen E.... Olduktan sonra semer vuran çok olur
Şimdi hakkaniyete soruyorum zam yapılsa personele yarıyacak mı hayır 5-6-7-8 Liraya öğretmen çalışacak nasıl olsa çalışmak isteyen çok habire sertifika programı açılıyor
Kartlar zaten patrondadır çeker elden verir yada fazlasını elden alır
Kurumlarda metaryel varımdır açılışta olan metaryel fi tarihinden kalma...
Zam kime yarıyacak kurucuya
Temiz 81 sen çalış kurumda 2 öğün yemek yiyorsan maaşa gerek yok sen ve senin gibilere

İcmal 20 Tem 2023 10:08 #13

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3654
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Toplam miktardaki ödenek eksikliği için süreç gerekiyordu sanırım dün tamamlandı muhtemelen bugün aktarılır il ilçelere

Güvenilir bir arkadaş yazmış. Bilginize.

İcmal 20 Tem 2023 12:14 #14

• temiz81
  • Yeni Uye
Öncelikle Türkçe bilgine hayran kaldım bunu belirtmek isterim. Bizim sektör gerçekten kirli bir sektör. İnsanların sömürüldüğü, emeklerinin karşılığını alamadığı bir sektör bu konuda hemfikiriz. Ben o senin bahsettiğin gibi iki öğün yemekle de çalışırım hiç problem değil. Çünkü benim için bu iş parayla yapılmayacak kadar kutsal. 5 yıldır aynı kurumda çalışıyorum. Öğretmenlik haricinde de yapmadığım iş kalmadı kurum içerisinde. Yemek pişirmeye varana kadar. Ben başımdaki insanın iyi niyetine ve samimiyetine bakarım. Çok şükür o konuda şanslıyım. Kurum sahibi hak edene hakkını veren birisi. Asıl burada problem senin gibi herşeyi maddi olarak değerlendiren meslektaşların takma isimlerle ortalığı karıştırmaya çalışmaları bence. Muhtemelen çalıştığın kurumda herşeyi kabul edip içinde biriken öfkeni, insanları galeyana getirerek çıkarmaya çalışıyorsun ????

İcmal 20 Tem 2023 13:31 #15

• esinti
  • esinti Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 484
  • Teşekkür Sayısı: 113
  • Başarı: -33
Sen devam et Temiz81 iyi niyetlisin belli ama çalıştığın sektör nankör bunu unutma zamanla anlarsın yemek pişirmek servise çıkmak senin işin değil bunlarla övünme patronun iyi gazlamış seninle işi bittiğinde tekmeyi yersin bende sektördeym

İcmal 20 Tem 2023 14:11 #16

• temiz81
  • Yeni Uye
Bu sektörde 15 yılını devirmiş, sektörde de bulunduğu şehirde bilinen, yıllarca eğitim koordinatörlüğü yapmış biri olarak her türlü eleştiriye açığım. Ama önce Kendi eğitimci kişiliğini tartıp sonra birilerini yaftalamak olgun insanın harcı. Yaklaşık 420 mesajında kendine dair tek bir öz eleştiri olmayan birinin, tüm kurumlara ve patronlara yükleniyor olması ironik bir durum ????????
Sayfa oluşturma zamanı: 0.406 saniye
Sistem Kunena Forum